skip to Main Content

ALYTUJE  ORGANIZUOTOJE  MUGĖJE  ‘‘SUKURTA LIETUVOJE‘‘,  PIŠPASIAI  PATYRĖ FIASKO

 

 

 

Zenonas Volkovas

 

2021 m. rugsėjis 18 d. nuo 10 iki 16 h, Alytaus m. D.Dariaus ir S.Girėno g-je buvo suorganizuota, ne tik Alytaus gyventojams mugė, pavadinta „Sukurta Lieuvoje“. Kaip žinia, ji viliojo išskirtiniais Lietuvos kūrėjų ir gamintojų darbais, skaniu ir įvairiu maistu: naminiais sūriais, tautinio paveldo duona, mėsos gaminiais, įvairiais padažais ir kitais gardumynais.

 

Nors oras ir dangus buvo visiems alytiškiams ir svečiams vienodas, jie buvo skirsomi į dvi grupes. Tariami „antivakseriai“ ir „PIŠpasus“ turinčius. PIŠpasininkai į mugę buvo įleidžiami, o „antivakseriams“ buvo ištemta ‚stop‘ juosta ir akylai buvo prižiūrimi apsauginių, pastatyta jiems skirta a/m su „nemokamais“ skiepais, galimai galima buvo įsigyti ir PIŠpasą. Nenorintys tapti pišpasininkais,  pauostę rūkomos žuvies kvapo, neparagavę ir nenusipirkę, nepamatę žadėtų Lietuvos kūrėjų gaminių ir gėrybių, žadėtų stilingų rudens drabužių, negalėsiantys pasipuošti artėjančiam šaltajam sezonui, apmulkintieji ramiai išsiskirstė iš kur buvo atvykę. Kai kurie mėsos mėgėjai sakėsi pirksią po paršiuką, viena pieno produktų  mėgėja pirksianti ožką, reproduktorių jau žinanti,  turėsianti ir ožiukų. Tad nėra to blogo, kas neišeitų į gera.

Manau Lietuvos garsintojai – lakūnai – didvyriai Darius ir Girėnas, sužinoję kas vyksta jų vardu pavadintoje Alytaus gatvėje, kaip sakoma, apsiverstų ‚grabe‘.

Sėk sesule žalią rūtą, kad Lietuva laisva būtų. Sėk sesule ir agrastų, kad nebūtų pi… , atsiprašau PIŠpasių.

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));