Apeliacinio teismo teisėjas Viktoras Kažys pasodino į kalėjimą savo kreditorių, dabar "sodina" ir žurnalistus

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

 

Apeliacinio teismo teisėjas Viktoras Kažys pasodino į kalėjimą savo kreditorių, dabar "sodina" ir žurnalistus

 

2018m. birželio 20d. įvyko Lietuvai eilinis įvykis – blogeris Kazimieras Juraitis pripažintas įtariamuoju apeliacinio teismo teisėjo Viktoro Kažio (nuotr.) šmeižto byloje. Kur šmeižtas? Blogeris Kazimieras Juraitis 2017 09 08 savo jutube kanale patalpino reportažą "Nusikalstamos grupuotės vadeiva – TEISĖJAS...liežuvis nesiverčia". Reportaže nuo Viktoro Kažio nukentėjęs automobilių meistras Romas Balevičius  pasakoja, kaip Viktoras Kažys jam nesumokėjęs už automobilio restauravimą ir kokiu būdu toliau terorizuoja. Kyla klausimas, ką apskritai gali pasakoti ir viešinti  piliečiai, nukentėję nuo teisėsaugos? Korumpuota teisėsauga jų negina, prezidentė – kurčia. Negi su šakėmis save ir savo valstybę ginti?

LL jau rašė apie šią istoriją - Veisiejų gyventojas Romas Balevičius restauravo Apeliacinio teismo teisėjo Viktoro Kažio antikvarinį automobilį "Volga", tačiau vietoje sutarto honoraro iš teisėjo sulaukė tik grasinimų : "aš teisininkas, aš tave "pasodinsiu". R.Balevičius už dviejų metų darbą negavo nė cento, o kai bandė sustabdyti už darbą nesumokėjusį ir spurnkantį teisėją sustabdyti, tai V.Kažys su savo draugeliais jį dar nuteisė ir kalėti už "svetimo turto pasisavinimą".

Beje, Kauno paygardos teisme užteko tik teisėjo V.Kažio žodžio, kad už darbą R.Balevičiui jis sumokėjo grynais gatvėje - jokių dokumentų jis nepateikė. Kaip ir nepateikė jokių deklaracijų apie šias išlaidas. Nors R.Balevičius tvirtino, kad to nebuvo, V.Kažio draugeliams to užteko - meistras buvo įkalintas Lūkiškėse.

Tačiau R.Balevičius nenuleidžia rankų - duos į teismą "teisėją" civiline tvarka, ir pareikalaus sumokėti už darbą. Žinoma, prieš šitą gaują jis neturi jokių šansų.

Net nekeista, kad tyli ir visa vadinamoji "teisėjų taryba", kuri nieko blogo nemato tame, kad teisėjai sodina į kalėjimus savo kreditorius, bei visos "mafijinės teisėsaugos" stogas - Dalia Grybauskaitė.

 

 

Dabar byla – prokuroro Pauliaus Paukščio rankose. Jis spręs, ar ji keliaus į teismą. Palyginimui priminsime: kai Rasa Juknevičienė viešai apšmeižė blogerį Kazimierą Juraitį, kad jis yra FSB agentas, prokurorė Vita Gedvilienė net neapklausė šmeižikės ir nutarė, kad dėl tokių niekųneverta teismo trukdyti. Dabar gi nuo teisėjo nukentėjusiam  Romui Balevičiui viena po kitos kurpiamos bylos, o visi, kas apie tai pasakoja – taip pat bauginami teismais.

Pokalbyje "Laisvo laikraščio" redaktorius Aurimas Drižius pasakoja apie naują korumpuotos Letuvos teisėsaugos "šedevrą" – kauniečio Andriaus Kalasiūno bylą. Žmogus nuteistas 9 metams laisvės atėmimo už antausį...o iš tiesų tiek metų nelaisvės gavo todėl, kad reiukėjo apsaugoti Kauno apylinkės teismo teisėjos Dalios Kursevičienės sūnų Darių Kursevičių nuo skolos grąžinimo nuteistajam...

O reportažą apie teisėją Viktorą Kažį, dėl kurio keliama byla, dar galima pažiūrėti čia:

 

 

 

Peržiūros: 1711

Komentarai   

+14 # Tiesa Nr.1 2018-06-21 12:48
Tikiu Balevičium,Kažys privalo atssiskaityti ir basta.Kad ir vėliau.juo labiau teisingumo pareigūnas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Antanas 2018-06-21 12:54
Lietuva dar sakoma, kad katalikų tikėjimo? Tad raskime Lietuvoje savo dvasios vadovą - vyskupą, kuriam rūpėtų jo ganomų "avių" likimas? Ir išklausęs ne taip kaip žiniasklaida klausia, bet kaip vyskupas klausia, kame tiesa? Vyskupui, gydytojui, advokatui sakoma tik tiesa. Ir va tą tiesą išklausęs vyskupas pasikviestų tokį, kitokį ar panašų skriaudiką ir pasakytų, kad aš turiu siuntimą iš aukščiau teisti Dievo vardu? Tai kaip? Ar man melsti Dievo teisingumo? Ir manau suspurdėtų kinkos skriaudiko. Blogis žiauriai nubaudė visą šeimą to kurie naikino Kryžių kalną. Žmogus, tamstos yra Dievo atvaizdas. Nesityčiokime iš Aukščiausiojo nuostatų. Po Šv. Tėvo Pranciškaus vizito, gal sulauksime ir tinkamo Lietuvai Ganytojo..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Atas 2018-06-21 22:50
Ir vėl tas išgama Kažys šakojasi? Jam jau neužtenka nuskriausto meistro Balevičiaus? Keista, kad nesipildo liaudies palinkėjimas tokiam teisėjui - išgamai: ir kaip jam į galvą netrenkia perkūnas iš giedro dangaus!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Tulpe masiulinė 2018-06-22 09:13
Ponas romas irgi žinok nėra angelas, čia šmeižto kampanija šv., Naglio kerštas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti