skip to Main Content

ŽINIASKLAIDOS ATSTOVAMS 2017 m. vasario 1 d., Kaunas

 

DĖL VIEŠUMOJE PASIRODANČIOS INFORMACIJOS APIE „AGROKONCERNĄ“ 

 

Pastaruoju metu ypač susidomėta UAB „Agrokoncernas“ veikla. Žiniasklaidoje vis dažniau pasirodančiuose straipsniuose yra aptarinėjami „Agrokoncerno“ verslo mastai bei ypatumai. Tikėtina, jog neįsigilinus, kartais ir tyčia manipuliuojant tokiais verslo terminais kaip „vartojimo kreditas“, „išperkamoji nuoma“, „lizingas“, „paskola“ ir pan., klaidinama visuomenė ir siekiama sudaryti negatyvią nuomonę bei pakenkti UAB „Agrokoncernas“ įvaizdžiui ir verslui. 

Neabejotina, jog „Agrokoncerno“ akcininkui Ramūnui Karbauskiui, vykdžiusiam bendrovės strategijos formavimo politiką, žinoma, kad savo veikloje „Agrokoncernas“ įvairiomis formomis vykdo kreditavimą. Be to neįsivaizduojamas verslas. Tačiau Ramūnas Karbauskis nedalyvauja „Agrokoncerno“ valdyme, todėl visiškai suprantama, kad jis nesigilino ir nesiaiškino, kokiomis tiksliai formomis „Agrokoncernas“ vykdo minėtą kreditavimą. 

„Agrokoncernas“ patvirtina, jog vykdydamas savo veiklą teikia paskolas ūkininkas, juridiniams asmenims verslo reikmėms bei vykdo prekinį kreditavimą, kuomet pasirašomos pirkimo – pardavimo sutartys su pirkėjais numatant mokėjimo termino atidėjimą. Tokių sutarčių per daugiau nei dvidešimties metų veiklos laikotarpį buvo ir yra šimtai ar net tūkstančiai. Tačiau „Agrokoncernas“ niekuomet nepažeidė Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymo (kaip ir kitų teisės aktų) nuostatų, kadangi neteikia vartojimo kreditų. Tai patvirtina ir Seimo narės Aušros Maldeikienės viešinamas Lietuvos Banko jai pateiktas atsakymas.

Informuojame visuomenę, kad UAB „Agrokoncernas“ vykdo sąžiningą ir konkurencingą veiklą žemės ūkio sektoriaus srityje. Pagrindinė bendrovės veikla yra prekyba trąšomis, pesticidais ir sėklomis, žemdirbių agrocheminis aptarnavimas ir konsultavimas, žemės ūkio produktų gamyba. Nurodome, jog dėl informacijos apie bendrovės veiklą suteikimo galite kreiptis tiesiogiai elektroniniu paštu adresu komunikacija@agrokoncernas.lt ir bendrovė atsakys į Jūsų klausimus. Tikimės, jog tokiu būdu bus išvengta manipuliavimo ir verslas bus skaidriai atskirtas nuo politikos. 

 

Pagarbiai

UAB „Agrokoncernas“ direktorius

Edgaras Šakys

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));