skip to Main Content
Ekonomikos ir inovacijų ministerija žada skirti 30 milijonų eurų smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams testuoti dėl koronaviruso. Verslui bus IŠ DALIES atlyginamos iš laidos už SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOSE darbuotojams atliktus GREITUOSIUS TESTUS. Bus kompensuojama po 12 eu už vieną greitąjį serologinį antikūnių tyrimą ir po 12 eu už greitąjį antigeno testą.
Įdomumo dėlei, tai greitųjų testų kaina +/- 4 eu/vnt (nors galima ir pigiau rasti).
Taigi 1/3 kompensajos dalies sudarys testo kaina (taip taip taip, reikia tarpininkus paremt), 2/3 kompensacijos dalies nukeliaus į sveikatos priežiūros įstaigas (žiauriai nukentėjusios per karantiną). Ir tai bus TIK IŠ DALIES kompensacija. Kalbant skaičiais: mažiausiai 10 milijonų eurų testų perpardavinėtojams, 20 milijonų tiems, kurie bakstels į pirštuką, kad galėtų padaryt greitąjį testą. Na, ir dar šiek tiek milijonų iš pačių įmonių (jei neras, kas padarys testukus už mažiau nei 12 euriukų).
Nes taip, nieks nemoka pasidaryt šių testų patys. Nesugebėtų ir tai be galo pavojinga būtų gyvybei. Ir taip, ne kiekvieną įmonėlė turi daktariuką savo ofisiuke kaip Seimo nariukai.
Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));