Prielaida: Pranciškaus Šliužo galva buvo ištaškyta: žudyta itin žiauriu būdu?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)

Prielaida: Pranciškaus Šliužo galva buvo ištaškyta: žudyta itin žiauriu būdu?

Kristina Sulikienė

Kai žūsta arba dingsta policijos departamento darbuotojų giminaitės, išeina į viešumą prokuroras Urbelis,ir kone verkia, kad niekam nežinoma mergina ne tik negalėjo nusižudyti, bet ir nusikaltėliai „nužudė gimstančią šeimą“.

Surandami beviltiški ir nuolat versijose besipainiojantys etninės mažumos atstovai. Nes reikia sukurti legendą, kaip buvo, nors taip visai nebuvo. Nors anksčiau pasakota,kad Kėdainiuose 2 duobės iš anksto iškastos,šiuo metu sukurta legenda,kad BMW įklimpo Marijampolėje, tai pasiskolino kastuvą iš kažkokio sudūvio,ir nebegrąžino. Visuomenė suvokia,jog reikia kažkokiu būdu pateisinti: kodėl „žudikai“ buvo visiškai kitame Lietuvos gale, negu yra vieta, kur jie neva įvykdė nusikaltimą. Juk „žudikų“ buvimo vietą parodė jų telefonų ryšių operatorius: o tai jau tyrimo duomenys, o ne pasakėčios iš rūsio. 

 Kas ten tai šviesiaplaukei nutiko- niekas nežino ir nesužinos. Įtariu,jog žudė „zonderbrigada“, arba mafija: ypatingai žiauriu būdu siuntė žinutę mūsų teisėsaugai. Vėliau juk neaiškiom aplinkybėm mirė vienas Klaipėdos prokuroras,o Vilniuje Miglos gatvėje “nusišovė“ patyręs kriminalistas. 

Ypatingai žiaurus nužudymo būdas yra laiškelis nužudytojo artimai ir ideologinei, tarnybinei, darbinei aplinkai. 

Kai kraujo klane ištaškyta galva buvo rastas Žemės referendumo organizatorius Pranciškus Šliužas, pirminis policijos pranešimas skambėjo baisiai: kad kraujo klane rastas gulintis žmogus,jo lavonas. Po to jau imta „tirti pagal legendą“: nes yra Policijos departamentui perduota instrukcija- jog visuomenės veikėjai turi būti tiriami pagal “savižudybės“ kodą. 

O štai policininkų giminaičiai net neradus kūno, tiriami būtinai pagal nužudymą. Nes jie yra „elitas“,o visi kiti – runkeliai,savižudžiai. Žinau Lietuvos policijos departamento ir prokuratūros „darbo specifiką“,nes mano žiauriai nužudyta sesuo Virginija (visas kūnas buvo subaladotas,galva suknežinta,kakle smaugimo žymės)- buvo tiriama pagal „savižudybę“,nors generalinė prokuratūra iškėlė nužudymo bylą pagal LR BK 129 str.1d. Mūsų tėvai-reikšmingi Atgimimo veikėjai,todėl jų vaiką radus negyvą,galima tirti pagal „savižudybę“. Vėliau buvo suklastota legenda, jog upėje 2014 m. prigėrė kovo 11 dieną Romos centre Italijoje tariamai  žvejoti išsiruošęs mano brolis Romualdas (lavono – nėra:prokuroras  Žemrieta nutarimuose,kai klausiau,kaipjie nustatė be šeimos narių,kadčia tikrai jis -  parašė “netikėti nėra pagrindo“. Gerai,kad neprirašė “amen“.)-šio nužudymo liudytojas,nes jis žinojo,kad sesuo nužudyta bute kažkokių banditų,žinojo,jog buvo bandoma atsikratyti kūnu išnešant jį į gatvę ir numetant tiesiog po daugiabučio langais,vėliau sukuriant legendą,jog išėjo iš namų,kažkur klaidžiojo,ir nuskendo ar sušalo. 

Nors tyrime buvo nustatyta, jog jokiu būdu mano sesuo Virginija negalėjo nusižudyti,ir oficialiame valstybės dokumente pasirašė 3 psichiatrai ekspertai,korumpuotas Panevėžio prokuroras Navickas (tas pats,kuris kurpė Venckienei bylas) parašė senąją legendą NUŽUDYMO 129 str. tyrime-kad mirė savaime.Bet kokie bandymai atnaujinti bylą Penevėžio korumpuotų teismų įvardijami, kad “mes nesikišame į šeimos reikalus“. Nužudymas visuomenės veikėjų šeimose- šeimos vidaus reikalas,na o jeigu žūsta policininko giminaitė- tada jau valstybinis. 

Neradus kriminalisto giminaitės kūno,avansu pranešta,kad “tikrai negalėjo žudytis,nes buvo baigusi aukštąjį mokslą,turėjo draugą“. Mano sesuo buvo ne tik baigusi aukštąjį mokslą,ir netgi dirbo pagal įgytąją specialybę- edukologiją,su sacialinio pedagogo kvalifikacija (dirbo aklų vaikų darželyje)-bet ir aukštesnįjį,turėjo 2 išsilavinimus,gražiai siuvo namie,ir pardavinėjo produkciją. Yra dirbusi ir spaustuvėje,redagavo tekstus. Dirbo net butų valdyboje (mūsų namo.) Keliaudavo po Lietuvą,labai gražiai ir meniškai fotografavo(turiu visą albumą jos nuotraukų iš visos Lietuvos.)

Turėjo ypatingą meninį skonį, gražiai siuvo gėlėtas sukneles. Mezgė šalikus,ir juos pardavinėjo.Gerai sutarė su mano tėvu,kuris,profesorius,ir daug uždirbantis, jai nuolat atsiųsdavo dideles pinigų sumas (apie 600litų),iš kurių ji vėl pirkdavo medžiagas,ir vėl labai gražiai siūdavo,buvo apsiuvusi visą giminę.    Neturėjo jokių priežasčių žudytis.Buvo visų mylima. Lavono su suknežinta galva mums irgi nerodė,bandė palaidoti slapta. Mes giminės susibūrėme į komitetą,ir išreikalavome kūną, grasindami teismais. O teta, dirbusi policijoje, sužinojo per buvusius tarnybos draugus,jog yra užvesta baudžiamoji byla,nes nėra aiškios aplinkybės. Sesers laidotuvėse  dalyvavo Seimo narys Rytas Kupčinskas, VDU rektorius Kaminskas,buvę  prorektoriai, Raminta Baltuškienė, teisiama Garliavos gaujos byloje. Išreikalavę kūną,mes palaidojome pagarbiai. Nebeturėjome pinigų muzikantams (kūną turėjome išsipirkti,nes prieš mūsų valią jau buvo aprengtas,ir įdėtas į karstą-beje,labai prastą:viskas uždvigubas vilnietiškas kainas.Kauno laidojimo paslaugų įmonė “Rimtis“ buvo pasibaisėjusi, todėl suteikė didelę salę, ir darė nuolaidas,o laidojimo namų direktorius,nors buvo Naujųjų Metų šventė, atėjo kartu pagedėti...atjautė, ir palaikė.), Moralinių jėgų irgi nebebuvo,tai giedojo kunigas...Vėliau šitas pats kunigas,kuris žino šio kraupaus nusikaltimo atvejį, buvo persekiojamas „Lietuvos ryto“ ir korumpuotos Kauno teisėsaugos dėl “išdraskytašiknių bylos“,kur buvo ginami visos Lietuvos „išdraskytašiknių“ socialinės- pažeidžiamos grupės interesai. Kunigas vos negavo priepuolio,nes Rokuose visur jį persekiojo žurnalistai. Aišku,Aukščiausiąjį teismą jis laimėjo,nes ne tik tokios socialinės išdraskytašiknių grupės, bet net tokio žodžio bendrinėje lietuvių kalboje-nėra. 

Tačiau tai yra tas pats kunigas,kuris padėjo pagarbiai palaidoti žiauriai nužudytą ir dar apšmeižtą merginą. Po kiek metų matote,kaip apsiverčia- ne policija su prokuratūra yra šmeižikai,bet aš, kai kiekvienu atveju klausiu: kodėl tik policininkų dukterėčios nesižudo,o visi kiti- žudosi arba užmušinėja vieni kitus- kad tik nereikėtų nieko tirti? Tada jau aš ir visas laikraštis – „šmeižikai“.Nes mes abejojame į kliedesius panašiomis versijomis,ir aiškinimu,jog iš Plungės į Kauną galima atvažiuoti per 1,5 valandos.

Tai jūs pasižiūrėkit į beviltiškai nutirtą Virgutės bylą,kur iš nužudyto asmens padarė savižudį.Mano sesuo labai gražiai skambino pianinu,buvo baigusi muzikos mokyklą,grojo ir saksofonu, mokėjo auginti augalus,netgi skiepyti,mokėjo skaniai virti valgį (kai buvau maža,ji man išvirdavo pietus),ji išaugino mūsų mažąją seserį.Buvo jai artimesnė už tikrą mamą.

Jos gyvenimas buvo pilnavertis – nors ji ir nebuvo ištekėjusi,bet buvo mylima,buvo mūsų šeimos saulytė,mūsų viskas.

Ir ją žiauriai nužudžius,dar ji buvo apšmeižta. Kodėl? Nes mes nedirbame policijoje,saugume,ir prokuratūroje? Ar kad prokuratūra nepajėgi tirti bylas, kuriose radus lavoną, nebuvo nustatytas lavoninis sustingimas, ir todėl neįmanoma buvo nustatyti mirties laiko bei mirties priežasties? O slepiant tarnybininį Latyševo ir Pancevič piktnaudžiavimą,kai jie nekvietė eksperto,radus lavoną-  nužudytas asmuo dar ir žiauriai apšmeižtas? Butas-nusikaltimos vieta – iš viso nebuvo apžiūrėtas: turbūt pagal labai kompetetingos Lietuvos policijos „tyrimo“ metodologijas?Šie grubūs tarnybiniai pažeidimai nustatyti įsiteisėjusiomis teismų nutartimis,čia ne mano išsigalvojimai,tai tas teisėjas,kuris nurodė tęsti tyrimą- labai greitai buvo išmestas iš darbo!

Nebuvo nuimti nei pirštų antspaudai, nei DNR. Neatliktas nei vienas tyrimo veiksmas. O štai dingus niekam nežinomai merginai,jos lavoną atkasinėja su ...antiteroristine rinktine „Aras“.O jeigu aš,mačiusi tyčiojimąsi iš mūsų šeimos, pasipiktinu- ne, pasirodo, aš neturiu teisės piktintis.Jeigu dingus broliui,nužudymo bylos liudytojui,paieškos byloje matau,jog nebuvo atliktas NEI VIENAS PROCESINIS VEIKSMAS,ir pasipiktinu,kai kažkokios merginos ieško su dronais ir satelitais: tada aš esu negera, kodėl aš klausiu,ar Lietuvoje galioja Konstitucija- būtent asmenų lygiateisiškumo principas?

 Jeigu pradanginto brolio dukrą Deimilę Rimantę randu tik per užsienio ambasadas ir policijas – tai ką veikia Lietuvos policija,ir iki kokio lygio yra nusivažiavimas,piktnaudžiaujant tarnybine padėtimi? Jeigu Lietuvos pilietis,jam atsitikus nelaimei,priverstas kreiptis į užsienio paprastąsias ir netgi specialiąsias tarnybas- nes netgi VSD pastoviai puola rusai,o štai teroristinių grupuočių kurios grobia, žudo žmones-VSD nemato iki šios dienos. Kreiptis į EU ir NATOšalių spectarnybas nedraudžia jokie įstatymai –tik kaip mes atrodome pasaulyje,jeigu Lietuvoje piliečių niekas negina, o jie net oriai (jeigu nužudomi) pasilaidoti neturi teisės: nes teisėsauga pasigardžiuodama,piktnbaudžiaudama tarnybine padėtimi,tuos nužudytuosius apšmeižia,aišku suklastodami įrodymus,atliekant tarnybinį neveikimą,arba slepiant lavoną: kad niekas tik nepamatytų suknežintos galvos.  Štai policininko giminaitės galva irgi kaip Šliužo ar mano sesers Virginijos suknežinta: nes policininko giminaitė ne pati susiknežino,ją nužudė,nors žudikai nesugeba paaiškinti,kaip tai darė ir kodėl,o visi kiti tai neva patys sau susiknežino galvas.Mano sesuo neva iššoko iš šešto aukšto – bet iš kurio lango iššoko, policija nesugebėjo atsakyti iki šios dienos,ypač, kaip galima buvo iššokti per visus 3 langus vienu metu (nes visų liudytojų parodymai kardinaliai skiriasi).Medicininiame mirties liudijime parašyta,kad mirties priežastis yra aortos trūkimas- taip būna nuo labai stiprių smūgių į širdies sritį.Tačiau buvo paruoša kita versija “ilgai sirgo gripu,ir mirė dėl komplikacijos“. Paslėpus lavoną,nerodydami smurto požymių,būtų visus apmulkinę.Kai tik ėmėmės tyrimo,- iš karto užgiedojo “savižudybė“. Todėl policininkų giminaitės tėvai ir nesikreipia dėl dukters mirties ištyrimo,nes jeigu jie parašys bent vieną skundą,kaip tai darė mano tėvas – duktė iš karto pavirs narkomane, savižude,arba netgi teroriste. 

Dar nužudytosios tėvai primokinti,kaip užsidirbti iš vaiko tragedijos- nukreipta pulti mūsų laikraštį, ir mane,nukentėjusią sesers nužudymo ir brolio dingimo ir pavertimo mirusiu bylose.Žurnalistų etikos inspekcija ir nedrįso pasmerkti laikraščio, ypač,kad byla net nepradėta nagrinėti, o romų tautybės asmenys nuolat keičia parodymus. Tačiau štai kaip veikia policija – nors  nieko nerašiau apie šią merginą,tik aprašinėjau,kaip Lietuvojegrobiami asmenys,ir viešinau „Kamuolinių“ veiklas – kalčiausia tapau aš ir laikraštis. Teisėsauga „žino kaip“. Po merginos žiauraus nužudymo nusipirko mašinų už 600mln.eurų.Tokių pinigų negauna net Lietuvos kariuomenė: mūsų kariuomenė sėdi supuvusiose kareivinėse, nešioja suplyšusias uniformas, naudoja mašinas iš užsienio labdaros-padovanoja kokią mašiną sąjungininkai,priima.Labai retai yra atnaujinamas automobilių parkas.O policija,pasinaudodama viena byla,atsinaujino parką, primelavo,jog romų tautybės asmenys pasivijo naujo modelio Audi – tokių ir prisipirko,beje- ir todėl reikia dar naujesnių.Linas Pernavas, dar pasinaudodamas proga, apšmeižė visos Lietuvos jaunimą,ir sumenkino Lietuvos Nepriklausomybę, tuo pačiu metu nesugebėdamas atsakyti,kodėl Lietuvos policija naudoja su Rusijos FSB susijusią programinę įrangą.

 

Mes mokesčius mokame, taip išeina, tik policijos giminaičių giminių lavonų tyrimui,o savo šeimos narių dingimo paieškai, ar tinkamam nužudymo ištyrimui,pasirodo, net dirbdami 4 darbuose,nesusimokame, nors tu ką. 2012 metais,kai korumpuotas prokuroras Navickas nutraukė Virgutės nužudymo tyrimą,kaip tik dirbau 4 darbuose.Bet mes juk be tetos, daugiau giminaičių policijos sistemoje neturėjome. 

 

Prisiminkime,kaip buvo šmeižiamas po mirties žiauriai nužudytas Vytautas Pociūnas (kurį pažinojo mano tėvai): jam buvo nutraukta ranka,gal buvo kankinamas,vėliau imituojama,jog neva kritęs nusitraukė ranką. Vytautas Pociūnas buvo nustatęs nelegalių CŽV kalėjimų buvimo Lietuvoje faktą,ir bandė tai išsiaiškinti. Iki šiol Lietuvos spauda ir netgi visuomenininkai bijo įvardyti tikrąsias V. Pociūno nužudymo priežastis. Ne Baltarusijos opozicijos rėmimas buvo priežastis: čia tik dėmesio nukreipimui,kad būtų kaltinamos Baltarusijos spectarnybos. Šios tarnybos kaip tik gali būti bandė padėti Pociūnui išsiaiškinti CŽV kalėjimų faktą,nes Baltarusijos FSB saugo tokius žvalgybininkus,ir jiems padeda. Baltarusijos tarnybos stebėjo ir Virgutės nužudymo bylos tyrimą,nes matė Pociūno bylos suklastojimo dubliažą. Nuo Virgutės bylos nusišalino 8 Vilniaus apygardos prokurorai,vėliau nusišalino visa Vilniaus apygardos prokuratūra, kai bylą atnaujino teisėja Audronė Kartanienė. Ši teisėja vienintelė tik nenukentėjo, bet stebint jos darbą,ji yra labai principinga,ir nesitaiksto su tarnybiniais nusikaltimais, neretai sprendžia griežtai ir teisingai neaiškiose bylose. Būtent šios teisėjos neskundžiamos nutarties visiškai nepaisė Panevėžio apygardos teismai,ir priėmė absurdiškas ir protu nesuvokiamas nutartis,jog jeigu asmuo nužudytas namuose,tada tirti nereikia- tai yra neva šeimos klausimas. Suraskite man baudžiamajame kodekse tokią išimtį nužudymo tyrimuose...

Vienos saugumo ir bendradarbiavimo sutartis(2011) vadinamoji OSCE ĮPAREIGOJA Baltarusiją,Rusiją tikrinti Lietuvoje esančius neregistruotus karinius objektus ir pajėgumus,ir šios šalys turi teisę reikalauti pašalinti tokius objektus. 

Todėl jeigu Pociūnas buvo susitikęs su Baltarusijos saugumu, jis veikė būtent pagal tarptautinius protokolus.Ir nužudyti galėjo jį tik tie,kurie susiję su CŽV kalėjimų “bizniu“,o ne Baltarusijos saugumas,kuris galimai bandė kartu aiškintis šį skandalą.

 Baltarusija turėjo teisę žinoti,kur ir kiek yra CŽV kalėjimų kaimyninėje šalyje. Gali būti,jog Baltarusija spėjo perimti kai kurią Pociūno valdytą informaciją,todėl Lietuvoje tokia isteriška pozicija prieš šią šalį metų metais. 

Įtikėtina,jog Baltarusijos FSB ir prokuratūra tiksliai žino,kas įvyko,ir kas nužudė Pociūną,tik mūsų tarnybos juk pranešė,jog jis mirė šlapindamasis per langą: parodė,jog tikslios išvados yra neįdomios. 

Taigi, kai dingo mergina,iš karto buvo paskelbta,jog ji tikrai nesižudė – o radus Pranciškaus Šliužo sumaitotą kūną, ištaškytą gabalais- visuomenininkas buvo susprogdintas- paskelbta neįtikėtino debilumo versija,jog “nusižudė“.Šią debilišką versiją atitiražavo netgi toks opozicinis portalas alkas.lt. Gal gauna valstybės finansavimą,todėl privalo spausdinti kliedesius? 

Jeigu policija bijo pranešti visuomenei,jog Dainių kaime yra įvykdytas teroro aktas,ir jie bijo kišti nagus ir aiškintis,kokia teroristinė grupuotė tai padarė – tai turi pranešti,jog „informacija neatskleidžiama“,o ne skiesti galimus išsigalvojimus apie savižudybę,sau į burną įsikišant sprogmenį.

Apie visuomenės veikėjus ne vienerius metus yra skleidžiama propaganda,jog visi,kas tik Lietuvos patriotai- tarnauja Rusijai.Sukurtos teroristinės organizacijos, kurios atvirai grasina piliečiams,visokie Žali velniai,ir kitokie brudai.Prisiminkime Juro Abromavičiaus bei su čečėne susituokusio Grainio sprogdinimus: juk nustatyta,jog Lietuvoje veikė dešiniosios teroristinės grupuotės. Bet jų veiklos tyrimai nusėsdavo kažkur parlamente,su užuomina,jog negalima tirti,nes yra susiję su viena iš stambių Lietuvos partijų. 

Mes visi suprantame,jog valstybė,sukūrusi ir palaikiusi teroristines  organizacijas, nenori tirti jų daromų nusikaltimų. Nes tokie nusikaltimai gali būti yra daromi valstybės vardu,todėl žudikai neatsako baudžiamąja tvarka,o kad nebūtų vykdomas tyrimas,“tiriama“ pagal kodą “savižudybė“. Palyginimui pasakysiu,jog žudikų „valstybės vardu“ tarnybą ir jų rengimo projektus JAV visuomenė pasmerkė,viešo pasmerkimo aktas yra ir naujausias filmas “Bourne“,2016 metų leidybos,kur parodyta,jog ir kibernetinio saugumo projektai naudojasi nelegaliais žudikais. 2015 metais Amerikoje kilo CŽV kalėjimų šalies viduje skandalas. Visuomenė sukilo,ir pasakė,jog to netoleruos. Slaptas kalėjimas buvo įkurtas Čikagoje,sandėlyje,kur buvo žiauriai kankinami netgi nepilnamečiai. 

Žemės pardavimas užsieniui yra svarbus dėl karinių poligonų įteisinimo,todėl tokie vieniši kovotojai,kurie moka sutelkti tautą, trukdo “gynybai nuo rusų“. O gynybai nuo puolančios Rusijos visos priemonės yra galimos. O kad referendumininkai nekeltų galvų-tai Pranciškus Šliužas dar ir pasprogdintas,jam ištaškyta į gabalus galva: kad visi jo šalininkai būtų įbauginti,kad geruoju pasirašytų dėl išsikeldinimo į Londonų tualetus,ir žemės atidavimo laisva valia Vokietijos bazių kūrimui. Bei JAV tankų desantų pulkų įlegalizavimui (pradėjus pulti Rusijai per „Zapad“pratybas“,Klaipėdoje iš laivų išriedėjo visas tankinis desantinis JAV batalionas. Ir pasiliko,nes Rusija juk puola. O mus reikia ginti.)

Pranciškaus Šliužo nužudymas,jį susprogdinant,rodo,jog veikia tie,kurie laukia galutinio Lietuvos išpardavimo.

O Pranciškus Šliužas tikrai nebūtų tylėjęs, išgirdęs,jog Seimas ėmė naikinti žemės pardavimo užsieniečiams saugiklius. Seimo darbotvarkė buvo patvirtinta rugsėjo 22 dieną. Neatmestina,jog Pranciškus Šliužas,aktyvus kovotojas prieš Lietuvos išpardavimą, jau buvo sukilęs,telkė bendraminčius, ruošėsi protestams. Todėl buvo duotas nurodymas jį nužudyti,kad nesimaišytų po kojomis. 

Todėl buvo nužudytas,ir itin žiauriu būdu-susprogdinant.

Jo žmonai liepta niekam nerodyti kūno,nes galų gale, jeigu peršaunamas veidas ar susprogdinama galva, net nebėra ką rodyti.

Tokiu žiauriu būdu buvo pasikėsinta ir į pedofilijos bylos paslaptingąjį italą Frančeską – jam buvo peršautas veidas, o jo žmona nužudyta,paskelbiant,jog jis nušovė žmoną ir nusižudė pats.Jis pats galėjo visiškai nebūti pedofilu-bet jis žinojo apie Lietuvos pedofilų tinklą. 

Italijos mafijoje veido peršovimas yra ypatingas kerštas: parodoma,jog yra pasityčiojama net po mirties,kad nebūtų galima laidoti viešai.Lietuvos mafija ir teroristinės organizacijos dažnai veikia pagal Italijos mafijos principus.

Žemės referendumo aktyvistai nuvyko prie Pranciškaus Šliužo tėvo kapo,nes nei laidotuvių data,jei lavono buvimo vieta nepranešama.

Pažymėtina,jog Pranciškus Šliužas yra viešai pagrasinęs Zenonui Vaigauskui,jog jeigu jis neleis referendumo rengti,tai jis susprogdins VRK pastatą.

Todėl jo nužudymas –būtent nužudymo būdas-  akivaizdžiai siejasi su Žemės referendumu:tai yra sistemos kerštas,bei perspėjimas visiems,kas  tik trukdys išpardavinėti Lietuvos žemę, ir išvaryti paskutinius 2 milijonus lietuvių iš Lietuvos.

P.S. Filme“Lietuvos šeimininkė“ rusai baigia labai tragiška gaida: Dalia Grybauskaitė tokiu tempu išvarinėja lietuvius iš Lietuvos (per 8 šių metų mėnesius išvykimą deklaravo 57000 asmenų,beveik visi darbingo,18-35 metų amžiaus),kad greitu laiku nebebus net ką gąsdinti rusais...Petras Gražulis,kuris pasakė,jog palaiko Rusiją dėl kovos su sodomitija-paskelbtas valstybės priešu. Petras Gražulis teisus,kai kovoja prieš iškrypėlišką propagandą- juk jie nesidaugina,o Lietuvai būtina kurti šeimas,gimdyti vaikus,nes lietuviai yra šiuo metu sparčiausiai mirštanti tauta,kurios apie 2050 metus gali iš viso nebelikti. Arba kalbėsime jau kita kalba,nes netgi mūsų prezidentė, buvusi vos pusę metų Amerikoje (pvz.aš JAV koledže mokiausi net 3 metus, bet tartis nesugedo),pabrėžtinai kalba su amerikietišku akcentu. 

 

 

 

Peržiūros: 3907

Komentarai   

+53 # keidanskas 2017-09-28 16:14
Pranciškų laidojo greitai ir beveik slaptai,kad nesusirinktų žmonės ir nepaklaustų,,Už ką?''.Vienas panašias laidotuves atsimename iš tarybų laikmečio,kai buvo laidojamas Romas Kalanta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Ekstrasensas pasakys 2017-09-28 18:12
tiesą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # J.Radovičius 2017-09-28 20:04
Pociūną išmetė per langą Bresto viešbutyje "Inturist". Visi viešbučiai bet kur yra slaptųjų tarnybų akylai kontroliuojami. Nejaugi Baltarusijos KGB tame galėjo nedalyvauti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # EJ 2017-09-29 08:48
Cituoja J.Radovičius:
Pociūną išmetė per langą Bresto viešbutyje "Inturist". Visi viešbučiai bet kur yra slaptųjų tarnybų akylai kontroliuojami. Nejaugi Baltarusijos KGB tame galėjo nedalyvauti?

Baltarusijos "batkai" laikas susirupinti ir savomis saugumo tarnybomis, jeigu jos nepastebi ir negali rasti nusikalteliu. 37Abp
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # babce is kaimo 2017-09-29 11:10
po LL parašymo, kad nužudytas,į trečią tyrimo" dieną išbezdejo,kad galva susprogdinta. Bet toliau tiria tik nusižudymo versiją, nes tipo nužudyti niekas negalėjo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # ANTICORRUPTION TV 2017-09-28 20:18
STOP STOP LIETUVOS IŠPARDAVIMUIF A K T A I :
1. Pirmasis Lietuvoje dėl ŽEMĖS UŽDRAUDIMO PAKILO NE ŠLIUŽAS. Tai yra žurnalistų fantazijos.
2. Būtent Justinas Burba klaipėdos Argimimo aikštėje BADAVO 7 D. iki tol kol Seimas nepatvirtino kad neparduos.
3. Vėliau p. Šliužui rengiant Kaune žemdirbių Suvažiavime, prieš tai mudu ilgai kalbėjome telefonu, ir pateikiau pareiškimą dalyvauti ir būti vienu iš organizatoriumi.
TAČIAU JIS MANE APGAVO ir Į SUVAŽIAVIMĄ NEP[AKVIETĖ.
Pasielgė labai SAVANAUDIŠKAI.,
6. PROSTITUCINĖ ŽINIASKLAIDA: Oficialiai pravedėme EUROMAIDANĄ Nr 2 2017-06-22d. prie Seimo ir Generalinės prokuratūros kad rengiame PASAULIO LIETUVUIŲ 72v NACIONALINĮ STREIKĄ likviduoti politinę korupciją. Bet ziniasklaida nuslėpė dsubine laižydami sistemai.
7. Bet mes transliavome TIESIOGINĖJE ANTI-CORRUPTION TV YOU TUBE : ( įeikite ir rasite 2 200 video) JUSTINAS BURBA ŽRMAITIJOS PREZIDENTAS
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # aa 2017-09-28 20:42
Krisina, you are MAD!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # ? 2017-09-28 22:14
Tai Sliuza susprogdino, o ne 15 kartu kirviu per galva? Babce is kaimo - kaip ten yr is tikruju
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # gerss 2017-09-28 22:24
analitinis straipsnis
jei organai nors truputi galvotu-tai sudeti visi taskai ant u...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Atas 2017-09-28 22:54
Kietai ir įtikinamai rašo Kristina, ir jeigu tai yra tiesa, apie gyvenimą ,,laisvoje" Liketuvoje tegalima pasakyti - KLAIKU!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Žino brudai 2017-09-28 23:43
kad karinio konflikto metu niekas nestotų ginti tos privataus kapitalo plėšikų gaujos uzurpavusios Valstybę tai vežasi jankyno samdinius.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # sesė 2017-09-28 23:46
Amžinąji Atilsį Mirusiems. O tai Sulikienės sesė Virgutė buvo policijos deparetamento giminaitė ir dar šviesiaplaukė? Keista, kad Kristutė viešai tyčiojasi iš savo mirusių brolių ir seserų. Man skaudu. Juk visi esame BROLIAI IR SESERYS KRISTUJE. Ramybės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # To ANTICORRUPTION TV 2017-09-28 23:53
Aha, tik puspročio Burbos Žemės Referendumo žmonėms tetrūko.Dar Šustauska pridėti..Nors..Aplink buvo gausu neįgalių gava žmonių.Kompromitavo, stengėsi prilysti, krėtė nesamones...vos atsigynėm kažkam su pasitenkinimu trinant rankas.///Nurimk Burba.Pripažink kad tau jau viskas-visi mūšiai baigėsi o perspektyvų būti Tautos šaukliu nėra jokių.Eik ilsėts
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # sesė 2017-09-29 00:26
Tik dabar perskaičiau straipsnio pavadinimą. Straipsnis apie ką tik mirusį ir palaidotą žmogų!!!! Duokite a.a. ilsėtis ramybėje. Juk visi kažkada išeisim amžinybėn, prašysim ramybės ir maldos. Tik mūsų jau niekas nebegirdės... Ir Viešpats spręs apie mus tik pagal mūsų darbus, ne pagal LL komentarus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # EJ 2017-09-29 09:20
Itariama, kad P.Šliuzas pakele ranka pries save... ... Ar cia ir yra oficialaus tyrimo isvada?... Taip raso Delfis ir 15min. Kodel nebegirdime Tiesaus Tiesos zodzio Lietuvoje? Negi saugumo ir policijos tarnyboms atejo Šakes? .......... Netikiu, kad saziningi tarnybu darbuotojai butu tiek ibauginti ir korumpuoti, kad negaletu atskleisti visuomenei nusikaltelius. Yra anoniminiai nusikaltimu atskleidimo budai... Koks tikslas saziningam tarnautojui susideti su nusikalteliais? Pilieciai, raskime drasos pranesti visuomenei viska, ka zinome apie P.Šliuzo ir kitus nuzudymus. Tik viesumas ir tiesa gali isvaduoti visuomene nuo prazuties.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # šaltkalvis-mėsininka 2017-09-29 12:20
paliulis atlieku ekspertizes.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # dundun 2017-09-30 11:57
Tai sitas straipsnis apie ka?Prancisku,Virgute ar ir vel apie Kristinos seima??:)...kuri kazkaip keistai 'iszudyta',iskankinta,brolio dukra kazkur kazkaip keistai isgabenta ,nors rusai ir 'nepuola':)))Vienz...aprasymas-padriku minciu kratinys,isdestytas ant 'popieriaus' ,besigodojant prie puodelio kavos:)Nors perskaicius iki galo,tai vaizdas toks,kad buvo gurksnojama ne kava,nes mintys sokineja po visus pasaulio zemynus ir baigaisi,kaip visada ,Amerikoj,kuri ir yra viso blogio saltinis:)))Nieko neturiu pries Kristina,tik jos mastymas kazkoks keistas:atstumto,niekieno nesuprasto zmogaus,radusio prieglobsti LL.Kaip bebutu,linkiu jai sekems.Ir as cia nuosirdziai,jei ka:))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # To dundun 2017-09-30 22:32
Tu laimingas zmogus..... Dar neskaitei, ka ji apie savo gimtaja motina raso..... ten ir kgb ir szv tarnybos pliekiasi. Vargse kristinute - vis kovoja su kaimyniu arkliu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti