Vilniaus forume apie Rusijos laisvę pagrindinį pranešimą padarė garsus melagis

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Peržiūros: 2398

Komentarai   

0 # J.Radovičius 2017-12-05 18:57
Dėl A.Šarijaus, pradžia. Šis žmogus yra žurnalistas mėgėjas su aktoriniais gabumais, prieš kelis metus vertėsi tiriamąja žurnalistika Kijeve. Šis užsiėmimas yra pavojingas, jį ėmė persekioti, teko bėgti per Maskvą ir Vilnių, šiuo metu dėka kažkokio stipraus užnugario gyvena Paryžiuje, yra milijonierius.
Avantiūristas, lošėjas ir provokatorius iš prigimties. 2014 m. rudenį šiaip sau apdergė B.Nemcovą (nušautas 2015 m.) ir visą rusų opoziciją, susilaukė iš jos nekultūringų atsakymų, prikibo prie jų, ėmė provokuoti dar labiau. Visas Šarijaus negatyvas ir kabinimasis prie rusų opozicionierių iki šios dienos turi neslepiamą asmenišką pobūdi, Šarijus dedasi jų kažkodėl puolama auka ir neva tik priverstas gintis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # J.Radovičius 2017-12-05 19:05
Dėl A.Šarijaus, tąsa. Jam talkina žurnalistė kolegė (kaip ją vadina) Olga Bondarenko; didelių pinigų dėka Šarijus išlaiko kelias energingas (kiek galima spręsti) žurnalistes bei teisininkes (berods, turi iį vyrą žurnalistą) Ukrainoje, Maskvoje ir, kaip dabar teigė, advokatę Vilniuje. Dėka viso to kasdien operatyviai kuria įtaigius aktualius vaizdo įrašus gan primityvoko ir dažnai tiesiog demagoginio turinio (pasireiškia taip pat išsilavinimo stoka).
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # J.Radovičius 2017-12-05 19:23
Dėl A.Šarijaus, pabaiga. YouTube suteikė Anatolijaus Šarijaus kanalui kategoriją "Komedijos". Primityvokas ir artistiškai pateikiamas turinys, ypač Aleksėjaus Navalno primityvus smulkmeniškas dergimas, mušimas į jo silpnąsias vietas patinka fašistuojančiai publikai Rusijoje, tad Šarijaus prenumeratorių kiekis šiais metais jau siekia net 1,2 mln. Visai nereikšmingame asmeniniame Šarijaus konflikte su tikrai riboto proto Marku Feiginu pasireiškia visas Šarijaus liguistas išpuikimas ir didybės manija. Šarijaus "kūrybą" galima pavadinti talentingo nesusipratelio gaminamomis asmeninėmis iškrovomis (jis dabar rečiau prisipažįsta, kad tai tėra viso labo jo hobis).
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti