KGB toliau doroja Laimutę Kedienę

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (3 Votes)

Leonas Merkevičius įkėlė 4 naujas nuotraukas.

Rugsėjis 19 d., 22:03 · 

Iš šiandieninio niekšiško teisminio dorojimosi su Laimute Kediene dėl jos anūko prieš 7 metus su draugais sudainuoto "naujo himno", kurio vienintelę eilutę šiandien teko išgirsti iš teisme paleisto įrašo: "Tegu tavo valdžia eina tik takais dorybės". Pagal ne kartą grąžintą prokuratūrai lopyti, bet niekaip nesulopytą Linos Gudonienės kaltinimą, Laimutė Kedienė esą "nurodė" Karoliui Venckui įvykdyti nusikaltimą, viešai atliekant esą iškraipytą Lietuvos Respublikos himną. Galiausiai ir prokuratūra šiame beviltiškame reikale suteikė visišką diskreciją teismui taisyti kaltinimo klaidas teisminio nagrinėjimo metu :). Vargu ar Lina Gudonienė sugebės rišliai paaiškinti, ką teisiškai reiškia jos kaltinime pavartotas žodis "nurodyti" (daryti nusikaltimą): organizuoti? kurstyti? priversti? kaip kitaip bendrininkauti? Ar gal Laimutė Kedienė teisiama už tai, kad neužkardė nusikaltimo, ar nepranešė teisėsaugai apie rengiamą nusikaltimą? Bet tuomet ką darė daugybė policijos bei VSD pareigūnų, ramiai stebėjusių bei filmavusių vykdomą nusikaltimą, kad, praėjus 7 metams, galima būtų apkaltinti vaiko senelę? Laimutė Kedienė bei jos advokatė reikalavo kviesti liudyti Karolio tėvą - Aidą Venckų. Lina Gudonienė puolė bejėgiškai veblenti, kad bylos medžiagoje nėra jokių duomenų apie ryšį tarp Aido Venckaus ir jo sūnaus "nusikaltimo". Teisėjas galiausiai sutiko jį kviesti liudytoju į kitą posėdį. T.p. kvies liudyti Vitalijų Keršį, buvusią Karolio mokytoją bei vieną teisiamosios giminaitę. Posėdis vyks spalio 18 d. 9.30 val. (spalio 5 - nebus).

***

Šįkart K.Betingį nufotografuoti iš arti buvo neįmanoma: iš kurios pusės beprieisi - iškart nusuka galvą į kitą pusę! Nepadėjo ir mandagūs prašymai šiek tiek pastovėti ramiai, kol padarysiu nuotrauką :). (O juk kadaise pažadėjau jam įtraukti jį į rengiamą labiausiai teisingumui Lietuvoje nusipelniusių veikėjų katalogą).

Peržiūros: 2663

Komentarai   

-53 # Mikas 2017-09-21 23:05
Lietuva tevyne musu pedofilu zeme, is praeities tavo sunus vaikus prievartavo... o cia ne himno isniekinimas, violetines siukskes? Idomu, kokia kuno dalim ten sededami klausot, kad sugebat isgirsti tik viena to slykstaus kurinio eilute ir ta, o stebukle, vienintele neiskraipyta. O kodel praklausete ta dali, kur vargse Kediene kalbejo, kad ji ten vos vos savo anuka atpazino, ech kokia bloga atmintis, neprisimena net, kaip anukas atrodo. O jis, beje, isvis gyvas, kodel jo niekas mociutei neparodo? Gal jau numire nuo narkotiku ar pedofilams motka pardave?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # babce is kaimo 2017-09-22 09:09
O kuriam tyrime ir kuri tarnyba įrašinėjo? Gal laikas atskleisti, kad sekimas nelegalus? Ar neprašaps kaip Pakso byla, ką ? Jeiguanūkas teisiamas gal pirma Juknevičienę nuteiskime už LTSR himną.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # jeronimas 2017-09-22 00:40
Mikas,ar neatrodo ,kad nusisneki?? Panasu ,kazkokia liga apemusi? Tokias nesamones rasyti,bent jau Dievulio pabijok!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # Dilgėlė 2017-09-22 09:17
O tai čia bet kokia kritika ar humoras jau uždrausti?Nuo kada?O kada teis vezliukus nindzes už vėliavos suplesyma?Tai irgi nufilmuota!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+43 # Temide 2017-09-22 09:35
tie represiniai metodai, kurie taikomi pries kedziu seima is tiesu labai panasus i KGB metodus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Betrūko tik 2017-09-22 12:39
kankinimo įrankių... Gėda visam nusikalstamam klanui, bet jis nei gėdos, nei sąžinės, nei atjautos, nei žmoniškumo senai neturi, deja...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Danutė 2017-09-22 14:45
Vien pažiūrėjus į nuotrauką siaubas apima.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # kiekvienas 2017-09-23 22:50
gali nueiti i Daukanto aikste-pas badautojus-butu pilietiskumo pamoka,kaip musu valdzia kankina zmones dar likusius tevynej,ne ju LKP,KGB tevonijoj
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti