skip to Main Content

Arvydas Komskis: „Aš pagalvojau, kad vilkas“

 

„Padariau šūvį tiesiog instinktyviai žemyn. Aš neturėjau laiko taikytis, nes šautuvas buvo ant peties, tai šoviau ir viskas“, – išskirtiniame interviu „Lietuvos ryto“ televizijos laidai „Patriotai“ aiškinsis vienas iš keturių brolių Komskių – Arvydas, prieš savaitę medžioklės metu nušovęs kontrabandistų pėdsakais sekusį tarnybinį šunį Ramzį.

A.Komskis atskleis daug esminių detalių, kurios jo poelgį padarys dar labiau dviprasmišką. Tarkime, jis papasakos, kad tas pats šuo pirmiausia miške susidūrė su kitu toje pačioje medžioklėje dalyvavusiu broliu Komskiu – Zenonu, tačiau jo nepuolė.

„Jis staiga pasikeitė, šuoliais išsišiepęs ir į mane“, – aiškino „Patriotams“ A.Komskis, tvirtindamas, kad vienu momentu palaikė šunį vilku. „Su tokia povyza, urgzdamas ir šuoliais, pasišiaušęs ir tiesiog į mane. Aš galvojau, kad būsiu papjautas ir pagalvojau, kad tai vilkas ir instinktyviai šoviau“, – pasakojo A. Komskis.

„Mes apžiūrėjome įvykio vietą, ir paaiškėjo dar viena labai keista aplinkybė: šaunančio į tarnybinį šunį A.Komskio akiplotyje turėjo būti ir pasienietis“, – pasakojo laidos žurnalistė Rūta Janutienė. 

Paklaustas, ar dar gyvenime eis į medžioklę, A.Komskis aiškins, kad ne iš karto. A.Komskis interviu sakė iškart atsiprašęs Ramzio šeimininko. Jis taip pat papasakojo, kaip atgailaudamas išvengė bausmės už paauglio netyčinį nužudymą, kai su įjungtu motorinės valties varikliu praplaukė per vaikų maudynių vietą ir vieną jų mirtinai sužalojo valties sraigtas. „Patriotai“ šiandien. 21.30 per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

 

Išsamesnės informacijos prašome kreiptis:

Dalia Meškauskaitė

„Lietuvos ryto“ televizijos atstovė spaudai

Tel. (8 5) 265 7323 

El. paštas dalia.meskauskaite@lrytas.lt

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));