skip to Main Content

Po vakarykštės ,,lryto „laidos ,,Lietuva tiesiogiai“, pasidarė koktu ir galutinai įsitikinome, kad ne tik teisėsauga nusmuko,bet iržiniasklaida įbrido į purvą…..ir visa tai vadinamoje demokratinėje Lietuvoje….. Komentaras išportalo TIESOS.LT…..,, 2015-11-4 10:24
Niekada nežiūriu laidos “Lietuva tiesiogiai”, ir ne todėl, kad ten būtų neįdomios temos, bet dėl šių temų gvildenimo tendencingumo. Prisipažinsiu, nesu iš kantriųjų, tad kiek bebandydavau šią laidą žiūrėti, ilgiau penkių minučių neištraukdavau. Išgirdęs vakarykščios laidos anonsą, tik iš smalsumo nutariau susikaupti ir visgi pasižiūrėti.
Kaip ir buvo galima tikėtis, laidos tema slinko nuspėjama kryptimi, jos dalyviai Rūta ir Kristupas (apie Paulauską aplamai nesinori kalbėti – jis ten ne prie ko), kaip ir buvo galima tikėtis, užimdami savigynos pozicija kaltino kitus tik ne save, nors reikia pripažinti Rūtelė bandė dar kažką balansuoti (gal pasąmonėje Dievo rykštė suveikė – nežinau)ir Krivicką retsykiais net į vietą statė, kad per daug nenusišnekėtų.
Pasakysiu tik savo nuomonę. Nors ir bandė Janutienė šlykštinti ir purvinti gerb. Daktarę ir Neringą už jų taip vadinamą atsitraukimą, bet matote, jei žmogus švarus – tu kiek besistengtum, na nelimpa tas purvas, nors tu ką…. Į smulkmenas nesigilinsiu, visi kas turi noro ir sąžinę, Daktarės ir Neringos “atsitraukimą” šioje situacijoje gerai žino ir supranta. O dėl “žurnalistų” veiksmų, išvada tik viena. Rūta padarė viską, kad sąžiningi žmonės prarastų bet kokį pasitikėjimą visais žurnalistais ir parodė, jog nuoširdžiai atsiskleisti prieš juos ir liudyti yra tiesiog pavojinga. Na, apie Kristupą galima pasakyti tik tiek – tai dar neišaugęs berniukas, visada norėjęs tapti supermenu, bet kaip žinoma – būti supermenu, vien noro nepakanka, reikia dar turėti drąsos, sąžinės, padorumo ir savigarbos. Negaliu pasakyti, kad reklaminiuose klipuose jam tai nepavyko, bet realiame gyvenime jo blauzdos tikrai per skystos. Tokio tėčio tikrai nenorėčiau turėti.
P.S. Visgi laidos pabaiga šiokio tokio optimizmo suteikė, jei net tokios “žurnalistės” kaip Daivos Žeimytės veide, dėl prokurorų veiksmų abejonės atsirado.“

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));