skip to Main Content
 
 
 

Bronislovas Burgis

 

 

 

Iš dviejų mažamečių vaikų atėmė tėvus. „Vaiko teisės“.

Ir aš vėl negaliu negalvoti apie tas dvi šiurpias dienas, kai mane užpuolė keturios valstybės institucijos: 1) rektoratas nei paskambinęs, nei pasikvietęs pakalbėti sudarė komisiją, kuri el. paštu atsiuntė ilgą klausimyną; 2) ministerija be jokio įspėjimo atsiuntė keturių žmonių komisiją; 3) prokuratūra iškėlė baudžiamąją bylą, nors „nukentėjusieji“ buvo pasirašę taikos sutartį; 4) „vaiko teisės“, Edita Žiobienė, atsiuntė trijų puslapių raštą su reikalavimu nedelsiant atsakyti.

*

„Vaiko teisėms“ atsakiau tą pačią dieną. Norėdamas nutraukti beprotystę, paskambinau Žiobienei ir perskaičiau savo atsakymą. „Jei atsiųsite tokį atsakymą, ATP protokolas jums bus iškart surašytas“, – pasakė Žiobienė.

Nusiunčiau kitokį atsakymą.

Nusiunčiau atsakymą rektoratui.

Ar Žiobienė atsakė, koks jų tyrimo rezultatas? Ne!

Ar ministerija atsakė, koks jų tyrimo rezultatas? Ne!

Ar rektoratas atsakė, koks jų tyrimo rezultatas? Ne!

„Vaiko teisės“ sužlugdė tos gimnazistės gyvenimą, privertę ją meluoti, šmeižti, pasityčioti iš pagyvenusio žmogaus. Kur dabar ta Žiobienė, kas ji? Ar ji galvoja apie mane?

Šlykštūs žmonės užvaldė valstybę!

***

Į Romą neseniai skridome per Varšuvą. Tuo pačiu lėktuvu į Varšuvą skrido Baršauskas. Jausmas toks, lyg lėktuve būtų dvokianti hiena…

 

 
 
Bronislovas Burgis nuotrauka.

 

 
Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));