skip to Main Content

Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ pranešimas: „Apie galimą reketą Lietuvos banke“

Šiandien prieš surengtą spaudos konferenciją Seime „Ar egzistuoja korupcija Lietuvos banko vadovybėje?“, frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ nariai Petras Gražulis ir Povilas Gylys, vadovaudamiesi Seimo statuto 209 straipsniu, išsiuntė kvietimą Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros vadovui Evaldui Pašiliui atvykti į Seimo posėdį ir atsakyti į pateiktus klausimus.

 

Generalinis prokuroras yra kviečiamas dėl galimai stambaus mąsto korupcijos apraiškų Lietuvos banke ir dėl paskelbto konkurso Generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamento Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiojo prokuroro pareigoms užimti. Lietuvos žiniasklaidoje pasirodė labai prieštaringų vertinimų minėtomis temomis, todėl Generalinis prokuroras turėtų įsikišti ir apginti viešąjį interesą.

 

Tuo pat metu, frakcijos nariai atskiru raštu kreipėsi į Generalinį prokurorą su prašymu pradėti ikiteisminį tyrimą dėl žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos apie galimą kyšio reikalavimą iš Centro taupomosios kasos kredito unijos vadovų taip pat ir iš kitų įmonių.

 

Daugiau informacijos:

 

Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ nariai Petras Gražulis ir Povilas Gylys

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));