skip to Main Content

Beprotybėje yra vilties, vidutinybėje – jokios.

 

 

   „Beprotybėje yra vilties, vidutinybėje – jokios“. Šią nemirtingą frazę yra pasakęs Ralfas Voldas Emersonas. Prisiminiau ją, nes šiandien skaitydamas naujienas eilinį kartą bjauriuosi tomis vidutinybėmis, kurios turi teisę priiminėti sprendimus mūsų visų vardu. Lietuvoje vaistai yra brangensni nei aplinkinėse šalyse. Ne keliais procentais, net ne dešimtimis procentų, o keliais šimtais procentų. Ir eilinį kartą vidutinybės, turinčios valdžią aiškina, kad „tokia rinkodara, pas palūkininkų/krautuvininkų mafija. Mes nieko padaryti negalim. Tai normali kainodaros politika mažoms rinkoms“. Kitais žodžiais tariant, mokėkite melžiamos, skerdžiamos karvės ir džiaukitės, kad jus žudo civilizuotai iš lėto, o ne darbo lageriuose, kaip tai visai neseniai darė palūkininkų/krautuvininkų mafija sename „sojūze“. Naujas komisarų „sojūzas“, nauji metodai, bet tikslai tie patys – čiabuvių sugyvulinimas ir melžimas. Dirbk, mokėk, dvėsk. Tam tarnauja visi socialinės inžinierijos įrankiai, (beje „modernus“ vamzdžių menas, kartu su žiniasklaida, yra vienas pagrindinių vidutinybių formavimo įrankių. Gyvuliams gyvuliški simboliai.)

 

   Gal pasakysite mūsų valdžios vidutinybės neturi teisnių galimybių pakeisti esamą padėtį? Tikrai turi, nes šioje atskirai paimtoje mūsų bendruomenės apiplėšinėjimo schemoje, galime stebėti analogiją, kuomet vidutinybės labai efektyviai sugeba pasinaudoti valdžios ginklais kitoje panašioje situacijoje. Jei jiems duodama komanda „fas“. Prisimentat „Gaspromą“, jo rinkodarą ir kainų politiką mažoms rinkoms? Tuomet Lietuvos antimonopolinė tarnyba skyrė milijoninę baudą. Jokių derybų, milijoninė bauda už naudojimasi savo monopoline padėtimi. Pasakykite, kas trugdo skirti „Monsanto/Bayer“ farmaciniam monstrui tokią baudą, už naudojimasi dominuojančia padėtimi vaistų rinkoje? Kas neleidžia atverti Lietuvos rinką tokiems pat vaistams iš kitų šalių? Tik tai, kad vidutinybių tikrieji šeimininkai neduoda komandos? Vidutinybės neturi lyderystės geno, jos niekada nesiims iniciatyvos.

 

  Tikrieji „Evropos sojūzo“ šeimininkai vis labiau siaurina specializaciją. Pastebėjote, jog visur į valdžią įstumiami „profesionalai“, tai tokia savotiška ilgai dresiruota proletariato inteligentija. Protinga gyvulių valdymo politika. Kuo didesnis profesionalas siauroje srityje, tuo mažiau jis suvokia apie visumą. Žmogelis nuoširdžiai dirba savo darbą, net nesuvokdamas (ir nesistengdamas suvokti) ką jo veikla reiškia visumoje. LESR (Lietuvos Europos Socialistinėje Respublikoje) darbų „specializacija“ vis labiau siaurėja, visi kažką dirba, daro, planuoja, bet kas už visa tai yra atsakingas? Kas praskolino Lietuvą? Kas leido besarmatiškai apiplėšinėti Lietuvius naujųjų čiukčių ir aleutų (žydų iš skandinavijos) bankams? Kas atrišo rankas šilumininkams vagiantiems mūsų pinigus vidurį baltos dienos? Kas skiria užsienio reikalų ministrais mužikus kurie tik ir laukia prieš kokį poną atsiklaupus? Kas stibams su policijos uniforma leido daužyti žmones ir pagrobti bejėgį vaikutį Garliavoje? Kas atsakingas už griūnantį Gedimino kalną? Kas įdieginėja gyvulių (surūdijusių vamzdžių) meną valstybėje? Ogi pasirodo ponas beasmenis vidutinybių KOLEKTYVAS. Turime dvi partijas, tiksliau vieną – socialdemokratkonservatorius, kurie visą šitą laiką KOLEKTYVIAI kūrė Lietuvos politinę sistemą. Jei žiūrėti kiekvieną dalį atskirai, tuomet viskas gerai, o visuma? Visumos kokybę labai vaizdžiai parodo bėgantys iš valstybės žmonės. Šeimomis, kaimais, ištisais miesteliais išvažiuoja Lietuviai. Bet pabandyk paklausti kas kaltas, tuojau pat atsikertama: DŪSKIT PAVIDOLEI aš pildau popierėlius, ar turi pretenzijų mano popierėlio kokybei? Ne, neturiu pretenzijų tau asmeniškai paprastas nomenklatūros sraigteli, bet kas po paraliais Lietuvoje yra tas, kas bent jau suvokia ką visi šie popierėlių kilnotojai daro?  Kur link visas šis mechanizmas ridenasi?

 

P.s. Bendruomenės lyderio nebuvimas yra tiesus kelias į šios bendruomenės mirtį. Būtent todėl tikrieji mūsų teritorijos šeimininkai akylai stebi, kad bet kurį žmogų turintį lyderio savybęs, žiniasklaidos skandalų pagalba, paversti bepročiu. Žinant tai, reikia imtis visų įmanomų žingsnių, kad žiniakslaida Lietuvoje priklausytų tik Lietuvos žmonėms. Jokių užsienio smegenų plovimo sistemų, tokių kaip sionistinis „15 min.“ arba „Sorošinis“ DELFI. Jei pavyks perlaužti bent šiuos du monstrus, lyderiai pradės atsirasti.

 

p.s.s. Kaip atrodo gerai išdresiruotas, vidutinis, Lietuvos „inteligentas“? Ogi štai kaip:

 

Lietuvos inteligentas

 

Aš nusipirksiu šiek tiek gėrio,

Paimsiu nuostabaus skolon,

Pavogsiu truputį idėjų,

Ir susikrausiu tai galvon.

 

Ant veido šypseną nupiešiu,

Akis didžiulias, apvalias,

Rankytes žvakelia sudėsiu,

Ir frazes tarsiu malonias.

 

Nustosiu pykti ir keiksnoti,

Visiems aš būsiu paslaugus,

Pasižadu daugiau nekritikuoti,

Ir tapsiu blogiui atlaidus.

 

Lipšnus aš būsiu, maloningas,

Inteligentiškai tylus,

Jei ir kalbėsiu, tai nuobodžiai,

Cituodamas tiktai kitus.

 

Tiesos daugiau nebeieškosiu,

Gyvensiu taip kaip ir kiti,

Svarbu, kad niekas nesikeistų,

Man rodys kelią svetimi.

 

O kai užbaigsiu šitą kelią,

Mane palaidos nuostabiai,

Sakys jog – „širdį labai veria“,

O ryt pamirš, kas tu buvai.

 

Vladimiras Troščenka

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));