D. Grybauskaitė nuvairavo Lietuvą, nes jai patarinėjo...girtuoklis?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.00 (2 Votes)

D. Grybauskaitė nuvairavo Lietuvą, nes jai patarinėjo...girtuoklis?

Kristina Sulikienė

Vidurdienį Lietuvos policija išplatino pranešimą, jog galimai pastebėtas galimai neblaivas Seimo narys Linas Balsys, už vairo.

Kaip žinia, šis Seimo narys ilgokai patarinėjo Daliai Grybauskaitei, o 2012 metais Karoliniškių apygardoje buvo išrinktas greičiausiai per klaidą – nes rinkėjai sumaišė jo atstovaujamos partijos pavadinimą su dabar į valdžią papuolusiais. Dar buvo pučiamas skandalas, kad pasak Naglio Puteikio (kažkoks buvo vaizdo įrašas, kur jis aptarinėjo rinkimų rezultatus) „kažkokiai moteriškei“ priskirti neva Lino Balsio balsai, o ta „kažkokia moteriškė“ visai netyčia yra mano mama, labai daug metų LVŽS sąjungoje esanti Virginija Apanavičienė. Visai netikiu, jog ten Lino Balsio balsai, nes apylinkė, kurioje gausiai balsuojama, yra mūsų rajono vidurinės mokyklos teritorijoje, ir visi žino mano mamą. Todėl tai galėjo būti mokinių tėvelių balsai.  Bet neesmė. 

Pažymėtina, jog pats Naglis Puteikis Klaipėdoje garsėjo kaip girtuoklis, skandalingai elgėsi areštinėje, ir prieš kiekvienus rinkimus jeigu rinkėjai ištraukia tuos vaizdo įrašus, kyla labai baisus pasipiktinimas, neva nebegeria, ko čia lendat.

O štai Lino Balsio atvejis atskleidė problemą – jog Lietuvoje iš viso nesidomima, ką renka – jeigu jis yra girtuoklis, tai turėjo būti išviešinta per rinkimų kampaniją. O dabar metus pratrynęs Seimo suolą, ir pasak, Maldeikienės, kartais tik po 10 minučių per dieną – taip išeina, tik nemokamai pravalgė mokesčių mokėtojų pinigus, ir kaip teisingai ta pati Seimo narė pažymėjo – o darbo nepadarė jokio. Ką galima nuveikti per 10 minučių, arba atėjus neblaivaus stovio į darbą? 

Taigi, su visokiomis apgavystėmis, ir balsų „suklydimais“ prasmukę vis tiek prieina liepto galą.

Vos tik Maldeikienė pranešė, jog Linas Balsys galimai turi priklausomybę (ir gerai padarė – jeigu girtuoklis patarinėjo prezidentei, o ji „nematė“, tai po metų pagaliau nauja šviežia Seimo narė pamatė ir pranešė...kiti tyli, juk ir jiems matyt pasitaiko...), policijai buvo duotas signalas, ir ši galimai (visur tas žodelis) pričiupo galimai neblaivų Liną Balsį.

Aišku, jis turi neliečiamybę, ir tikrintis alkotesteriu gali atsisakyti – tačiau remiantis Vyriausybės nutarimu, tokiu atveju asmuo pripažįsta savo neblaivumą. 

 

 

Peržiūros: 1138

Komentarai   

+7 # lietuvis 2017-11-09 17:14
Kodėl "galimai"..."galimai"..."galimai'''??? Kelintas jau girtuoklis toje šaraškino kontoroje?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Vytautas 2017-11-09 17:34
''Galimai'' todėl, kad egzistuoja nekaltumo prezumpcija. O teismas ''galimai'' neras kaltės įrodymų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Janas 2017-11-09 18:15
galimai balsys elgesi negalimai,bet
yra bet
jis jau negrybauja gal...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # privalomas Vardas 2017-11-09 21:18
galimai neblaivas galimai Seimo narys galimai Linas Balsys, galimai už vairo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Zenonas Priekuliškis 2017-11-11 11:45
Galimai Linas Balsys yra tikras tikros tautos patriotas.Lašinukų skiltelę, ruginukės šlakelį. Mato, kad nieko pakeisti neįmanoma tai ir išgėrė. Lietuva senai baigia nusigerti nes mato ir supranta kas dedasi, belieka gerti. Manyčiau reikėtų labiau kalti prie kryžiaus kurie negeria, o veikia pogrindyje, tai žymiai didesnis nusikaltimas. Keletą pažįstų įtakingų išgeriančių, tai be galo atviri žmonės. Galima kalbėtis iki paryčių. Pagal Lino įvaizdį tai padorus ir sąžiningas asmuo. Tai ne ditirambų susilaukęs po mirties Rokasgap65
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # kolukietiskasuktinis 2017-11-13 23:04
statistinis lietuvis,bet ne statistinis seimo narys-aisku darbdavys tokio nelaikytu,o Lietuvos zmones laiko dar komunistus nuo 1990m. su Lansbergiu poriesaky,ka tas Balsys
menkniekis
palyginuis su 141 nieko neveikianciu...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti