skip to Main Content

A.Kilkaus dingimo byla paversta nužudymo: kaip ir D.Kedžio atveju, remiamasi vieno liudytojo parodymais

Kristina Sulikienė

Teisėsauga po „violetinės epopėjos“ ir neišmoko naujai dirbti: tam, kad apkaltintų žmogų nužudymu, užtenka vieno liudytojo.

Aivaro Kilkaus dingimo byla (be žinios, pėdsakų ir jokių nuorodų dingo nuo žemės paviršiaus 2017 10 15) dar tuo ypatinga, jog nėra jokių įrodymų, jog jis buvo nužudytas, nes jis nėra atrastas, o tam, kad žmogus būtų laikomas mirusiu, turiu būti ištirtos nusikaltimo aplinkybės, bei rasti biologiniai pėdsakai.

Kadangi artėja suėmimo termino Laurynui Baltrūnui (pravarde Oblius) pabaiga, tai teisėsauga tiesiog „iš lempos“ ėmė ir perkvalifikavo Aivaro Kilkaus dingimo bylą į nužudymo.

Spaudoje pasirodė ir „įrodymai“- draugo pasakojimas, jog jis esą prisipažįsta esąs nusikaltimo bendrininku – jis turėjęs paslėpti motociklą, supjaustyti jį gabalais.

Įrodymas – gražiai stovintis miške Aivaro Kilkaus motociklas Varėnos rajone, 49 km nuo Aukštadvario.

Kitas „draugas“ „patvirtina“ nusikaltimo tariamą motyvą – kažkokie supuvę garažai Buivydiškėse, Vilniuje. (Pirma pagrindinis motyvas – „susipyko dėl baikerių klubo.“)

Kadangi Laurynas Baltrūnas yra iš Viršuliškių, greičiausiai ir garažai yra jo arba jo tėvų. Buivydiškės yra gretimas mikrorajonas Viršuliškėms. 

Todėl toks „įrodymas“ – apgailėtinas bandymas pritempti Lauryną Baltrūną prie žudiko legendos.

Dar bandoma įrodyti, jog jeigu asmuo tyli – vadinasi, kaltas. 

Neįtikėtinai skamba, jog sekmadienį kartodrome važinėjęsis su vaikučiais – savo globotiniais iš Beižionių vaikų namų – jis tuo pačiu planavo žiaurų nusikaltimą.

„Manau, kad šovė ir viskas, ir kūną paslėpė juk ten daug pelkių“ – liudija „liudytojas“.

Nužudymo bylose jokie „galėjo“, „galbūt“, „manau nes daug ten pelkių“ (Lietuvoje ir šiaip daug pelkių – ir ką?)nėra nusikalstamos veikos įrodymai.

Ši byla greičiausiai Linui Pernavui reikalinga ir tam, kad įrodytų savo neteisėto įsakymo dėl Lietuvos nuginklavimo pateisinimą. Suprantate – Europos direktyvos perkėlimo į Lietuvos įstatymą dėl nusiginklavimo Lietuvos Seimas dar net nesvarstė, o generalinis policijos komisaras jau patvirtino ginklų atiminėjimo tvarką. O kuo Lauryno Baltrūno „šaudymas“ („manau, šovė, o kūną į pelkę“) nėra pagrindas Linui Pernavui teisintis, jog jo įsakymas – teisėtas ir pagrįstas, nesvarbu, jog kaip teigia Seimo narys Simonas Gentvilas – apeiti įstatymo sukūrimą, ir sukurti tvarką (poįstatyminį aktą), kuri reglamentuoja tai, ko nėra – yra tiesiog neteisėta. 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));