skip to Main Content
Autobusų maršrutus keičia lietuvių įpročiai apsipirkti Suvalkuose

Nuo balandžio 1 d. tarptautines keleivių pervežimo autobusais paslaugas teikianti bendrovė „Lux Express“ keičia visus iš Lietuvos pietų kryptimi vykstančius maršrutus – nuo šiol visi autobusai važiuos ir pro Kauną, pakeliui sustodami Suvalkuose. Taip pat nuo kovo 10 d. „Lux Express“ kasdien vykdys keliones nauju jungiamuoju maršrutu iš Vilniaus į Bratislavą ir Vieną su persėdimu Varšuvoje.

„Svarbi naujovė lietuviams – sustojimas Suvalkuose. Atstumas iki Suvalkų nuo Vilniaus yra 180 km, nuo Kauno 135 km, tad tai tikrai turėtų tikti mėgstantiems netolimas komfortiškas išvykas su šeima. Taip pat žinome, kad lietuviai yra pamėgę šį kraštą apsipirkti. Drauge keičiame visų nuo Vilniaus pietų kryptimi rengiamų maršrutų logistiką – visi „Lux Express“ autobusai važiuos pro Kauną. Laikinosios sostinės gyventojams atsiveria net šešios naujos kryptys: Bratislava, Praha, Viena, Brno, Krokuva ir Suvalkai. Rinkos poreikį pastebėjome jau anksčiau ir tik gavę galimybę į jį atsiliepėme“, – komentuoja „Lux Express“ grupės direktorius Hannes Saarpuu.

Visi „Lux Express“ autobusai, važiuojantys iš Vilniaus pro Varšuvą, taip pat stos ir Kaune bei Suvalkuose. Nuo balandžio 1-os keičiama šių maršrutų logistika: Vilnius-Kaunas-Suvalkai-Varšuva-Krokuva-Brno-Praha, Vilnius-Kaunas-Suvalkai-Varšuva-Poznanė-Berlynas (2 kartus per dieną) ir Vilnius-Kaunas-Suvalkai-Varšuva. Po šių pasikeitimų, be Kauno ir Suvalkų, žemėlapyje randasi ir Krokuva, bei Brno.

į Vieną per Bratislavą

Nuo kovo 10 d. „Lux Express“ kasdien vykdys keliones maršrutu Varšuva-Krokuva-Kelcai-Bratislava/Viena, kuris bus sujungtas su maršrutu Vilnius-Varšuva.

„Kryptis iš Vilniaus į Vieną ar Bratislavą daugiausia aktuali turistams. Pastebėjome, jog šiuo maršrutu nėra kasdienio susisiekimo autobusais. Taip pat fiksuojame vis didėjančius tarpvalstybiniais maršrutais autobusu keliaujančiųjų žmonių srautus. Keliaujant vis dažniau norima komforto ir patogumo, todėl pasiūlyti naują jungtinį maršrutą atrodo logiškas sprendimas“, – teigia „Lux Express“ grupės direktorius.

Naujasis maršrutas pradedamas su „Lux Express“ autobusu iš Vilniaus autobusų stoties, papildomai stabtelėdamas prie prekybos centro „Panorama“. Varšuvoje autobusas sustoja „Marymont“ metro stotyje, kurioje keleiviai persėda į kitą „Lux Express“ autobusą. Analogiškai vyksta ir kelionė atgal.

Kelionės Vilnius-Viena kaina siekia 39 EUR, taip pat taikoma PINS nuolaidų programa.

Apie „Lux Express“ grupę:

„Lux Express“ grupė yra didžiausia tarptautines keleivių pervežimo autobusais paslaugas Baltijos šalyse teikianti bendrovė, siūlanti maršrutus į Sankt Peterburgą, Maskvą ir Minską. Bendrovės autobusai taip pat keliauja į Prahą, Helsinkį, Berlyną, Rygą, Taliną ir Varšuvą. 2015-aisiais „Lux Express“ be tarptautinių maršrutų taip pat pradėjo plėtrą ir vidinėje Lenkijos transporto rinkoje. „Lux Express“ grupės apyvarta 2014-aisiais siekė 21,4 mln. eurų, o 2013 m. – 13,7 mln. eurų. Lyginant bendrovės 2013 ir 2014 metų rezultatus, pervežtų keleivių skaičius padidėjo daugiau nei dvigubai – nuo 719 000 iki 1 646 000 pervežtų keleivių per metus.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: MINDAUGAS BILIAUSKAS, BVRG BURSON – MARSTELLER

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));