skip to Main Content

Auksinių dušų skandalas Kauno tardymo izoliatoriuje

Kristina Sulikienė

Gretos Kildišienės paltuko „skandalas“ maskuoja tikrą skandalą, kuris, aišku, įvykęs dėl konservatnykų ir socialdemokratų labai skaidraus valdymo – tai Kalėjimų departamento vadovės „karaliavimo“ Kauno tardymo izoliatoriuje.

Bedantė tarnyba STT iš viso nekreipė jokio dėmesio į šios įstaigos vyr. finansininkės pranešimą, kad pinigai švaistomi – vietoj 4 eurų kažkoks guolis pirktas už 700 eurus, vėdinimo sistemos ir jų montavimo paslauga pirkta 2 kartus; remontus  viena įmonė darė tik ant popieriaus – iš tikrųjų buvo kaip vergai išnaudojami kaliniai – net tie, kurie neturi teisės dirbti – tai sulaikyti už įtariamą nužudymą. 

Vyriausioji finansininkė pranešė ir apie pirties, kurios nėra, vadovės etatą, kuris sudarė 90 proc. priedo prie algos, vėliau pirtininkė dar ir bibliotekai vadovavo.

Visas šitas skandalas bandomas užmaskuoti Gretos paltuku ir Ramūno Karbauskio turtais, kuriuos jis jau deklaravo.

VMI deklaracijas galima taisyti lygiai 5 metus, ir tai nelaikoma jokiu nusikaltimu ar pažeidimu.

O štai pinigų plovimas kalėjimų sistemoje – čia yra ne tik labai didelis skandalas, bet iš čia ateina ir atsakymas į klausimą – kodėl 95 proc. prašymų dėl suėmimų teismai patenkina?

Ogi todėl, kad reikia „išnaudoti kalinių krepšelius“: „įsisavinti“ kuo daugiau lėšų, kad būtų galima iššvaistyti.

Jeigu nebus suimtųjų – neišeis pirkti guolių už 700 eurų vietoj 4 eur.

Gyvulinių atliekų utilizavimas buvo vykdomas už 1600 eurų per mėnesį, kai kitos firmos tokias paslaugas teikia už 90 eurų.

1510 eurų (senais pinigais 5000 litų) gryno pelno.

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));