skip to Main Content

Algimantas Rusteika. Visi į mitingą – jų pabaiga jau prasidėjo!

 

Algimantas Rusteika. Visi į mitingą – jų pabaiga jau prasidėjo!

Permainos pirmiau atsitinka galvoje, tik po to prasideda, todėl visos vis tirpstančios valdiškų mąstymo žiurkių pajėgos metamos į žmonių mulkinimo frontą.

Nacionalinis manipuliuotojas, bulvarinių kanalų idiotai, akis vartančios, bet kam už pinigus atsiduosiančios pupytės ir didieji klikasklaidos portalai – jų ištikimoji komanda ir paskutinė gynybos linija, nes žmonių širdis jie jau prarado.

Ir primityvi propaganda toliau liejasi laisvai. Juk matot, kokie išbalę iš baimės jų snukiai, kaip laksto bereikšmės numirėlių akys, ir kaip balsas juos išduoda – kad tik žmonės neateitų! Bet mes ateisim. Ir kuo toliau, tuo mūsų bus daugiau, nes jų pabaiga prasidėjo.

Ko neturėkim, tai iliuzijų, jog reaguos į logiką, žmonių protingus ir pagrįstus reikalavimus, kad jie pagalvos apie mūsų ir net savo vaikus ir jų ateitį, pagalvos apie valstybę ir bla bla bla. Jokios tiesos, teisybės ir teisingumo čia nebus, nes jie kaunasi už savo išlikimą.

Jie puikiai supranta ir mes puikiai suprantam – atiduokit porai dienų visuomenei LRT ir Delfių orakulo kontrolę – ir visa ši supuvusi, susmirdusi ir žmonių neapkenčiama melo ir veidmainystės sistema bus nušluota per savaitę.

Todėl gal užteks rašinėti rezoliucijas, deklaracijas, pareiškimus ir kitokius pasikreipimus. Tai tas pats, kaip rašyti argumentuotus ėriukų reikalavimus vilkui. Jie supranta tik jėgą ir bijo tik jėgos, kurią patys jau prarado.

Pakartosiu, ką esu sakęs: kai ateina šimtai, jie tyčiojasi, kai tūkstančiai – ima kalbėtis. Kai ateina dešimt tūkstančių, jie sutinka su viskuo, kad tik išliktų. Kai ateina šimtas tūkstančių – jie pabėga.

Ateikim antradienį prie Seimo. Su vėliavomis rankose ir širdyse. Saugokitės, dabar jie pavojingi ir šaudo ne mokamaisiais. Pabaiga prasidėjo, jie tą supranta ir jūs net neįsivaizduojat, kokie jie yra silpni ir išsigandę.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));