skip to Main Content

A. Šary interviu su N. Savčenko ir ypač aštri Ukrainos žiniasklaidos reakcija

 1

 
Paskelbta: 2016-09-18 08:25 Autorius: ekspertai.eu
 Iš buvusios Ukrainos didvyrės N. Savčenkos interviu yra ėmęs ir valstybinio transliuotojo LRT direktorius, prisiduriantis ir iš komercinės reklamos, Audrius Siaurusevičius.

Iš buvusios Ukrainos didvyrės N. Savčenkos interviu yra ėmęs ir valstybinio transliuotojo LRT direktorius, prisiduriantis ir iš komercinės reklamos, Audrius Siaurusevičius.

Ukrainiečių žurnalisto Anatolijaus Šary interviu su buvusia Ukrainos didvyre, lakūne Nadija Savčenko sulaukė audringos Ukrainos žiniasklaidos (Lietuvos sesės dvynės)reakcijos.

Ukrainos žiniskalaida niekaip negalėjo suprasti, kaip galėjo N. Savčenko duotiinterviu Rusijos šnipui, Kremliaus agentui, Putino šunėkui.

Lietuvos žiniasklaida kol kas šio N. Savčenkos akibrokšto nevertino. Ekspertai.eu tik primena, kad dėl šios ukrainiečių lakūnės jau devynioliktą mėnesį iš eilės badauja Lietuvos interesus Europos Parlamente atstovaujantis liberalas Petras Auštrevčius. Nepriklausomas portalas delfi.lt yra skelbęs, kad „Ukrainos Žanai d’Ark pranašaujamas prezidento postas“.

Taigi jūsų dėmesiui A. Šary interviu su N. Savčenko:

{youtube}YT-gNeyw1-g{/youtube}

O čia Ukrainos žiniasklaidos (Lietuvos sesės dvynės) reakcija į tokį N. Savčenkos poelgį:

O čia valstybinio transliuotojo LRT direktoriaus, prisiduriančio ir iš komercinės reklamos, Audriaus Siaurusevičiaus interviu su N. Savčenko š. m. liepą, lakūnės viešnagės metu Lietuvoje:

Susiję:

Siekiama išsiaiškinti, ar liberalas P. Auštrevičius badavo ir badauja dėl V. Putino agentės

Oficialioji Ukrainos žiniasklaida, atspindinti valdžios politiką, niekina Nadiją Savčenko ir kaltina dirbant Kremliui

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));