Atsisveikinom su Prancišku Šliužu. Niekas neabejoja, kad jis nužudytas, "valstiečiai" jau naikina žemės nepardavimo užsieniečiams saugiklius

Peržiūros: 21170
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.26 (23 Votes)

Žiauriai nužudytas vienas aktyviausių Žemės referendumo organizatorių Pranciškus Šliužas 

Kristina Sulikienė

Pirminis lryto pranešimas apie nužudytą P. Šliužą skambėjo taip „news/kaisiadoriu-r-rastas-negyvas-vyras-stipriai-suzalota-galva-26777“. Vėliau jau, sužinoję, ką tokį rado, staigiai pakeitė antraštes,ir parašė, jog žiauriai nužudytas visuomenės veikėjas neva...pats nusižudė!

Korumpuota teisėsauga, kai nori suklastoti tyrimą, pasitelkia neadekvačią spaudos priemonę, kuri formuos visuomenei nuomonę.

Visa laimė, jog tarkime, portalas alfa.lt parašė,jog P. Šliužas rastas kraujo klane.

Situacija yra tokia, jog Pranciškus turėjo žmoną, kurios prie savo teisėto vyro kalba referendumininkai,  neprileido vaikai, todėl korumpuota teisėsauga tikisi, jog neatsiras, kas skųs nesąmoningą nutarimą nekelti nužudymo bylos, nes neva pats krito 15 kartų ant kirvio.

Priminsiu, jog kirviu buvo sukapotas garsaus lakūno Kairio tėvas, gyvenęs vienas sodyboje.

Tokia pati metodika buvo padaryta ir mano šeimos nariui, mano tėvui –tik skirtumas tas, kad mes radome dar kvėpuojantį, nors ir visai prie mirties, Kauno klinikos, nors nustatė kraują smegenyse, išrašė „namo gydytis“, tiksliau, mirti, na o Kauno klinikinė ligoninė, su SAM ministro Andriukaičio naktiniais skambučiais ir tarnybiniais raštais, išgelbėjo jam gyvybę. (Ligoninės vadovybė išsigando vykdyti užsakymą numarinti sudaužytą žmogų- nes bijojo prarasti licencijas- nors iki ministro įsikišimo nebijojo nieko.)

Pranciškus Šliužas ir mano tėvas, aišku, buvo pažįstami iš Radijo ir televizijos komiteto, kur mano tėvas turėjo liaudies instrumentų ansamblį. Tai pačiai aplinkai priklauso ir pedofilo gynėjo Motiejūno nekaltai už grotų užkištas aktorius Dimša, lėtai marinamas Pravieniškių kalėjime.

Lietuva išmiršta. O kas atlaiko – namie užkapojamas kirviu, arba kitaip žudomas.

Ši žmogžudystė užsakyta dėl to, kad reikėjo kažkaip priminti Zigmui Vaišvilai, kas jam vėl bus, jeigu jis nenusiramins ir eis į viešumą.

Pranciškaus Šliužo nužudymas susijęs ir su Bado akcijos, kurios dalyviai- tikri Lietuvos patriotai – išvaikymu. 

Norėta pačią bado akciją sušaudyti, nupurkšti dujomis, bet nepavyko, todėl imtasi ritualinės žmogžudystės. Būtinai labai ryškios asmenybės, kuris prie VRK pastato sudrebino Zenoną Vaigauską, pagrasinęs susprogdinti jį ir jo būstinę, jeigu jis neleis žemės referendumo.

Zenonas Vaigauskas išsigando,ir leido toliau vykdyti referendumą.

Tą grasinimą Pranciškus Šliužas išreiškė ramiai- tačiau sistema nepamiršo. Su Žemės referendumu buvo parodyta, jog Tauta valdo valstybę, jog ji gali susitelkti.

Bado akcija, nors ir labai negausi, irgi parodė tą telkimosi jėgą, todėl užvaldytoje valstybėje kilo panika: kas darosi, žmonės reikalauja teisių.

Galiausiai trūko kantrybė, kai buvo parodytas Rusijos TV sukurtas filmas “Lietuvos šeimininkė“, kur buvo pasakyta, jog Dalia Grybauskaitė atsakinga už daugelį aferų, tame tarpe ir už Kauno pedofilijos bylos numarinimą. “Kaip spręsti, tiksliau, numarinti bylą, sprendė Grybauskaitė ir Valantinas“- paaiškino bebaimis „Laisvo laikraščio“ redaktorius Aurimas Drižius. Zigmas Vaišvila apkaltino D. Grybauskaitę agentūrine- dviguba praeitimi, ir biografijos klastojimu, o Žilvinas Razminas atvirai ją pavadino lesbiete- nes yra išsisaugojęs Europos Parlamento deklaraciją, kur taip parašyta.

Tame filme parodyta, kaiop Deimantė Kedytė iš 25 nuotraukų išrenka ir atideda Jono Furmanavičiaus nuotrauką.

Pamenate- mums buvo sakoma, jog ji neva negebėjo atpažinti.

Visam pasauliui parodyta,jog Lietuvą valdo klanai, o normalūs žmonės engiami. Kad tie normalūs žmonės nepakeltų galvų, buvo nužudytas Žemės referendumo vienas organizatorių Pranciškus Šliužas, kuris dar turėjo parako sudrebinti Lietuvą, ir sutelkti žmones. 

Lietuva pavargusi nuo pasakėčių apie „savaimines mirtis“, ar „savižudybes“, todėl iš Kaišiadorių policijos ir prokuratūros tikiuosi normalaus darbo,o ne kliedesingų nutarimų,jog pats savaime krito 15 kartų ant kirvio.

Priminsiu, jog fiziologiškai nei pačiam rankomis pasismaugti neįmanoma, nei užsikapoti kirviu. Jeigu Pranciškus nušautas- prašome informuoti visuomenę: iš kokio ginklo, atstumo, kalibro. Kokie pėdsakai rasti sodyboje. O ne kurti tas Holivudo tipo prasto žanro filmų pasakėčias, kad visi Lietuvoje žudosi, o Zonderbrigadų nėra. Yra, juk ir Saakašvilis turėjo savo „kastuvėlininkus“, kurie eidavo į opozicionierių namus, ir juos užkapodavo negyvai su mažais kariniais kastuvėliais. 

Tiesa, juk Saakašvilis Lietuvoje- didvyris, piketuoja prie Rusijos ambasados,būsimas prezidentas jeigu ne Lietuvos,tai Ukrainos.

Pranciškus Šliužas mylėjo žemę ir Lietuvą, jautė jos pulsą, taip pat iš senų laikų turėjo daug informacijos,ir žinojo, kas yra kas. Mirusieji nekalba. Tačiau ar tikrai galima taip įžūliai žudyti mąstančius ir jaučiančius žmones? Juk akivaizdu, jog yra atliktas nusikaltimas, o Lietuvos rytui duotas nurodymas meluoti apie eigą, ir formuoti nesąmoningas nuostatas- nors per vieną dieną niekas jokios ekspertizės neatliko, ir mirties priežasties nenustatė. 

 

 

 Rugsėjo 26 d. 70 Lietuvos Respublikos Seimo narių pritarė naujos redakcijos Žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo įstatymo projektui Nr. XIIP-1902(4)ES po pateikimo.

Prieš balsavo 4 Seimo nariai , susilaikė – 14 Seimo narių.

Šio įstatymo pataisomis, kurias parengė  Seimo Kaimo reikalų komiteto sudaryta darbo grupė, siekiama naikinti įstatymo saugiklius ribojančius galimybes Lietuvos žemę parduoti užsieniečiams.

Šiam Seimo sprendimui viešai pasipriešino tik vienas Lietuvos Valstiečių ir žaliųjų Seimo frakcijos narys Povilas Urbšys, priminęs, kad šie saugikliai dėl žemės pardavimo atsirado reaguojant į 300 000 surinktų Lietuvos respublikos piliečių parašų dėl referendumo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga buvo viena iš pagrindinių politinių jėgų, kuri prisidėjo prie referendumo organizavimo buvo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

 

Povilas Urbšys pasisakė prieš žemės pardavimo saugiklių naikinimą | Youtube.com nuotr.

Povilas Urbšys pasisakė prieš žemės pardavimo saugiklių naikinimą | Youtube.com nuotr.

„Kyla klausimas ar vis dėl to nenueita į kitą kraštutinumą. Nes tikrai mes turėjome reaguoti į išsakytą Europos sąjungos nuomonę, bet mes negalėjome pasiduoti tam kraštutinumui ir turėjome atsižvelgti į kitų Europos sąjungos valstybių praktiką taikomą apribojimams užsieniečiams įgyjant žemę. Aš matydamas, kad nueita į kitą kraštutinumą ir baimindamasis to, kad žmonės eilinį kartą gali išreikšti savo nusivylimą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – balsuosiu prieš“, – sakė P. Urbšys.

Kartu su P. Urbšiu „prieš“ balsavo LVŽS frakcijos nariai Ąžuolas Valius, Laimutė  Matkevičienė bei LSDP frakcijos narė Budbergytė Rasa.

 

 

 

 

 

 

 

Projektu XIIP-1902(4)ES siūloma atsisakyti tų žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo saugiklių, dėl kurių Europos Komisija yra pradėjusi Europos Sąjungos teisės pažeidimo procedūrą prieš Lietuvą ir kurios sudaro kliūtis Lietuvai įstoti į Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją.

Žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo saugikliais vadinami dabar galiojančiame įstatyme nustatyti kvalifikaciniai reikalavimai asmenims, norintiems įsigyti žemės ūkio paskirties: fiziniam asmeniui – trejų metų žemės ūkio veiklos vykdymo, žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo, registruoto ūkininko ūkio, žemės ūkio išsimokslinimo diplomo reikalavimas, juridiniam asmeniui – 50 procentų pajamų iš žemės ūkio veiklos, ekonominio gyvybingumo įrodymas. Europos Komisija būtent šias įstatymo nuostatas yra įvardijusi kaip prieštaraujančias įsisteigimo teisei, laisvam kapitalo judėjimui ir neproporcingai suvaržančias asmenų teises.

 

 Seimas svarstys Konstitucinio įstatymo pataisas dėl žemės užsieniečiams įsigijimo reglamentavimo

Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas Seimui pristatė Konstitucijos 47 straipsnio 3 dalies įgyvendinimo konstitucinio įstatymo Nr. I-1392 4 ir 16 straipsnių pakeitimo konstitucinio įstatymo projektą (toliau – Konstitucinio įstatymo pakeitimo projektas) Nr. XIIIP-1117, kuriuo siekiama suderinti minėto Konstitucinio įstatymo nuostatas su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (toliau – EBPO) standartais, taip pat patikslinti Lietuvos pasirinktos europinės ir transatlantinės integracijos kriterijus, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos 1992 m. birželio 8 d. Konstituciniame akte „Dėl Lietuvos Respublikos nesijungimo į postsovietines rytų sąjungas“ nurodytą aiškią Lietuvos tarptautinės integracijos kryptį.

 

Konstitucinio įstatymo 4 straipsnio 1 dalyje siūloma įtvirtinti, kad užsienio subjektai atitinka Lietuvos pasirinktos europinės ir transatlantinės integracijos kriterijus ne tik tada, kai yra įsteigti Europos Sąjungos, Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacijos, Europos ekonominės erdvės ar EBPO valstybėje narėje, bet ir kai ši valstybė narė nepriklauso buvusios SSRS pagrindu įkurtoms politinėms, karinėms, ekonominėms ar kitokioms valstybių sąjungoms bei sandraugoms. Šiandien buvusios SSRS (kurios tęsėja yra Rusijos Federacija) pagrindu yra įkurta Nepriklausomų valstybių sandrauga (NVS), Eurazijos ekonominė sąjunga, kitos NVS pavyzdžiu sukurtos sąjungos.

 

„Priėmus įstatymo projektą net NVS ir Eurazijos ekonominės sąjungos valstybėms narėms tapus, pavyzdžiui, EBPO narėmis, jų juridiniai asmenys ir piliečiai Lietuvoje negalėtų nuosavybės teise įgyti žemės, vidaus vandenų ir miškų“, – sakė B. Markauskas.

 

Taip pat siūloma atsisakyti nebeaktualios formuluotės dėl Europos sutarties (Asociacijos sutarties).

 

Konstitucinio įstatymo 16 straipsnio 1 dalyje siūloma atsisakyti nuostatų dėl abipusiškumo principo taikymo.

 

Projektui po pateikimo pritarė 95 Seimo nariai, nė vienas nebalsavo prieš, 2 parlamentarai susilaikė. Pagrindiniu šio klausimo svarstyme paskirtas Teisės ir teisėtvarkos komitetas, papildomu – Kaimo reikalų komitetas, projektą plenariniame posėdyje numatoma svarstyti gruodžio 12 dieną.

 

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ : SAULĖ EGLĖ TREMBO, LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO KANCELIARIJA

 

2017-09-25 d. Pirmadienio pavakarę buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Dainių kaime, kraujo klane rastas vyro lavonas sužalota galva. Paaiškėjo, kad mirusysis – buvęs žinomas radijo ir televizijos žurnalistas Pranciškus Šliužas.

 

Informaciją apie rastą neįvardinto vyriškio kūną policija išplatino 17.38 val. Kaip teigiama pranešime, negyvėlis aptiktas 16.45 val. savo namuose Kalno gatvėje. Įtariama, kad P.Šliužas pakėlė ranką prieš save. 1952-aisiais gimęs P.Šliužas baigė Žiežmarių vidurinę mokyklą ir iš pradžių dirbo kaimo kultūros namų vadovu, apylinkės Vykdomojo komiteto tarnautoju, bandė studijuoti miškininkystę. 1976 m. Lietuvos veterinarijos akademijoje baigė zooinžinerijos specialybę. Nuo 1976 m. Lietuvos radijuje rengė laidą „Kolūkietiška radijo stotis“. Nuo 1983 m. dirbo zootechniku Kretingos rajono Jokūbavo kolūkyje. Po metų buvo pakviestas į LSSR žemės ūkio ministeriją vadovauti vieno susivienijimo gamybos skyriui. Įsikūrus Valstybiniam agropramoniniam komitetui ėjo jo pirmininko padėjėjo pareigas. Kai šis darinys buvo perorganizuotas į LSSR žemės ūkio ministeriją, dirbo žemės ūkio ministrų padėjėju, atstovu spaudai. Nuo 1990 m. Lietuvos televizijoje rengė laidas kaimui „Sodyba“ („Po savo stogu“). 1993–1994 m. kas savaitę rengė informacines žemės ūkio laidas. 1996–1999 m. rengė televizijos laidą „Pyragų nebus be noragų“. Nuo 2000 m. ūkininkavo tėvų žemėje, Dainiuose. 2011 m. buvo išrinktas į Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybą, buvo Lietuvos centro partijos Kaišiadorių skyriaus pirmininku. Nepavykęs referendumas dėl žemės nepardavimo užsieniečiams 2013–2014 metais buvo vienas iš referendumo dėl žemės nepardavimo užsieniečiams iniciatorių ir pagarsėjo aršia retorika. Policija net svarstė, ar pradėti jo atžvilgiu ikiteisminį tyrimą, kai gavo skundą, kad P.Šliužas per LRT televizijos surengtus debatus prieš referendumą dėl žemės pardavimo užsieniečiams pareiškė, jog visus, kurie parduoda žemę užsieniečiams, būtų galima sušaudyti. „Galiu pakartoti lietuvių klasikos filmą „Niekas nenorėjo mirti“, kai Marcinkus gavo laišką – arsi sovietams žemę, nudėsim kaip šunį. Galiu pakartoti, man labai patiktų posakis – parduosi užsieniečiams žemę, nušausim kaip šunį. Man labai patiktų“, – debatuose sakė P.Šliužas. Pats P.Šliužas vėliau aiškino niekam negrasinęs, o tik paralele su filmu „Niekas norėjo mirti“ išreiškęs referendumo iniciatorių nenorą mirti beprasmiškai. Dėl rekordiškai mažo rinkėjų aktyvumo referendumas dėl draudimo parduoti žemę užsieniečiams žlugo. P.Šliužas su kitais iniciatyvinės grupės nariais siekė surengti referendumą dėl trijų Konstitucijos straipsnių keitimo. Siūlyta uždrausti parduoti žemę užsieniečiams ir juridiniams asmenims, iki 100 tūkst. sumažinti referendumui surengti būtinų parašų skaičių bei numatyti, kad referendumu priimtos Konstitucijos pataisos gali būti keičiamos tik tokiu pačiu būdu. Iniciatyvinei grupei pavyko surinkti 300 tūkst. piliečių parašų, reikalingų referendumui surengti. Tačiau balsuoti atėjo mažiau nei 15 proc. rinkimų teisę turinčių asmenų, o už referendumo siekius balsavo gerokai mažiau, nei buvo pasirašiusiųjų.

ties 20:50

Komentarai   

+100 # Antanas 2017-09-26 11:13
Manau, kad naikinama vyresnioji karta?. Man ligoninėje atvežus su greitąja ligonę, gydytoja pasakė: "Tai ką jūs norite, kad jai 80 metų ir mes gydytume?" Ligoniai buvo insultas. Paklausiau gydytojos, nuo kiek metų ji savo mamos negydys? Daktarė dingo. Telefonu įsijungė sveikatos ministras. Močiutę paguldė ir pagydė. Gydęs daktaras pasakė, kad laiku atvežėte. Šokinėjo apie mano močiutę kaip šilkiniai daktarai, bet ar to reikia, kad su baimės prievarta atliktų savo profesiją?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+45 # babce is kaimo 2017-09-26 11:25
Autorės minima tėvui kai kažkas subaladojo galvą, buvo 66 metai,ir ligoninėje sakė:perkelsime į reanimaciją, kai bus blogiau,tipo jau senas. Gyvybęjam gelbėjo ministras ir...sanitarės. Jis jas ten pakibindavo, o dukrai liepė nešti cukrų,k kavą, pyragą, ir išėjo gyvas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # na va 2017-09-27 10:05
ten buvo ne daktare,o per klaida gamtos klaida pakliuvusi fasiste
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Atas 2017-09-28 23:31
Tai laimė, kad Antanas turėjo užnugarį - ministrą, tai motina pasveiko. O kaip tiems, kas užnugario neturi?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-64 # aa 2017-09-26 11:26
cituoju alfa.lt: Pirminiais duomenimis, P. Šliužas galėjo prieš save pakelti ranką. Kristina, vel meluoji???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # babce is kaimo 2017-09-26 11:51
Čia cituoji antraštę? Juk tekste kalba apie antraštę. Vėl meluoji?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # aa 2017-09-26 13:53
Cituoja babce is kaimo:
Čia cituoji antraštę? Juk tekste kalba apie antraštę. Vėl meluoji?

nesuprarai. KS raso, kad lrytas ir alfa skirtingai interpretuoja ivyki. Kai tuo tarpu ABU raso ta pati: "galimai nusizude"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # aa 2017-09-26 11:52
spekite kokia bus kito KS straipsnio antraste. Gal "Komskio dukros savizudyve - spec tarnybu bandymas susidoroti su Komskiu"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-54 # Psichiatras 2017-09-26 12:45
Straipsnio autore lengvai išprotėjus. Praktiškai dar reikėjo apie Putiną, Trampą ir Kim Jon Uną parašyt ir jau būtų visi paminėti galimai susiję asmenys su šia didelia nelaime.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-37 # Mila 2017-09-26 13:07
Sunkiai isprotejusi, nes anksciau rase, kad jos esa buvo tik sumustas, dabar jau, matai, kirviu uzkapotas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # babce is kaimo 2017-09-26 13:17
Manau tu labiau išprotėjęs. Negu visi išprotėję kartu paėmus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # babce is kaimo 2017-09-26 13:19
Kirstinė žaizta, kai pas žmogų kaktoje skylė,padaroma greičiausiai su aštriu daiktu- na nebent tu esi jogas, ir moki prakirsti kaktą su pirštu. Autorės tėvas po šiai dienai tepa kaktą tepalu nuo randų, nes ta skylė kaktoje sunkiai užsitraukė,\
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Milai 2017-09-29 20:46
15 kartu kirviu jau dingo - atsirado bomba. Babce - talentas :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-26 # Mila 2017-09-26 13:05
Atsiverciu lrytaa.lt, teksto autorius BNS. Tai prie ko cia lrytas, BNSui pretenzijas reiksk. Bet neadekvati etnokosmologe, matyt, nesugeba suprast, kad naujienu agentura BNS su portalu lrytas.lt neturi nieko bendro.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # babce is kaimo 2017-09-26 13:18
Taip o tu Marso kanjonas, Atsiverk lrytą, nurodo, kur kreiptis jeigu nori žudytis. O pirminė antrašte buvo kad rastas žiauriai sumuštas vyro lavonas. Kraujo klane.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+59 # jeronimas 2017-09-26 13:06
Uzuojauta AA Prano artimiesiems ir visies ,kuriems si netektis atnese skausmo.idomu,ar AA Pranas ,kai su kirviu susidauze galva iki mirties,irgi dar spejo susiristi virve rankas nat nugaros??? baisi padetis paskutiniu metu Lietuvoje.Kiek zmoniu ,ypac jaunu dinge per paskutinius metus.Kiek jaunu nusizude,nors kartais tuo nusizudimu ir reiktu labai abejoti.Bet siuo atveju AA Prano Sliuzo mirtis kaip taskas ,kaip gasdinimas visu tu ,kurie palaike bado akcija,kurie pasirase zemes referendume.labai keista,kad policija apie ivyki pranesa vienaip,o jau iskarto pajungemi komsomolkos ekspertai vadovaujami kokios ten kuzios,ir jau po valandos informacija tokia pateikta visuomenei,kaip reikalinga,manau,nuzudimo organizatoriams.O dar kai prisimeni ,kad ir AA Kedys ir Usas "nusizude",tai klausimu beveik nera prasmes ir teikti.Juk atsakymai bus pagal poreiki tiems,kuriu gal rankos nuo auku kraujo nespejo nudziuti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # babce is kaimo 2017-09-26 13:20
Darai aliuziją su baltarusių bendruomenės pirmininku? Jo, greičiausiai paaiškės, kad susirišo rankas dar.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+51 # jeronimas 2017-09-26 13:13
Kazkokioj laidoj ar interviu AA Pranas buvo prasitares apie spaudima jo atzvilgiu ir net grasinimus.Jeigu sudelioti paskutiniu keletos metu nuzudytojo veikla,butu aiskiai matyti,kad kazkas dare itaka ar naudojo bauginima ar pan.Aisku,tyrymas tai teisininku darbas.Bet as nebelabai tikiu lietuviska teisetvarka ,teisesauga,o ir pacios pirmos teisininku nuveiktu darbu siame tyryme veikos ar veiksmai,rodo,kad svarbiau ne saziningas tyrymas,bet kaip cia tyliai patvarkyti sia ,sakyciau ziauria zmogzudyste.Juk ne komsomolkems tyrymus programuoti ir vykdyti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # babce is kaimoKomsom 2017-09-26 13:22
Komsomolkių debilėliai patys jau guli su savaiminėmis mirtimis be penkių minučių, toks kur kliedėjo apie pedofilijos bylą guli sutraukta puse kūno, savaiminė aišku liga, niekas nepadarė jam nieko. Ir kitiems pasakoriams taip bus, kiek galima briedą rašyti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # aa 2017-09-26 14:25
pritariu Jeronimui. Ir ne sitam leidiniui tirti juos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-27 # Kaimo gyventojas 2017-09-26 13:55
Nu ir iš kur tos šnekos apie kirvį?.. Jokio kirvio ten nebuvo. Tik sprogmuo. Gerklėj.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # aa 2017-09-26 14:21
ir tikrai. kodel kirvis? kodel ne machete? laiptu kampas? peciaus kampas? atsakymas - kirstine zaizda. vadinasi kirto ;)) o jei butu nuo laiptu nukrites butu kritine zaizda. ir tt...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # zose 2017-10-06 21:06
Nes pranešė kad nusižudė.Todėl ir buvo klausiama, kaip nukrito ant kirvio 12 kartų?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # Vardas 2017-09-26 14:57
Išvaikius badautojus reikėjo nuo to dėmesį nukreipti. Kaip matom tai jiems pavyko. Dabar puse žmoniu kalbės apie badautojų išvaikyma kiti apie žmogžudystę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # Antanas 2017-09-26 16:20
"karštas Komentaras" o šaltai tyli apie žmogžudystę garbingo žmogaus - kolegos -žurnalisto?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # jeronimas 2017-09-26 17:55
Tam- aa- Kas tu toks,ir kodel tik aa,cia sutrumpintai kaka ar kaip?? Ir dar,nejau isivaizduoji,kad zmogus kerta su kirviu sau 12 kartu i galva,ar 12 kartu krenta nuo laiptu,ar 12 kartu su galva niokoja peciu??? Pagal tave dauzo galva tol ,kol visi sesi litrai kraujo issitasko? Protauk ,nes dabar panasu esi kietas kaip du minksti vienoj kruvoj.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # aa 2017-09-27 10:28
o is kur 12? kazkas nustate kad 12? ar tavo kliedsys?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # na va 2017-09-28 10:00
garantuotai esi is tu,kai ant taves myža,o tu linksmas ir laimingas sakai,koks šiltas lietutis...idijotai lithuanijos kada baigsit pasakas sekti,beprociai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # zodis 2017-09-26 18:11
skestanciuju gelbejimas pas mus is seno liko -ju paciu rankose;
dievas-teis niekadejus,o geruosius -paaukstins;amzina atilsi Kazimierui..
Taciau ,jei teisybe yra ta kad jis nuzudytas -ta turi liudytio artimieji
jie gali issgasti tai daryti ,kaip kitu nuzudytuju
taciau -tiesa visada triumfuos
Sovietmeciu-net KGB tiek nenuzudydavo...kiek dabar visos m,inetos strukturos
ka galvoja zmogzudziai apie save?// kas juos teis?
toleravimas betvarkes valstybeje yra nebuvimas valdzios,arba valdzia labai nusidejusi...setono globoje
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # jeronimas 2017-09-26 19:57
Kolega Antanas klausia,kodel karstas komentaras ,o tyli apie Prano nuzudima.Matai,Antanai,kai kk po aptureto pokalbio su magnolija isverte kailinius,nuo to momento rasoma tik tiek ,kiek neliestu pacios magnolijos ir jos sebru.Irodymas tam aiskiau negu akivaizdus.Kiek Goriene rase apie Medininkuose issudytus Lietuvos vaikius,kiek aprase viska,net knyga surase,bet pagrindinio veikejo,pagrindinio liudininko,kuris pirmas pribuvo i zudyniu vieta,nuvale likusius irodymus,gal net sunaikino daiktinius irodymus,nufilmavo.Kalbu apie teroristines partijos ,landsbergines partiujos ir landsbergio asmenini klapciuka medvedeva.ir niekas neisdriso sio ,galimai zudiko bendro,net apklausti,net teisme ,jau nekalbant prokuraturoje.Tai parodo,kam naudinga toki nuslepti,su kuo tai susijes,ir kokiai sektai sis priklauso.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # Zenonas Priekuliškis 2017-09-26 21:06
Žinau atvejį, kai vyriškis pats keletą kartų badėsi į peilį, kurį laikė sugyventinė. Po ko jis mirė. Kad įrodyti, kad taip buvo Staselei prisiėjo parduoti gerai apstatytą 2 kambarių butą su holu Klaipėdoje. Šį "savižudybės" faktą teismai patvirtino, nes žmogaus tai nebebuvo. Kol valdžioje sėdės visokie Bernatoniai vėl išlindęs jų žurnalistas (po sulaikymo už vairo neblaiviame stovyje), nebus priimtas desovietizacijos įstatymas, žmonės " žudysis patys". Kam tirti, jeigu gauna nurodymą - netirti. Ir dar anksčiau išeina į pensiją, bei gauna apdovanojimus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-15 # Kagahaja 2017-09-27 10:00
Straipsnis - "Jovaliukas", nors aprašomi labai svarbūs įvykiai. Kažkodėl tampa sunku skaityti LL.. O gal taip rašoma specialiai? Pvz - siekiant sukompromituoti pačią idėją?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # sekti 2017-09-27 10:20
seip uz geras "idejas" KGBistine valdzia apmoka... mokesciais,kileriais,surogatiniu alumi-ir dar samdinius islaiko is ...kieno pinigu?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # E.J. 2017-09-27 12:11
Jeigu tai uzsakyta politine zmogzudyste- tai visu Lietuvos pilieciu pareiga yra isaiskinti nusikaltelius. Jeigu ir dabar Lietuvos saugumo tarnybos neparodys ka gali- juoda deme kris ir ant valdzios, ir ant saugumo tarnybu, ir ant policijos darbuotoju. .....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # Maja 2017-09-27 13:05
is vakaro sita zmogzudyste, siandien ryta jau seime posedis, naikinant visa tai, uz ka kovojo ir buvo atsikovojes sis velionis, patraukes su savimi 300 000 zmoniu...Tik visiskai durnas nematyti sasaju tarp siu dvieju ivykiu. Bet esme butu tokia, jeigu tu uz kazka pabandai pakovoti sioje litchuienijoje, ir taves nepalaiko tauta, tu busi lavonas , anksciau ar veliau.Zemes referendumas zlugo, nes lietuviskoms avims zemes negaila. Gaila tokiu zmoniu, bet blogai, jog neateina suvokimas, jog durniams padeti neimanoma ir nera ko del durniu aukotis.
;-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # babce is kaimo 2017-09-27 21:06
Žinant, kad savaitės darbotvarkė tvirtinama prieš savaitę, tikrai visi įvykiai surežisuoti.Ypač, tas kapojimas su kirviu,o po to aiškinimas, kad pats sau pasikapojo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # kche 2017-09-27 22:06
Nužudę Praną ,eina priduot rūrų sadams...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # visiems 2017-09-28 00:44
Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:

plus.google.com/104930148289526971655/posts

gražių paveiksliukų galerija:

plus.google.com/u/0/communities/107260533056716270437
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Atas 2017-09-28 23:52
Gal aš jau per durnas, kad kai ko nebesuprantu - šitame straipsnyje aiškinama, kad žmogus užkapotas kirviu, o kitame Kristinos straipsnyje rašoma, kad galva susprogdinta. Tai kaip yra iš tikro?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # zose 2017-10-06 21:05
krito ant kirvio pats12 kartų yra sparnuota frazė pasišaipyti iš teisingos versijos, kad nusižudė. Apie sprogmenį pranešė juk vėliau. Pirma buvo kadnusižudė, kraujo klane. Tai na vieni juokavo kad kirvis, kiti kad ateiviai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Dilgėlė 2017-09-30 23:40
Tauta meTauta nepamirs išdaviku vardu,istorija primins
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Dievo teismas 2017-10-07 11:32
Kaltųjų šeimos atsakys nelaimėmis ir visišku išnykimu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Ar 2017-10-09 13:42
tu sulikiene, kada nors eisi gydytis? A.a.Ievutes smeizike!, tavo vieta psihuskej!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # x 2017-10-20 11:39
Šliužas nebuvo violetinis sektantas, jis buvo protingas vyras, kaip ir Veselka.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti