skip to Main Content

 

Artūras Račas įkėlė 5 naujas nuotraukas.

Visagino policijos komisariate dirba toks Miroslav Brazovskij. Jis save vadina „vyriausiuoju tyrėju“. Tai tas „vyriausiasis tyrėjas“ yra geresnis nei septyni Šerlokai Holmsai ir aštuoniolika su puse Šarikovų (nes Šarikovas buvo pusiau žmogus, pusiau šuo).

Šerlokas Holmsas nebūtų sugalvojęs ir net Šarikovas nebūtų sumąstęs, to, ką „ištyrė“ M.Brazovskij. O jis ištyrė štai ką: „Buvo patikrinta internetinė svetainė „Wikipedija“ su užklausa Artūras Račas. Gauta viešai prieinama informacija apie Artūrą Račą, gimusį“… ir t.t ir pan.

Šerlokui Holmsui ir Šarikovui gyvenime labiau pasisekė, nes jų laikas nebuvo „Wikipedijos“ ir todėl jie galėjo nuslėpti savo kvailumą ir nekompetenciją. O bet tačiau, šiandien, deja, „Wikipedija“ yra prieinama visiems, net ir „Vyriausiajam tyrėjui“ Visagino policijos komisariate.

Neseniai viešai džiaugiausi solidžiu ir profesionaliu Visagino policijos komisariato pareigūnų darbu. Savo žodžių neatsižadu, tačiau tikiuosi, kad Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas atkreips dėmesį į Visagino policijos komisariato „vyriausiojo tyrėjo“ dedukcinius metodus ir išplatins aplinkraštį, paaiškinantį, kuo „Wikipedija“ skiriasi nuo Valstybės saugumo departamento ir nuo pelėsinio sūrio arba vytintos dešros.

Gali būti, kad Visagino policijos komisariato „vyriausiasis tyrėjas“ nesupras, kas tame Lino Pernavo aplinkraštyje bus parašyta, nes viename iš Rusijos socialinių tinklų M.Brazinskij prisistato kaip koala. Nors gali būti, kad ir koalos skaito „Wikipediją“.

Tačiau kitame socialiniame tinkle M.Brazinskij turi žmogišką veidą. Ir aš noriu, kad Linas Pernavas, Lietuva ir Visaginas tą veidą žinotų. Nes, mano asmenine nuomone, M.Brazinskij yra Lietuvos policijos ir visos Lietuvos gėda.

Pasikartosiu, bet dar kartą pasakysiu, kad labai džiaugiuosi, kad gyvenimas pasisuko taip, kad man tenka dirbti Visagine. Sausio 13-osios medalį grąžinau V.Adamkui į jo nekonstitucines rankas, bet neabejoju, kad Ordiną už nuopelnus Lietuvai pasiimsiu po to, kai partškolos lektorė baigs savo varganą kadenciją. Nes esu tikras, kad niekas daugiau už mane neatnešė naudos Lietuvai Visagine, nei aš per pastaruosius kelis mėnesius.

Meskite akmenį. Tik prieš tai susiraskite sieną, už kurios galėtumėte saugiai pasislėpti. Mano tritaškių pataikymo procentas buvo geresnis nei šiame sezone mano bendravardžio iš „Žalgirio“. O jį vadina „snaiperiu“.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));