skip to Main Content

25 požymiai, kad Pasaulinio Elito laivas skęsta

Laikraštis       rašo, kad pasaulyje bus didelės permainos:

http://themindunleashed.org/2015/07/25-signs-that-the-global-elites-ship-is-about-to-sink.html  (vertimas):
………………………………………………………………………….pirma↓↓↓dalis…………………………………………………………………………….
Nedarykite klaidų. Pasaulinio elito potvynio banga traukiasi negrįžtamai. Žmonijai aušta nauja diena. Tie, kas siekė visuotinos kontrolės, dabar jau ištyrinėti iš visų pusių. Nepirkite baimę sėjančios MIP propagandos priemonių, glima apsieiti keliais alternatyvios žiniasklaidos leidiniais. Vyksta labai geri dalykai, o ateina dar geresni. Pasižiūrėkime į kai kuriuos pagrindinius paskutinių 8 savaičių įvykius. Klostosi dideli įvykiai ir labai greitai.
1. Kinijai vadovaujant 2015 birželio 29 įkurtas Azijos Infrastruktūros Investicijų Bankas (AIIB). Steigėjai 57 valstybės, tarp kurių yra Rusija, Iranas, Indija, Šveicarija, Vokietija, Prancūzija, Saudo Arabija, Australija, Indonezija, Italija, Jungtinė Karalystė. Pasaulio aristokratija nestojusi į AIIB yra JAV ir Japonija.
2. 2015 gegužės 12 Rusija pasiūlė Graikijai stoti į BRIKS′ą .  Atkreipkite dėmesį į BRIKS′o tendencijas.
3. 2015 gegužės 24 Pentagonas paskelbė juridinį dokumentą , kuriuo patvirtino, kad kuriant Islamo Valstybę (angl. ISIL) pagrindinį darbą atliko JAV vyriausybė. Įdomiausia tai, pagrindinės kad masinės informacijos priemonės (MIP) šį įvykį nutylėjo. Po kelių savaičių šį svarbų dalyką oficialiai patvirtino JAV žvalgybos vadovybė.
4. 2015 gegužės 31 Graikijos Premjeras Europos Sąjungos vadams parašė atvirą laišką , kuriame sako, kad jie daro rimtą klaidą ir pasiūlė jiems perskaityti Hemingvėjaus knygą “Kam skambina varpai”.
5. 2015 birželio 2 buvo įsilaužta į JAV vyriausybės duomenų bazę ir  pagrobta 4 milijonų bylų su buvusių, esamų ir būsimų darbuotojų asmens duomenimis .  Po trijų savaičių FTB (angl. FBI) direktorius Džeimsas Komi (James Comey) JAV senate sakė, kad tikra pagrobtų bylų skaičius gali būti 18 milijonų. Kai kurie mano , kad įsilaužimas buvo suderintas, kad būtų gauta papildomų duomenų apie valstybės pareigūnų daromus nusikaltimus. Smulkiau apie tai bus žemiau.
6. 2015 birželio 2 Kentukio senatorius Randas Paulius (Rand Paul) paragino JAV vyriausybę išslaptinti 28 puslapius ataskaitos apie Rugsėjo 11 teroro aktą, kurį užslaptino Bušo vyriausybė.
7. 2015 birželio 3 žymus muzikantas pranešė, kad Akon Saulės Akademija daugiau kaip 600 milijonų Afrikos gyventojų atneš švarią energiją. Švarios energijos pergalė.
8. 2015 birželio 4: Edvardas Snoudenas (Edwward Snowden) sako, kad atskleidus NSA (Nacionalinė Saugumo Agentūra) slaptus dokumentus pasaulyje pakito jėgų balansas.  Ar tai nuoroda į BRIKS′ą?
9. 2015 birželio 5. Tarptautinis Valiutos Fondas sako, kad “Žlugs Finansinė Industrija.”, o Kinijos juanis jau nėra nevertingas. Tai sudaro pagrindą Kinijos juaniui tapti pasauline rezervine valiuta. Tai labai nepatinka JAV, kurių doleris remiasi naftos prekybos monopoliu ir karine pramone.
10. 2015 birželio 10. Atsistatydino vieno didžiausių pasaulio bankų direktoriai Jain ir  Fitschen .po dviejų dienų į banko būstinę įsiveržė prokurorai kaltindami nusikalstamu mokesčių nemokėjimu.
11. 2015 birželio 15. Kinija apie G-7 Susirinkimą vykusį Vokietijoje pasakė” : “įvyko skolininkų susirinkimas”. Tai tiesiog reiškia, kad Breton Vudso (Bretton Woods) finansų Sistema pagrįsta skolinimusi, techniškai jau bankrutavo ir yra neįgali. Plačiau apie Breton Vudso bankrotą skaitykite čia.
12. 2015 birželio 17 sužinojome keturias naujienas. Pirma, JP Morgano banko Vice-Pirmininkas Jimmy Lee, netikėtai ir įžūliai jų nepastebi.  Nuo 2013 metų pabaigos aukščiausių banko pareigūnų skaičius padidėjo iki 70. Akivaizdu, kad kažkas vyksta.
13. 2015 birželio 17 Rusija ir Kinija pranešė, kad dujas ir naftą kinai pirks už juanius (anksčiau pirko už dolerius) ir juaniai bus keičiami į rublius. Dolerio viešpatavimo nelieka.
14. 2015 birželio 17  Techaso valstija priėmė įstatymo projektą, kurio siekiama iš Federalinės vyriausybės atsiimti valstijos aukso atsargas. Paklaustas kas atsitiktų, jei vyriausybė aukso neatiduotų valstijos atstovas Džiovanis Kapriljonė (Giovanni Capriglione) pasakė: „Beveik visi Techaso valstybės aktų leidėjai pritaria mūsų vėliavoje įrašytam šūkiui [iš Techaso revoliucijos laikų] ir šūkis sako „Eikite ir paimkite jį“.
15. 2015 birželio 17. Graikijos Parlamento Skolų Komitetas paskelbė ataskaitą , kurioje sakoma, kad pagal tarptautinę teisę Graikijai primesta skola yra neteisėta. Toliau ataskaitoje rašoma, kad TVF ir ECB (Europos Centrinis Bankas) iš Graikijos skolininkę padarė sąmoningai ir neteisėtai ir tą patį daro su kitomis valstybėmis. Tai tiesioginis iššūkis pasauliniam bankų karteliui.
16. 2015 birželio 18. Prancūzijos teismas apkaltino baroną Davidą de Rotšildą  finansiniais sukčiavimais. Teismas įsakė policijai baroną sekti. Rotšildų šeima jau seniai vertinama, kaip sėdinti pačioje pasaulio finansų piramidės viršūnėje. Advokatas Antonijus Flores žurnalistams pasakė: „Tai tikras perversmas“.
17. 2015 birželio 18.  JAV apeliacinis teismas priėmė nutarimą, kuriame sakoma, kad Bušo vyriausybės pareigūnai gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn už neteisėtus suėmimus po rugsėjo 11-sios teroro atakos. Ar bus suiminėjami pagrindiniai veikėjai?
18. 2015 birželio 19. Nors ES vadovai stengiasi išsaugoti skolomis grįstą finansų sistemą, Graikijos Vyriausybės vadovas Aleksis Cipras S.Peterburgo Ekonomikos Forume kalbėjo, kad “pasaulio ekonomikos centras jau persikėlė kiton vieton ir svarbiausią vaidmenį vaidins naujos taisyklės ” .
19. 2015 liepos 5. Graikija sako „ne“ Europos kreditorių finansinei pagalbai. Tai didžiulė žmonijos pažanga, nes graikai drįso bankininkų elitui pasakyti ne. Straipsnio rašymo metu „sandėris“ buvo pasiektas, tačiau artimiausioje ateityje jis gali iširti. Bankų pašalinimas iš kelio problemos neišsprendžia, bet tai sukels nusivylusių žmonių mąstysenos revoliuciją. Rugsėjis/spalis — daugelis finansų ekspertų sako: „Galima tikėtis didelių fejerverkų“.
20. 2015 liepos 7. BRIKS Bankas oficialiai pradėjo darbą.
21. 2015 liepos 8 įvyko keli keisti dalykai. Kelioms valandoms sumažėjo NYSE indeksas, indeksui smunkant „užlūžo“ Wall Steet Journal internetinis puslapis, kompanija United Airlines dėl kompiuterio „gedimo“ buvo priversta nutupdyti visų reisų lėktuvus ir 2500 žmonių Vašingtono Kolumbijos Apygardoje (Washington D. C.) prarado valdžią. Žurnalistas, gavęs iš Pentagono tarnybines žinias, parašė,  kad BRIKS′as bandė nuversti Pentagono galią.”
22. 2015 liepos 7. Dieną prieš biržos indekso nuosmūkį įsilaužėlių grupė Anonymous rašė: Jei rytoj Volstrytui pradės nesisekti… mes galime tik tikėti.  Davidas Vilkokas (David Wilcock) truputį anksčiau rašė, kad yra detalus JAV karinių pajėgų patriotinės grupės Anonymous dokumentas  , kuriame teigiama, kad kariai teisėtai gali nuversti bankininkų elitą… Tai labai siejasi su tarnybinę informaciją gavusio žurnalisto Benjamino Fulfordo prieš savaitę rašytu rašiniu apie Pentagono ir BRIKS′o santykius.
23. 2015 liepos 14. Iranas, Kinija, Rusija, Prancūzija, Vokietija, D.Britanija ir JAV pasirašė istorinę sutartį  dėl Irano branduolinės programos. Apie šio žingsnio geopolitinę, finansinę ir technologinę svarbą galima prirašyti ištisas knygas, tačiau tiesa yra tokia, kad Iranas apgynė teisę turėti ir turi nemokamas technologijas išgauti pigią energiją ir be abejonės jomis naudosis, kas labai mažina bankininkų-finansininkų-naftos pramonės elito politinę įtaką. Tai yra prasminga, nes nugalėjo stiprius šio sandėrio priešininkus Izraelio Ministrą Pirmininką, ir labai įtakingus JAV politikus Bušus, Marką Rubijų (Marco Rubio) ir Tedą Kruzą (Ted Cruz).
24. 2015 liepos 15. JAV Santa Cruz Apygarda nubalsavo nutraukti verslą su penkiais didžiausiais bankais JP Morgan Chase, Barclays, Citigroup, Royal Bank of Scotland ir UBS. Sekite įvykius, žiūrėkite kas seks jos pavyzdžiu.
25. Vyksta dabar: Jūs esate žemėje tam, kad padarytumėte savo indėlį. Prašom ir toliau daryti tą patį visų mūsų labui. Akivaizdu, kad dedasi dideli įvykiai. Naudokite šią informaciją, kad visi su viltimi eitume į priekį. Dalinkitės su draugais. Aptarkite su draugais. Tęskite paiešką ir ieškokite tiesos. Siūlau būtinai perskaityti are  Žurnalo “Forbes Magazine” Azijos ir Ramiojo vandenyno biuro žurnalisto Benjamino Fulfordo  rašinius 21 ir 22 numeriuose ir Neilo Kynano (Neil Keenan) rašinius. Kynanas turi daug patikimų šaltinių ir atskleidžia pasaulio galiūnų slaptus ryšius.  Tarp jų ir prezidento Kenedžio nužudymas. Pasaulio bankų elitas nenori, kad visuomenė sužinotų. Šio revoliucijos televizija NETRANSLIUOS.
……………………………….……………pirmos_dalies↑↑↑pabaiga……………………………………………………

http://themindunleashed.org/2015/09/25-signs-plus-14-more-that-the-global-elites-ship-is-about-to-sink.html antra dalis (vertimas):
………………………………………………………………………….antra↓↓↓dalis…………………………………………………………………………….
25 požymiai (plius 14 naujų), kad Pasaulio Elito laivas skęsta

Antroji besivystančių įvykių dalis:
Jei neskaitėte pirmos dalies, prašom ją perskaityti prieš pradedant skaityti šį straipsnį, nes tai bus prasmingiau.
Nuo pirmos dalies išleidimo geopolitinis žaidimas stipriai paspartėjo ir atsirado naujų požymių, kad aukščiausiojo lygio valdymo ir finansų užkulisiuose vyksta kažkas labai didelio.
1. 2015 rugpjūčio 11 Kinija (labai įtakinga BRIKS narė) nuvertindama juanį 2%.  sukrėtė rinkas ir Volstryto bankų kartelį.
2. 2015 rugpjūčio 12 Kinija dar kartą smogia Volstrytui ir juanį  nuvertina 1.6%.. Vos tik Kinija pradėjo valiutinius manevrus, po dienos Tiandzinyje nugriaudėjo du sprogimai, vienas jų branduolinis. Rašant šį straipsnį nuaidėjo dar keturi sprogimai ir manoma, kad tai kinų kerštas Volstryto finansų karteliui.
3. 2015 rugpjūčio 13. Kinija trečią dieną iš eilės nuvertino juanį; iš viso 4,65%. Ekspertai rašė, kad tai buvo labai stiprus smūgis. Kinija per tris dienas sunaikino penkių metų juanio vertės didinimo kursą. Tokiu būdu Kinija  (ir BRIKS′as) Volstrytui, Vašingtonui ir Londonui pasakė: , “Mes  valdome padėtį ir jūs žaisite pagal mūsų taisykles ”  .
4. 2015 rugpjūčio 14. Kinija vėl sukrėtė pasaulį paskelbdama apie aukso atsargų padidinimą; vos praėjus 29 dienoms po paskutinio padidinimo. Anksčiau jie atsargas didindavo kas 5 ar 6 metus. Aišku perėjimas prie aukso standarto jiems naudingas. Prie naftos pririštas doleris ir centrinių bankų klaikos to sau leisti neišgali.
5. 2015 rugpjūčio 24. Davidas Vilkokas paruošė a naują pranešimą, kuriame sako, kad anot turinčio tarnybinius duomenis informatoriaus geopolitinė padėtis dėl bankininkų intrigų prieš BRIKS′ą įkaito iki kraštutinumo.
6. 2015 rugpjūčio 28. Šiaurės ir Pietų Korėjos susitarė pradėti taikos derybas. Šiaurės Korėjos vadovas Kim Jong Unas pasakė, kad susitarimas yra „svarbus žingsnis“ į susitaikymą. Ar bankininkų klikos įtaka Pietų Korėjai išnyko? Gerai žinoma, kad bankininkų klika seniai kontroliuoja Pietų Korėjos vyriausybę ir bankininkų tikslas išlaikyti Korėjos suskaldymą. Kuo greičiau žlugs bankininkų klika, tuo greičiau stos taika ir šalis bus suvienyta… ir korėjiečiai tą žino.
7. 2015 rugpjūčio 31. Siūlau perskaityti straipsnį, kurio autorius puikiai apibūdina tai, ką Kinija ir BRIKS′as daro JAV doleriui ir kaip Kinijos intrigos milijardus JAV dolerių pavers šiukšlėmis. Duodu tik citatą iš straipsnio: „Kinija, Rusija ir daug kitų valstybių yra pasirengę įvykdyti dedoliarizaciją ir ją padaryti labai greitai. Eurazija veikia raketos greičiu… jų balansuose tiek aukso ir sidabro, kad artimiausiu laiku jie įvykdys perkainavimą“.
8. 2015 rugsėjo 1. Vladimiras Putinas paskelbė rengiąs įstatymą, kuriuo tarp NVS šalių (Rusijos, Baltarusijos, Armėnijos, Kazachstano, Kirgizijos, Tadžikijos ir kitų buvusių TSRS valstybių) bus panaikinta prekyba už dolerius.
9. 2015 rugsėjo 3. Gvatemaloje vyksta protestai prieš korupciją ir iš prezidento reikalauja atsistatydinti .Jis kaltinamas įsivėlęs į korupcijos skandalą.
10. 2015 rugsėjo 3. : 34 Senatoriai įsipareigojo remti branduolinę sutartį su Iranu. Sutartis yra skaudus smūgis bankininkų planams. Saudo Arabijos karalius Salmanas lankėsi Vašingtone ir savaitgalį taip pat pritarė branduolinei sutarčiai su Iranu. Prezidentų Bušo ir Klintono laikais Saudo Arabija buvusi ištikimu JAV ir Izraelio sąjungininku dabar nuo jų traukiasi.
11. 2015 rugsėjo 3. Japonijos Tarptautinių Santykių Bankas  paskelbė, kad derasi su dideliais Rusijos bankais dėl valiutos apsikeitimo sandorių rubliais (o ne doleriais kaip anksčiau). Prisiminkite, kad Japonija buvo viena iš dviejų didžiausių pasaulio ekonomikų birželio mėnesį nestojusių į Azijos Infrastruktūros Investicijų Banką. Atrodo, kad Japonijoje pagrindiniai pokyčiai vyksta už uždarų durų. Sekite skelbimus.
12. 2015 rugsėjo 5. Pradėjo darbą  $100 milijardų BRICS valiutos fondas.
13. 2015 rugsėjo 6. Anglijoje daugiau kaip  105,000 žmonių pasirašė peticiją suimti Benjaminą Netanjahą už karo nusikaltimus. Tarp pasirašiusių yra profsąjungų vadovai ir Parlamento nariai leiboristai. Kadangi prašyme yra daugiau kaip 100.000 parašų, tai britų Parlamentas privalo oficialiai svarstyti.
14. 2015 rugsėjo 6. Pirmoje dalyje raginau skaityti Neilo Kynano straipsnį. Jis medžiagą papildė, joje nauja medžiaga apie slaptas bankininkų sąskaitas ir žaidimus. Medžiaga leidžia teisiškai stipriai sumažinti bankininkų įtaką. Tiems kas nežino –slaptas globalines sąskaitas  įvairios bankų įstaigos, korporacijos ir vyriausybės naudoja neteisėtai veiklai, piktnaudžiavimui ir aferoms vykdyti. Šios sąskaitos turi stiprius ryšius su Džono Kenedžio nužudymu ir rugsėjo 11-sios teroro aktu. Negaliu pervertinti globalių slaptų sąskaitų atskleidimo svarbos. Neilas sako, kad pilną medžiagą turės gal būt iki 2016 metų sausio ir tada įvyks didžiuliai fejerverkai (žmonijai naudingi), kuriuose dalyvaus visi didieji bankai, korporacijos ir vyriausybės. Laukimas eina į pabaigą.
Baigdamas 2 dalį pacituosiu finansų ekspertą su daugiau kaip trisdešimties metų patirtimi Biksą Veirą (Bix Weir). Biksas Veiras 2015 rugsėjo 7 rašė: “Karas už mūsų laisvę ir toliau eina foniniame režime ir kasdieniniame gyvenime turiu eiti visiškai aklas kaip avinas. Kinija paskelbė naują naftos sutartį, pagal kurią bus mokama juaniais, o ne JAV doleriais… ir Kinijoje sprogs dar viena chemijos gamykla ir chemija išlėks aukštai į dangų…
Visiems turėtų būti aišku, kad tai ne atsitiktinumai; tai vienas didžiulis mūšis tarp geriečių ir blogiečių. Kinija dirba su geriečiais ir siekia sunaikinti bankininkų vergovinę sistemą, blogiečiai šaudo į Kiniją įspėjamuosius šūvius.
Tai ne Kinijos ir JAV mūšis, ne šalies prieš šalį. Tai pasaulinis mūšis tarp gerų ir blogų žmonių, kurie per amžius jus engė, o kiti labai drąsūs žmonės nori juos nuversti visam laikui.
Dabar geriečiai laimi mūšį ir rauna pačią blogio šaknį …

Valdžia virš pinigų

Be jų jie yra bejėgiai. Be jų jie negali daryti savo purvino darbo. Be jų jie neturi žmonių. Be jų jie bus demaskuojami tuoj pat.
Todėl pinigų valdžia turi būti sunaikinta ir Kinija daro šio darbo savo dalį. Kiti turi padaryti savo…

Kad geriau matytųsi užrašai piramidės viduje, paveikslo kraštus iš kairės ir dešinės nukirpau , o vidurį padidinau.    Kairėje pusėje prie kareivių parašyta „Domination/Control“
                       Dešinėje pusėje prie dolerio ženklo – „Wealth Resources“
……………………………….……………antros_dalies↑↑↑pabaiga……………………………………………………

Šis paveikslas buvo antros dalies pačioje pradžioje. Jame pavaizduota dolerinės pasaulinės finansinės sistemos struktūra. Aukščiausiai stovi nupiešta akis — tai pačių didžiausių bankų savininkų šeimos (kiek jų yra tikslai nežinoma). Laipteliu žemiau visų Centrinių bankų Centrinis bankas „Bank International for Settlements“. Ant trečio laiptelio nuo viršaus (laiptelius skaičiuoju nuo viršaus, tai toliau rašysiu tik numerį) Tarptautinis Valiutos Fondas ir Pasaulio Bankas. Ketvirtame — Valstybių Centriniai Bankai. Penktame — didieji bankai tokie, kaip „Citibank“, „Goldman Sachs“ „HSBC“ ir t.t. Šeštame — transnacionalinės stambiosios korporacijos. Septintame — valstybių vyriausybės.
O kokiame laiptelyje stovi Lietuvos vyriausybė? Kaip tik dėl to parašiau ir paaiškinimą kas kokiame laiptelyje stovi ir paveikslą nukėliau į antros dalies pabaigą. Lietuvos Valstybės Bankas yra Europos Centrinio Banko padalinys, nes taip nutarė mūsų Vyriausybė, Prezidentė ir Seimas stodami į eurozoną. Be to Lietuvos Seimas, Vyriausybė ir Prezidentai visas valstybės galias atidavė Briuseliui. Seimas 2004 metų liepos 13 dieną priėmė „LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSTITUCINĮ AKTĄ DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS NARYSTĖS EUROPOS SĄJUNGOJE“ (Žin., 2004, Nr. 111-4123, 2004-07-17, nuo 2004-08-13) [toliau trumpiau rašysiu AKTAS]. AKTO 2 straipsnis parašytas taip:
2. Europos Sąjungos teisės normos yra sudedamoji Lietuvos Respublikos teisinės sistemos dalis. Jeigu tai kyla iš sutarčių, kuriomis grindžiama Europos Sąjunga, Europos Sąjungos teisės normos taikomos tiesiogiai, o teisės normų kolizijos atveju jos turi viršenybę prieš Lietuvos Respublikos įstatymus ir kitus teisės aktus.

Todėl Lietuvos Seimo priiminėjami įstatymai, Vyriausybės ir Prezidentės aktai galioja tik tiek, kiek jie neprieštarauja Briuselio biurokratų priimamiems aktams. Žodžiu Seimas, Vyriausybė ir Prezidentė Lietuvą pastatė į ES provincijos vietą. Todėl Lietuvoje virš Lietuvos Banko stovi Švedijos bankai (SEB, Svedbank), Danijos „Danske Bank“ ir kiti užsienio bankai. Lietuvos Bankas nepavaldus nei Seimui, nei Vyriausybei, nei Prezidentei ir stovi aukščiau jų visų nors žemiau užsienietiškų. Žiūrint į paveikslėlį Lietuvos Bankas stovi maždaug tokiame lygyje kaip dūmai einantys iš fabrikų kaminų todėl ir jo sprendimai turi lygiai tokią pačią vertę. O kadangi Seimas, Vyriausybė ir Prezidentė stovi žemiau nei Lietuvos Bankas, tai jų visų vieta ten, kur valstiečiai kapstosi raudami kažkokias daržoves. Tokia padėtis labai tenkina mūsų seimūnus, prezidentus, ministrus — jie netgi labai giriasi ir džiaugiasi tokiais labai dideliais savo „pasiekimais“ — tiksliau sakant kad patys save pastatė į skiedryną ir kapstosi kartu su vištomis. Žodžiu savanoriškai tapo svetimųjų pastumdėliais savo šalyje.

Tuo tarpu pasaulyje darosi labai įdomūs dalykai, todėl ir išverčiau ką vakariečiai apie juos rašo. Versdamas palikau visa nuorodas, kad kiekvienas norintis galėtų pasitikrinti ir pasiskaityti plačiau.

Bankams bus kaip toje dainoje:
Nemyli
Nenori
Nereikia
Be tavęs apsieiti galiu
Tokią giesmę gieda pasaulis. Sunaikins banksterių galybę ir APSIEIS be bankų. Visiems bus tik geriau.
O pas mus dar prieš imantis bankų REIKIA PASIŲSTI ŠUNIMS ŠĖKO PJAUTI TUOS, KURIE SAVE PASTATĖ Į SKIEDRYNO VIŠTŲ PADĖTĮ.

Pabaigai apie Tiandzinio sprogimą. Tiandzinis yra vienas didžiausių Kinijos pramoninių miestų ir uostų. Jo uoste jūrinių konteinerių sandėliavimo aikštelėje sprogo 33 tonų Jūrinis konteineris. Sprogimo galia apie vieną kilotoną. Sprogimas branduolinis. Dabar kinai aiškinasi iš kur buvo atvežtas konteineris su atomine bomba. Sprogimo vaizdeliai ir aprašymas čia:
http://xn—-8sbeybxdibygm.ru-an.info/новости/взрыв-в-тяньцзине-200-тонн-1000-тонн-что-взорвалось-в-китае/

Pranas Valickas    2015 rugsėjo 11

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));