Pranciškaus Šliužo nužudymą organizavo tie, kas inicijavo Žemės įsigijimo įstatymo skubius pakeitimus?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.21 (7 Votes)

Seimo nario  Povilo Urbšio pareiškimas dėl žaliųjų- valstiečių rinkiminių įsipareigojimų ir Žemės referendumo pasirašiusiųjų valios nepaisymo (LVŽS ATVIRAI PARDAVĖ LIETUVĄ UŽSIENIUI)

Kristina Sulikienė

2017 09 26 Seimo rytiniame posėdyje balsuojant skandalingus Žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo įstatymo skubius pakeitimus, kad nuo 2018 metų sausio mėnesio visi norintys užsieniečiai galėtų išsiparceliuoti Lietuvos žemę, vienintelis paprieštaravo Povilas Urbšys.

Povilas Urbšys – parlamento gynėjas, o iki Nepriklausomybės yra dirbęs netgi 1 metus kolūkyje, darbininku. Žmogus, kaip sakoma, žino žemės skonį, ir prakaitą, dirbant žemės ūkyje.

Šis vienintelis Seimo narys nesusilaikė,ir pareiškė,pirmininkaujančiai Rimai Baškienei pristačius, jog tai nuomonė PRIEŠ:

„Labai tiksliai pranešėjai pastebėjo, kad šitie saugikliai dėl žemės pardavimo atsirado reaguojant į 300 000 surinktų Lietuvos Respublikos piliečių parašų dėl referendumo.

Labai tiksliai pastebėjo, jog viena iš pagrindinių politinių jėgų, kuri prisidėjo prie referendumo organizavimo, buvo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

Ir dabar stebint, kaip gerbiamas liberalų lyderis Eugenijus Gentvilas giria būtent šitą įstatymo projektą, kuris būtent tuos saugiklius naikina, kyla klausimas, ar nenueita į kitą kraštutinumą, nes tikrai mes turėjome reaguoti į išsakytą Europos Sąjungos nuomonę, mes negalėjome pasiduoti tam kraštutinumui, ir turėjome atsižvelgti į kitų Europos Sąjungos valstybių praktiką, taikomą apribojimams užsieniečiams įsigyjant žemę. (Europos Sąjungos valstybės Austrijos Tirolio regione užsieniečiams draudžiama pirkti ne tik žemę,bet ir namus.- Kristinos Sulikienės pastaba.)

Ir aš todėl, matydamas tai, kai nueita į kitą kraštutinumą- ir baimindamasis  to,kad žmonės gali eilinį kartą kartą išreikšti savo nusivylimą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Tikrai dėl šio įstatymo projekto balsuosiu prieš“,- pabrėžė Seimo narys. 

Seimo vicepirmininkė Rima Baškienė, vienintelė Seimo narė, kurią daug metų turėjo minėta politinė jėga,nematė jokios problemos, ir po balsavimo pareiškė,jog labai džiaugiasi tokiu sklandžiu Seimo darbu: buvo pritarta Lietuvos visos žemės išparceliavimui.

Po 2017 09 26 nubalsavimo, kol Žemės referendumo šalininkai pasimetę rauda Pranciškaus Šliužo, Eugenijus Gentvilas nieko nelaukdamas, dar užregistravo projekto pataisą, pasiūlė išbraukti žodžius, kad Lietuvos žemės ūkis grindžiamas tradiciniu ūkininkavimu.

Ką visa tai reiškia? Ar nuo kitų metų kiniečiai čia jau augins ryžių laukus,o korėjiečiai- kokias nors dar mums nežinomas kultūras, jeigu nebereikalaujama, kad Lietuvoje augtų šių kraštų augalai?

Ar čia Eugenijus Gentvilas taip uoliai šoka pagal dvigubos agentės Magnolijos dūdelę,nes yra paspaustas per baudžiamąją bylą? Vengdamas bylos, žemę parduos, ir Tėvynę?

Tradicinio ūkininkavimo apibrėžimo išbraukimo siūlymas yra neeilinis Eugenijaus Gentvilo siūlomas absurdas.

Jeigu dar yra likę sveiko proto likučiai žaliųjų ir valstiečių sąjungoje, tai jie turi stabdyti šitą beprotystę.

Gal tada dar nuo sausio pirmos tegul panaikinta Lietuvos Nepriklausomybę: juk taip darniai moka balsuoti iš anksto susitarę 70 Seimo narių, pridėk vieną- jau dauguma. 

Jeigu Konstitucijoje lieka tik popierinė atkurta valstybė,kuri nebeturi teisės į savo pačios žemę,ir nebėra šeimininkas,tada Seimas turi išdrįsti pasakyti, kad jie kitu žingsniu naikins ir pačią nepriklausomybę.

Juk šita pati Rima Baškienė 2015 metais dalyvavo 42 Seimo narių 201505 12 pateiktoje iniciatyvoje,kai jie bandė panaikinti Valstybės gynimo tarybą(skubiai pakeisti Konstituciją),ir leisti agentui Magnolijai vienasmeniškai skelbti karą,bei vienai leisti skelbti nepaprastąją padėtį,bei be niekieno sutikimo,siųsti karius į užsienį. 

Tada Rima Baškienė man prisipažino vieno koncerto metu,jog pasirašė neskaičiusi.

Dabar,turėdama du patriotus sūnus,kurie dainuoja grupėje Thundertale“, kelia Lietuvą iš sąstingio,o visus koncertus baigia „Žemėj Lietuvos“, nė nemirktelėjusi vadovauja Lietuvos pardavinėjimo posėdžiui.

Ir dar pasidžiaugia,kaip sklandžiai Lietuvos naikinimas praėjo.

Balsavo už Lietuvos prakalimą 70 Seimo narių. Jie, kaip,supratau ir valdo Lietuvą.

 

Jeigu kiti tarnybiškai piktnaudžiaujantys, nuolat nevaikščiojantys į darbą (Seimo salėje būna apie 80 Seimo narių) būtų balsavę,gal jie būtų nubalsavę prieš,ir nebūtų įstatymas priimtas. Juk Tauta juos rinko,kad jie diskutuotų,ginčytųsi,o ne kaip avinėliai atsitrauktų,kai avidėje pasirodė vilkas. Kad tik nebūčiau atsakingas- juk algą gaunu.Gal kažkaip išsilaikysiu kadenciją,susimokėsiu buto kreditą-tokia eilinio Seimo nario laikysena verčia suabejoti,ar mums reikalingi šitie 140+1 Seimo narių,jeigu pusė jų niekada nebūna darbe.

Kitiems 70 narių į darbą vaikščioti nereikia. Jie išsisuks,sakys,aš nebuvau balsavime,kai pardavinėjo Lietuvą.

Ne veltui neseniai pakliuvęs į Seimą Andrius  Navickas socialiniuose tinkluose nesiliauja stebėtis Seimo „darbu“,arba darbo imitacija.

 

KAIP LR seimas apgavo Tautą. Žemės išpardavimas "užsieniečiams". Iš pradžių buvo liktai projektas: "Projektas Nr. XIIP-1902ES(4)

LIETUVOS RESPUBLIKOS

ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS ĮSIGIJIMO ĮSTATYMO

NR. IX-1314 PAKEITIMO

ĮSTATYMAS". BET! Pabaigoje: "2 straipsnis. Įstatymo įsigaliojimas, įgyvendinimas ir taikymas

1. Šis įstatymas, išskyrus šio straipsnio 2 dalį, įsigalioja 2018 m. sausio 1 d.

2. Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministras ir Nacionalinė žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos direktorius iki 2017 m. gruodžio 29 d. priima šio įstatymo įgyvendinamuosius teisės aktus." TEIKIA! Teikia

Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Andriejus Stancikas

 

http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=15897&p_k=1&p_t=170881

Lietuvos Respublikos Seimo oficialioji svetainė Internete

www3.lrs.lt

Pokalbio pabaiga

Parašyk žinutę...

rašau

 

 

 

Peržiūros: 6317

Komentarai   

+75 # Holmsas 2017-09-29 13:50
Išverstaskūriai pardavė protėvius.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+55 # mileta 2017-09-29 14:12
Ką tėvai, protėviai užgyveno ,ta dabar mūsų išrinkieji nemokšos parduos, prisikraus šliužai kapšus,ir liks nenubausti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+52 # s 2017-09-29 15:01
TAI RUSAI IR NUPIRKS VISKA ISKARTO :) su melynu halatu...arba LENKAI, tiek metu mes ju ekonomika kelem, vaziavom , apsipirkinejom, dabar jie klesti, dar gales vietoj GEDIMINO PILIES SAVO pasistayti :(
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # s 2017-09-29 15:03
APTVERTI JUOS TAME SEIME SPYGLIUOTA VIELA IR NEISLEISTI>>>TEGU TEN IR GYVENA RUPUZES>>>NER ZEMES< SEDEKIT SEIME< GAL KURIAM IR PRADES SMEGENELES VEIKTI???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+58 # Antanas 2017-09-29 15:15
Parduos mano Tėvynę !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+40 # na va 2017-09-29 18:03
ji jau senai parduota,tai tik aidas atsklido is tolumos...sveikinkit parsidavelius tokia musu ta lithuanija,net sarmata ,kad as esu tos lithuanijos narys
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+55 # jeronimas 2017-09-29 20:13
Kazkas buvo parases "parduotos vasaros" dabar jau drasiai galime rasyti "PARDUOTA LIETUVA" Bet baisiausia,kad tokiuo brutaliu budu nuzude Lietuvos zemiu didziausia sarga,zemes vaiki -Prana Sliuza.Kad tai tos pacios teroristine ivardintos partines gaujos darbas,abejoniu jau nebekyla.Idomiausia,kad prie Tautos genocido puoseletoju prisidejo ir kiti valdzios nieksai,kurie iki siolei kazkaip saugojosi ir neissidave.Kalbu apie lyberastini Gentvila.Viso to seimo ,kurie balsavo uz Lietuvos zemiu pardavima ,norisi paklausti tik vieno-Uz ka jus taip nekenciat Lietuvos?? Kas jums pazadejo aukso kalnus,kad jus net nebegirdit savo rinkeju,nebegirdit savo proteviu balsu ?? Kas jums sunaikino jusu garbe ,sazine ir dora?????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # J.Radovičius 2017-09-30 00:20
"Parduotas vasaras" parašė Juozas Baltušis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # kolukio 2017-09-29 21:50
ir tarybiniu ukiu pirmininkai ir valdytojai vertesi dar karta,po 25 m. isparcelkiave kolukiuss,isparceliavo ir Lietuva su jos zeme ir zmonemis
galu gale atsidekojo Lansburgiui -aciu uz dovanotus tarybinius kolukius ir nugirdytus kolukiecius,melzejas ir laukininkus su traktorininkais
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # visiems 2017-09-30 01:31
Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:

plus.google.com/104930148289526971655/posts

gražių paveiksliukų galerija:

plus.google.com/u/0/communities/107260533056716270437
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-33 # M&M 2017-09-30 11:49
Tai pirkit bekelniai ta zeme, pilna iskabu laukuose. Uzuot komentaruos verke. Bet jau geriau jau bonke nusipirkt nei zemes sauja.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # J.Radovičius 2017-09-30 17:28
Duok mums bekelniams pinigų, nusipirksim.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # gediminas 2017-09-30 22:10
tad kuo as neteisus ,jog Lietuva-nekrofilu krastas ,kurio laukia totaline mirtis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Ceslovas 2017-09-30 22:48
Kas balsavo uz valstiecius tas privalejo zinoti karabaso (karbausko) issipareigojima uzsenieciams,patys kalti setonus i valdzia issirinke.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # M&M- Radoviciui 2017-10-01 10:23
Pinigai ne dalinami, o uzdirbami. Ka moki tamsta dirbti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Albas 2017-10-04 15:54
Cituoja jeronimas:
?? Kas jums sunaikino jusu garbe ,sazine ir dora?????
Neimanoma, gerbiamasis, sunaikinti tai ko nėra ir nebuvo turėta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti