skip to Main Content

Birželio 3-iosios grupė: KODĖL TURIME PASIRAŠYTI

 

2015 m. gruodžio 1 d. įvyko signataro Zigmo Vaišvilos ir Seimo nario Audriaus Nako spaudos konferencija Seime „Apie Seimo priimtą galimų teroristų globos įstatymą“. 2015 m. lapkričio 26 d. Lietuvos Seimas skubos tvarka pakeitė Užsieniečių teisinės padėties įstatymą. Šiuo pakeitimu pradėtas kurti teisinis pagrindas nelegaliam imigrantų patekimui į Lietuvą.Šį įstatymą pateikė Lietuvos Respublikos Vyriausybė, o LR Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas pritarė, jau kitą dieną jį pasirašė Respublikos Prezidentė.

Už įstatymą balsavo 66 iš 96 posėdyje dalyvavusių Seimo narių, 8 balsavo prieš ir 22 susilaikė.

Lietuvos valdžia taip „supaprastino“ nelegalių imigrantų priėmimą, kad Lietuva įsipareigojo:

 – nekreipti dėmesio, jei nelegalus imigrantas meluoja, dėl ko anksčiau toks melagis automatiškai netekdavo teisės būti ES ir Lietuvoje;

– priimti visus nelegalius imigrantus, kurie tik panorės atvykti į Lietuvą, dėl jų neteisėto atvykimo netaikyti baudžiamosios atsakomybės ir jiems, ir padėjusiems jiems tai padaryti;

– net pabėgėlių priėmimo centrų taisyklių pažeidėjams suteikta laisvė be leidimo keliauti, kur nori;

– per 24 val. suteikti nelegaliems imigrantams leidimą gyventi Lietuvoje, ir net Jungtinėms Tautoms pateikti informaciją apie šiuos nelegalus tik gavus jų sutikimą;

– nedrausti nelegaliems imigrantamas atvykti į Lietuvą, išvykti ir vėl sugrįžti.

pab4g4lis sun policija

Visų buvusių okupacijų sąlygomis Lietuva nebuvo nusižeminusi iki tokio protektorato lygio. Pakeistame įstatyme numatyta daugiau užsieniečių teisių, nei pareigų. Jų teisės išaukštintos, ignoruojant Lietuvos piliečių teises ir Lietuvos įsipareigojimais tarptautinėms institucijoms.

Įstatymas atvėrė kelią į Lietuvą visiems galimiems teroristams, įsipareigojo globoti visus neteisėtai atvykusius, nes nėra jokios galimybės tokiu būdu nustatyti jų tapatybes.Tik Lietuvos valdžios apsisprendimas lėmė šį skubotą ir nepridengtą teisinio ir socialinio chaoso kūrimą.

Pati ES pasimetusi dėl sukurto chaoso, negrasina sankcijomis, Danija, Airija ir Jungtinė Karalystė iškart atsisakė privalomia priimti neteisėtus imigrantus, Vyšehrado šalys atsisakė vykdyti ES Tarybos sprendimus dėl neteisėtų imigrantų perlkėlimo joms, skundžia šiuos sprendimus teismui.

Todėl būtina atšaukti šį Užsieniečių teisnės padėties įstatymo pakeitimą, kuriuo šiurkščiai pažeista mūsų Konstitucija ir kuriamas chaosas bei atviros grėsmės Lietuvos piliečiams ir valstybei.

Apklausos patvirtina, kad 58% ES gyvenančių islamo išpažinėjų remia teroristinę „islamo valstybę“.Iki 80% į Europos Sąjungą plūstelėjusių nelegalių imigrantų yra aktyvūs jauni vyrai.Europos Komisijos vertinimu, per trejus metus į ES atvyks apie 5 mln. nelegalių imigrantų.Birželio 3-iosios grupės įstatymo projektą dėl šio galimų teroristų globos įstatymo atšaukimo pasirašė ir Seime įregistravo tik du Lietuvos Seimo nariai – Audrius Nakas ir Valerijus Simulikas.

Tad pasirašykime dėl šios iniciatyvos MES – LIETUVOS PILIEČIAI !

Šauksmas

p.s. pasirašyti galima ir Laisvo laikraščio redakcijoje Konstitucijos pr. 23b. Vilniuje, tel. 2624203

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));