skip to Main Content

Byloje apie A.Sabonio triusikus ir nuskustus pažastų plaukus – V.Mačiulio ir S.Zagursko (Kroydono) akistata

 

Aurimas Drižius

 

Rytoj Šiaulių apylinkės teisme pradedama nagrinėti žinomo tinklaraštininko Simono Zagursko (pristatančiu Simonu Kroydonu) šmeižto byla.

 

S.Zagurskas šioje byloje kaltinamas tuo, kad facebooke apšmeižė laidos „Krepšinio pasaulyje“ vedėją Vidą Mačiulį, išvadinęs jį KGB agentu.

 

Beje, S.Zagurskas facebooke prirašė ir daugiau visokių nesąmonių – neva V.Mačiulis prašė iš krepšininko jo triusikų ar nuskustų pažastų plaukus, ir panašių dalykų. Policijos apklaustas Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas A.Sabonis teigė, kad tokių dalykų nėra buvę. 

 

 

Šias žinias paskleidęs S.Zagurskas labai nustebo, kai buvo sulaikytas Palangos oro uoste, atskridęs iš Anglijos, kurioje gyveno bene 20 pastarųjų metų. Beveik savaitę išlaikytas Šiaulių tardymo izoliatoriuje ir vėliau paleistas atėmus iš jo asmens dokumentus žmogus labai pyko, ir vadino Lietuvą Šiaurės Korėja – mat facebooke paskleidė tik savo nuomonę. S.Zagorskas piktinosi, kad yra persekiojamas kaip „žurnalistas“, nors matyt niekada gyvenime nebandė tikrinti tų dalykų, kuriuos viešino facebooke.

 

Ir vakar S.Zagurskas liejo savo apmaudą facebooke:  „Sabonis, Jasikevičius, Marčiulionis, Karnišovas, Brazdauskis ir kiti turėjo vaikščioti į apklausas, kai kurie nespėjo ateiti ir dabar turės važinėti į teismus kaip liudytojai, nes ……. save žurnalistu vadinantis Vidas Mačiulis užsinorėjo dėmesio. Dabar visi krepšininkai turi aiškintis, kad būdami krepšinio olimpe Mačiuliui neduodavo priprakaituotų kojinių, triusikų, ar nuskustų gaktos,pažastų plaukų.Tai paaiškės nuo ko per Barselonos olimpiadoje Vidas gavo į akį, nes lindo prie vieno iš rinktinės narių bučiuotis.

Jūs man pasakykite skaitytojai, ar Policija nebeturi ką veikti, kad rimtai tirti šito nusenusio bepročio pareiškimus? Šitas durnius savo portale rašo apie save patį, ir nežino, kad jo byla sujungta su Sausio 13 byla,ir skelbia ikiteisminiu metu duotus mano parodymus.

http://www.kaunozurnalistai.lt/47010/

Ir tegul skelbia. Tik jūs man skaitytojai pasakykite, ar man reikia prašyti nepriklausomo gydytojo, kad jis ištirtų Mačiulį ar jis vienakiaušis kastratas, ar čia jis turi įrodyti, kad jis nėra vienakiaušis ir pateikti medicininę pažymą ?

Čia yra įrodymas kad jau nebėra Lietuvoje nusikaltimų ir apskritai nebėra ką betirti, tai nusipelnę krepšininkai turi vaikščioti į apklausas, kai kurie jų ir su advokatais. Prisimenate, kaip šitas durnius kūrė apie Marčiulionį filmą jam pačiam nežinant. Primenat ir kai Jasikevičius dėl šito bepročio klausimų per spaudos konferenciją vos infarkto negavo.

Žurnalistams Banevičiui ir Gončarui pagarba, kad į dienos šviesą išvilko šito prasigėrusio komunistėlio manipuliatoriaus darbus į dienos šviesą. Tiesa, nėra apklaustas Serbijos krepšininkas Dejan Bodiroga.

Kaip gi byla be jo?

Negi dabar Arvydas su Šaru ims čia pasakot, kad žino apie Vido Mačiulio sukauptą nuskustų pažastų plaukų, smirdančių kojinių ir triusikų kolekciją.

Tik, va kaip Ervydą Čekanavičių apklaus, šitas tuos triusikus ir uostydavo,o po to Sovietmečio aukcionuose pardavinėdavo, į deficitinius vengriškus konservuotus žirnelius su Goda Ferenciene keisdavo.

Čia ne aš sugalvojau. Žmonės kalba, galvoju ar ne Egidijus Nasevičius pasakojo“.

 

 

Kitaip sakant, S.Zagurskas prisipažino, kad jis facebooke parašo tai, ką „žmonės kalba“, nes prie to pačio S.Zagursko komentaro buvo ir jau minėto E. Nasevičiaus klausimas : „ o aš čia prie ko?“.

 

 

Pats V.Mačiulis kategoriškai neigė S.Zagursko fantazijas „ką žmonės kalba“ ir sakė, kad  jis neatleis S.Zagurskui už jo paskleistas nesąmones.

„Tai, ką prieš 20 metų laikraštyje „Europa“ paskleidė Gončaras, parašęs, kad aš esu KGB agentas, buvo tik uogytės, palyginti su tuo, ką parašė šitas žurnalistu prisistatantys asmuo.  Aš niekada gyvenime nebuvau nei KGB agentu, nei informatoriumi.  Ir todėl negaliu atleisti tokio pažeminimo, jau nekalbant apie tai, kad aš neva rinkau Sabonio ar Marčiulionio plaukelius.  Aš būdamas Žurnalistų etikos komisijoje, visada gyniau žurnalistus, tačiau šito žmogaus pavadinti žurnalistu negalėčiau, net nežinau, kaip jį pavadinti.  O šitas neva KGB dokumentas – tai prieš 20 metų abu „Europos“ leidėjai – ir Banevičius, ir Gončaras – buvo nuteisti realiu laisvės atėmimu už mano šmeižtą, ir abu išsėdėjo po pusę termino – po pusę metų. Tas neva Caplino pasirašytas dokumentas yra klastotė. Be to, peržiūrėjau ir S.Zagursko bylą – iš visų žinybų išreikalautos pažymos apie mane, ir visur parašyta, kad aš nebuvau  KGB agentu.  Jeigu būčiau KGB agentas, sėdėčiau uodegą suspaudęs.  To Zagursko ar gyvenime nesu matęs, ir nežinau, kodėl jis mane šmeižia, rytoj paklausiu teisme. Gal aš jam užkliūnu už tai, kad darau laidas „Krepšinio pasaulyje“? Net A. Sabonis sakė, kad visokių žmonių gyvenime matęs, tačiau tokių kaip Zagurskas dar ne. Ir kaip galima prisistatyti žurnalistu? Man gėda, kad jis teršia mūsų profesiją“.

V.Mačiuliui negalia, kad S.Zagurskas jau savaitę praleido už grotų – „kaip šitaip galima rašyti tokias nesąmones? Juk šioje byloje buvo apklaustas ir A.Sabonis, ir Š.Jasikevičius – jie sakė, kad tokio atvejo jų gyvenime nėra buvę.  Tačiau pagal Zodiako ženklą aš esu Ožiaragis, ir turiu rodyti kitiems pavyzdį, kad taip elgtis negalima, ir kad reikia atsakyti už savo juodus darbus. Manau, kad dar prieš 20 metų, kai buvo nuteisti Banevičius ir Gončaras, aš tuo metu buvau „Žalgirio“ komandos atstovas visuomenei, o „Žalgirį“ tuo metų valdė Šabtajus Kalmanovičius, buvęs Rusijos žvalgas Izraelyje. Tai jie matyt nusprendė, kad ir V.Mačiulis toks pat, ir net komandos treneris Jonas Kazlauskas toks pat. Kazlauskas pasakė, kad jam nusispjauti, ką jie galvoja, o aš kovojau.  Parašiau skundą, ir jie buvo nuteisti. Todėl ir klausiu – iš kur toks bernelis gali žinoti, ką jis prirašė?“.

Šis pseudo dokumentas teismo jau buvo pripažintas klastote

 

Paklaustas, ar atleistų S.Zagurskui, jeigu šis atsiprašytų V.Mačiulio, pastarasis atsakė : „pamačiau jo interviu portale www.būkimevieningi.lt, kur V.Žemaitis darė su Zagorsku interviu.  Jis dėl nieko nesigaili, ir savo kaltės nemato, todėl jam atleisti negaliu. Tačiau aš tikrai neprašysiu, kad šis pilietis būtų įkalintas, nors jau dabar matau, kad šis pilietis jau dabar yra susirgęs ta liga, ir toliau šmeiš kitus.  Tai supratau stebėdamas jo interviu.

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));