Linas Antanas Linkevičius Seimo nario algą naudoja kaip pašalpą: lanko 26 proc. posėdžių

Peržiūros: 1414
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Linas Antanas Linkevičius Seimo nario algą naudoja kaip pašalpą: lanko 26 proc. posėdžių

Kristina Sulikienė

Per 1 metus naujojo Seimo pasimatė,kas yra kas. Labiausiai lankantys Seimo posėdžius Seimo nariai yra Mantas Adomėnas ir Virginijus Alekna, kas iškarto krinta į akis, kad šie du nepatenka tarp patologiškai nelankančių, jų lankomumas beveik 100proc.

 

Daugiausiai projektų pati (arti 40) - pateikė pirmoji Seimo vicepirmininkė Rima Baškienė, o su grupėmis parlamentarų daugiausiai pateikė Karbauskis ir Šakalienė.

 

Kęstutis Pūkas pateikė 1 projektą pats, ir 2 su grupe, o pastaruoju metu nelankė Seimo. Kaip ir Mindaugas Bastys. Vienas parlamentaras- garbesnio amžiaus Nausėda- labai sunkiai sirgo,todėl visi žinome,kodėl jo lankomumas nulis.

 

Na, o kuo serga Linas Antanas Linkevičius? Kelionių manija ir magija? Jeigu L. A. Linkevičius negeba suderinti potraukio keliauti ir Seimo nario mandato - būtina rinktis tarp šių dviejų. Tačiau jis pareiškė, jog jis lieka ministerijoje. O štai ir priežastis: juk  už visiškai nelankomą Seimą jis vis tiek gauna algą, o jo patarėjai -atlyginimus,bei kanceliarines išlaidas.

 

Tik išrinkus Seimą, kol buvo sprendžiama ministrų kabineto sudėtis,Linas Antanas Linkevičius ganėtinai uoliai lankė Seimą-praleido vos 2 posėdžius iš 7. Lankomumas 5 posėd.iš 7.

 

Jau gruodžio mėnesį,kai ėmė šviestis ministro kėdė,jam atsibodo lankymas,ir jis Seime buvo 6 posėdžiuose iš 14-už ką priklauso algos nuskaičiavimas. Spėkite, ar kas nuskaičiavo?

 

Pamatęs, jog nėra jokių sankcijų dėl Seimo nelankymo, Linas Antanas Linkevičius visiškai atsipalaidavo. Dar jo ydingo požiūrio į mandatą negalėjo  niekas matyti sausį- lankė 1 posėdį iš 2,ar vasarį - tas pats: 1 posėdis iš 2, na, o kam nepasitaiko, 50 proc.lankomumas jau daugiau negu gruodžio mėn, ar ne?

 

Pamatęs, jog niekas nebaudžia dėl piktnaudžiavimo Seimo kėde, Linas Linkevičius kovo mėnesį Seime pasirodė 2 kartus iš 13. Tiesiog tuščia Seimo vieta,ir tiek:galėtų kitas žmogus toje vietoje dirbti,bent naudos būtų.

 

Balandžio mėnesį prisivertė ateiti 3 kartus iš 12 posėdžių (25 procentų lankomumas - bet nuo algos turbūt nenuskaičiavo?)

 

Pamatęs,kad alga vis tiek mokama, Linas Antanas Linkevičius nutarė dar patampyti liūtą už ūsų, ir gegužės mėnesį Seime dalyvavo 2 posėdžiuose iš 14.

 

Pamatęs,jog algos ir toliau niekas nemažina, apkūnusis piktnaudžiautojas birželį atėjo į 3 posėdžius iš 19.

 

Liepą buvo vos 4 posėdžiai, irgi tesugebėjo ateiti į 1.

 

Rugsėjį buvo svarstoma labai daug įvairių įstatymo projektų,todėl Linas Antanas Linkevičius atėjo į 2 posėdžius iš 13.

 

Kokios jis dar ministro kėdės nori, kad jam priklauso apkalta dėl Seimo posėdžių piktybiško nelankymo?

 

Suskaičiavus, kokio dydžio turėtų būti Lino Antano Linkevičiaus alga- ogi 26 proc.Seimo nario algos.Ar buhalterija žino,jog švaisto mokesčių mokėtojų pinigus?

 

Komentarai   

+12 # jeronimas 2017-10-02 13:18
26 procentai lankomumas irgi nera teisingas.jeigu uzbegi i seimo sale ir kortele ikises prisiregistruoji,ir susiviniojes popieriukus iseini,argi tai galima skaityti diena seime??Paziurejus i balsuojanciu skaiciu -nykus vaizdas.Beveik pastoviai puse seimo "ponu" tik sugeba paspausti balsavimo mygtuka.O kur kiti??? Pagal rodyklius seimo algu ismokos irgi turetu but sutaupytos per pus.geda uz toki seima.Apie tuos ,kurie is saraso ,kurie patys save isrinko,neturiu ko pasakyti,nes tai seime nusikalstamai.Bet va apie tuos ,uz kuriuos rinkejai balsavo,butu labai teisingai inicijuoti susitikima pagal apylinkese ir pateikti klausimus,del vienokio ar kitokio balsavimo,kur aiskiai prasilenkta su Tautos lukesciais,ir dar baisiau su Lietuvos Pilieciu Konstitucija.Kai kurie seimo niekseliai aplamai turetu tiesiog atsisakyti seimuno ne tik algos,bet ir patiketu pareigu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # atrodo 2017-10-02 22:54
kad jis dar gauna seimo nario alga uz komsorgo [pareigas-kur tu mate vienas keliuose asmenyse-ar tik komjasunuoliai taip gali?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti