skip to Main Content

Kaip delfiai kvailių ir pinigų ieškojo. Teisme

Kaip jau pranešiau socialiniuose tinkluose esu priverstas gintis teisme nuo delfių noro mane pamokyti.

Gavau daug prašymų suteikti daugiau informacijos apie krūtų portalo iniciatyvą ir jų advokato teisinę kvalifikaciją. Todėl, taupydamas laiką, pateikiu visą ieškinio tekstą.

Tiesa, turiu atkreipti dėmesį į vieną labai svarbią detalę. Delfiai ieškinyje, mano nuomone, sąmoningai klaidina teismą, išimdami vieną mano frazę iš konteksto ir ją iškraipydami, galbūt taip tikėdamiesi ją pritempti prie savo kvailų kaltinimų.

Mano visa citata aptariamoje radijo laidoje skambėjo ne taip, kaip ją pateikia delfiai. Ji skambėjo štai kaip (laidos įrašą galima rasti „Žinių radijo“ archyve): „Delfi „Grynas“ projektas, ar ne? Kur, reiškia, apie gamtą, atrodytų, labai tokia nekalta tema. Tai yra iš tikrųjų vienas labiausiai Lietuvoje brangiausių projektų. Iš tikrųjų tai yra milijonas eurų, kur delfi portalas gavo už šio projekto darymą. Jo reali kaina, iš tikrųjų yra galbūt, nežinau, na, mano skaičiavimais, būtų galbūt apie kokius 200 tūkstančių eurų. Tai reiškia, 800  tūkstančių eurų lieka maždaug suma, už kurią, aš sakyčiau, Aplinkos ministerija nusiperka ramybę. Iš Delfi“.

 

Gero jums skaitymo

*****image-410image-411image-412image-413image-414image-415image-416image-417image-418image-419image-420image-421

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));