skip to Main Content

2016 m. Seimo rinkimai nusikalstami ir neteisėti

Edvardas Satkevičius

Šie rinkimai skirti  galutiniam lietuvių tautos sunaikinimui ir sunaikinimo įteisinimui.

Valdančioji grupuotė (VG), kurią sudaro buvę ir esami prezidentai, Seimo nariai, premjerai, Europarlamento nariai, valdančiųjų partijų pirmininkai ir  signatarai, įvykdė neregėto masto lietuvių tautos sunaikinimą.

VG laisvanoriškai-priverstinai, naudodama šiuolaikinius genocido vykdymo būdus be tiesioginių šaudimų, jau deportavo iš Lietuvos virš 2 milijonų Lietuvos senbuvių. Į Sibirą  tarybų valdžia buvo ištrėmusi 140 tūkstančių, t.y. apie 18 kartų mažiau. Tiesioginė vaikų netektis siekė apie 1 procentą. Per Perestrojką Lietuvoje vaikų iki 18 metų buvo beveik milijonas, o dabar apie 400 tūkstančių. Netektis apie 60 procentų. Tokiu būdu VG įvykdė 60 kartų didesnį tautos atsistatymo galių sumažinimą lyginant su tarybiniu atsistatymo galių sumažinimu.

Visa VG, kaip įvykdžiusi neregėto masto lietuvių tautos sunaikinimą, neturi teisės atstovauti lietuvių tautai ir valdyti Lietuvos valstybę. VG turi nutraukti savo veiklą, uždaryti labiausiai nusikalstamas konservų, socdemų ir liberalų partijas. Visų einančių į rinkimus partijų vadovybės yra nusikalstamos, nes slepia galutinį lietuvių tautos sunaikinimą ir nesiūlo jokių esminių būdų sunaikinimui sustabdyti.

Jei Prezidentė ir Seimas turi bent kiek padorumo, jie turi nutraukti lietuvių tautos naikinimo veiklą ir nevykdyti nusikalstamus Seimo rinkimus. Jie privalo paskelbti tikrą padėtį, paskelbti tikrą rinkėjų, gyvenančių Lietuvoje, skaičių, Dabar apie 1,4 milijono sąrašinių (popierinių) rinkėjų gyvena užsienyje ir tikrų rinkėjų tik 1,2 milijono dar gyvena Lietuvoje. VG skubiai turi priimti naują rinkimų įstatymą pagal kurį balsuoja tik užsiregistravę rinkėjai ir pravesti Seimo rinkimus. Tokiu būdų Seime liktų tik apie 60 Seimo narių, kurių kiekvienas atstovautų apie 20 tūkstančių rinkėjų, kaip buvo tuoj po Perestrojkos.

Tikiuos, jog per artimiausias 10 dienų bus priimti esminiai nutarimai nusikalstamų rinkimų atidėjimo ir kitais klausimais. Tikiuos, jog VG ras savyje jėgų tai padaryti ir nereikės kreiptis į Hagos tribunolą ir Suvienytųjų nacijų organizaciją dėl šiuolaikinio genocido, kuris savo skaičiumi prilygsta Raudonųjų khmerų įvykdytam genocidui Kambodžoje.

Konkretūs duomenys apie gyventojų, rinkėjų ir vaikų skaičius 2 priekabukuose.

Satkevičius E. Išlikimo strategijos knygos „Labgeba“ Kaunas, 2008 — 256 pusl autorius, 8-676-87293, ,satkevichius@yahoo.com, svetainės   savivalda.online.ltlabgeba.online.lt    Kaunas 2016 09. 06 d.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));