skip to Main Content

 

D.Grybauskaitė ir konservatorių lyderiai atsakys už Snoro banko nusavinimą

 

Aleksejus Granovskis

 

Paskutinėmis vasario dienomis Rusijos žurnalo „Rusijos reporteris“ redakcijoje įvyko diskusija apie naujus teisės aktus, priimtus Rusijos Federacijoje. Kalba ėjo apie tuos įstatymus, kurie leis Rusijos ir kitų šalių investuotojams ginti savo teises ir traukti atsakomybė, užsienio valstybes.

 

Dabar į Rusijos teismą gali kreiptis tie, kurių teisės buvo pažeistos užsienio valstybių. Tam užtenka veikiančios teisinės pagalbos sutarties su minėta valstybe.

Mes visi prisimename, kaip rusų oligarchai bylinėjosi Londono teisme. Dabar Rusijos teismas įgaliotas spręsti ginčus tarp Rusijos verslininkų ir  užsienio valstybių.

Todėl Kaliningrado sričiai atsiras šansas atgauti savo nuosavybę Vilniuje – pastatą miesto centre. Ir kitas bylas, kuriose Balstijso šalių teismas priėmė neteisingus, nepagrįstus, politiškai motyvuovus sprendimus.

Užtenka prisiminti Latvijos teismų sprendimus dėl <<Latvijas   Krajbanka>>, dėl bendrovės <<airBaltic>>, kurie iki šiol kelia daug abejonių tarptautiniams ekspertams.

Atėjo laikas įvertinti visus sprendimus dėl nusavinto Rusijos investuotojų turto.

 

 Pasak advokato Sergejaus Mirzojevo, kuris kalbėjo Rusijos reporteio redakcijoje, jau įsteigtas rusų investuotojų teisių gynimo fondas, kuris koordinuoja darbą dėl banko Snoras nusainimo ir greitai pateiks savo teisines išvadas. Seksime šiuos įvykius. 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));