skip to Main Content
„Audėjas“ investuos apie per 2,3 mln. Eur į gamybos modernizavimą ir naują prekybos centrą

Nekilnojamojo turto pardavimo ir pirkimo sandorius užbaigusi „Audėjo“ įmonių grupė planuoja skirti per 2 mln. Eur baldinių audinių fabriko „Audėjas“ technologijoms modernizuoti ir apie 300 tūkst. Eur Vilniaus Laisvės prospekte įsigytam pastatui atnaujinti ir moderniam baldų prekybos centrui įkurti. Planuojama, kad naujasis 5,23 tūkst. m2 prekybos centras pirkėjams duris atvers jau kovo pabaigoje.

„Audėjo“ įmonių grupė sėkmingai užbaigė du kompleksinius sandorius – pardavė pastatus, esančius dalyje sklypo Drujos g. 2, kur šiuo metu veikia UAB „Audėjo“ prekybos centras, ir įsigijo Laisvės pr. 62 esantį prekybos centrą, – sako advokatė Daina Senapėdienė, „Audėjo“ įmonių grupei atstovaujančios Advokatų profesinės bendrijos „CEE Attorneys“ partnerė, atsakinga už šių projektų teisinį įforminimą ir įgyvendinimo koordinavimą. – Sandorių vertė neskelbiama.“

UAB „Audėjo“ prekybos centras generalinio direktoriaus Jono Karčiausko teigimu, sprendimą parduoti pastatus Drujos g. lėmė Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos nutarimai ir Bendrojo plano sprendiniai iškelti gamybą iš miesto centro dėl šios teritorijos konversijos. Vykdant minėtą sprendimą, baldinių audinių gamybos fabrikas „Audėjas“, esantis Drujos g. 2, šių metų balandį bus modernizuotas ir perkeltas į Kalvarijų gatvę, o baldų prekybos centras bus perkeltas į renovuotą prekybos centrą Laisvės prospekte.

Šiuolaikiškame prekybos centre įsikurs ne tik erdvi „Audėjo“ prekybos centro baldų parduotuvė, siūlanti platų įvairių užsienio ir Lietuvos gamintojų baldų ir namų interjero aksesuarų asortimentą. Centre patalpas nuomotis galės prekybos ir paslaugų įmonės, kurių verslo koncepcija sutaps su „Audėjo“ prekybos centro verslo plėtros vizija.

Buvusioje „Audėjo“ fabriko teritorijoje jau šiais metais bus pradėtas statyti laisvalaikio, poilsio, prekybos ir paslaugų centras.

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));