skip to Main Content

„Biovelos“ mėsos gaminiai – JAV parduotuvių lentynose

Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantys Rytų Europos išeiviai parduotuvių lentynose jau gali rasti atpažįstamos „Biovela“ produkcijos – įvairių konservų ir paštetų. Lietuva tapo antra valstybe Europos Sąjungoje (ES), kuriai suteiktas leidimas eksportuoti jautieną – jau beveik 50 tonų „Biovela“ mėsos gaminių pasiekė net dvylikos JAV valstijų parduotuves.

 

Pasak įmonės generalinio direktoriaus Audriaus Kantausko, tai natūralus ir savalaikis plėtros žingsnis. „JAV yra viena daugiausiai jautienos suvartojančių valstybių pasaulyje, todėl žengti į šią rinką buvo svarbu mūsų įmonės plėtrai. Būdama didelė ir turtinga valstybė, JAV yra ir labai sudėtinga, stipriai kontroliuojama bei konkurencinga rinka su specifiniais vartotojų poreikiais, kuriuos patenkinti – mūsų iššūkis. Ilgas pasiruošimo etapas buvo skirtas įvairiems vartotojų tyrimams atlikti, kad suvoktumėme rinkos ypatybes, vėliau prasidėjo dokumentacijos, produktų ir jų etikečių registravimo etapas“, – pastebi „Biovela Group“ vadovas A. Kantauskas.

 

Pasak Lietuvos ambasados Jungtinėse Amerikos Valstijose atašė prekybai ir žemės ūkiui Vaidoto Ašmono, JAV rinka sudėtinga ir kelianti daug iššūkių dėl itin konkurencingos aplinkos. „Amerikoje konkurencinės sąlygos yra labai aršios, nes tai – įvairių kultūrų, tradicijų, receptų, požiūrių ir įvairių produktų šalis, tad tiek paklausa, tiek pasiūla yra visai kitokio masto. Noriu pasidžiaugti, kad Lietuvai leidžiama įvežti plačiausią spektrą produktų – tai rodo, kad mūsų gamintojų produkcija yra itin vertinama“, – sako jis.

 

BIOVELA GROUP, UAB – didžiausia ir moderniausia mėsos perdirbimo įmonių grupė Lietuvoje, viena didžiausių mėsos produktų gamintojų Vidurio Europoje. Pradėjusi veiklą 1994 metais, šiuo metu ji užima didžiausią mėsos gaminių rinkos dalį Lietuvoje.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: AUŠRA KURTKUTĖ, KOMUNIKACIJOS AGENTŪRA „AD VERUM“

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));