skip to Main Content
Lietuvos įtakingiausieji, objektyviai atstovaujantys visas nuomones ir jų pinigų šaltiniai
Įtakingiausi Delfio Lietuvos žurnalistai – Andrius Tapinas, E.Jakelaitis, Rita Miliūtė, Rimvydas Valatka. Visi jie priklauso vadinamojo „Lietuvos žurnalistikos centro“ komandai, ką skelbia šis centras.

 

 

Atrodo, kad visą kampaniją „rusai puola“ apmoka Georg Soros

Apžvalgininkas Gintaras Furmanavičius atkreipė dėmesį į kelis faktus. Pasirodo, kad tiek garsiojo filantropo George Soros išlaikomas Atviros Lietuvos fondas, tiek ir visas Lietuvos politikos nuomonių formavimo žvaigždes vienijantis Lietuvos žurnalistikos centras (Jakilaitis, Garbačiauskaitė, Valatka, Makaraitytė), tiek ir politikos skaidrumu besirūpinantis „Transparency International“, tiek ir galiausiai gaires Lietuvos politikams nupiešiantis Vilniaus politikos analizės institutas su garsiuoju analizu specialistu Mariumi Laurinavičumi – visi registruoti vienu adresu – Didžioji g. 5, Vilniuje, ir matyt, priklauso tam pačiam garsiajam filantropui:

 

Didžiausias rusofobas ir Putino reikalų žinovas Marius Laurinavičius, jau dešimt metų mums kasdien įspėjantis, kad „rusai puola“, yra Vilniaus politikos analizų instituto vyriausias analitikas. Šį institutą per Atviros Lietuvos fondą išlaiko toks garsus filantropoas Georg Soros:

 

Georg Soros išlaiko ir Žurnalistikos institutą ir jo garsiausias žvaigždes:

 

 

 

 

 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));