Laimutė Kedienė: „Kauno apygardos teismas apdėjo baudomis išteisintuosius jau pirmame posėdyje“

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Laimutė Kedienė: „Kauno apygardos teismas apdėjo baudomis išteisintuosius jau pirmame posėdyje“

Kristina Sulikienė

Kadangi, kaip visi žinote, vakar buvau Šiluvoje pasigėrėti naujomis Lino Pernavo mašinomis, tai pakalbinau Klonio šturmo išteisinimo bylos stebėtojus apie bylos, kurios nagrinėjimas prasidėjo apeliacine tvarka Kauno apygardos teisme, eigą.

Man sutiko papasakoti savo įspūdžius Laimutė Kedienė.

Ji nurodė, jog „neatvykus kaltinamiesiems, tai yra išteisintiems, juos jau pirmame posėdyje apdėjo baudomis, kurios, pasak vienos iš kaltinamųjų, yra lygios 500 eurų“.

Greta Knapkienė, išteisinta dėl viešosios tvarkos privačioje Kedžių valdoje trikdymo, prieš tai persekiota dėl įžeidimo,kas yra šiuo metu dekriminalizuota veika, parašė teismui atsiprašymą, kad negali atvykti, nes jos neišleidžia iš darbo, o darbo nenorinti prarasti.

Teismas buvo maloningas, atsižvelgė į prašymą, ir skyrė Gretai Knapkienei 500 eurų baudą, kas viršija minimalų darbo užmokestį, ir tai senais pinigais yra 1700 litų. 

Nors visi kiti dalyviai ir advokatai neprieštaravo,kad vyktų posėdis, arba kad jis būtų atidėtas, niekas pretenzijų dėl asmenų neatvykimo- nereiškė.

Dar vienas dalyvis iš viso neparašė jokio rašto, jam irgi skirta 500 eurų bauda.

Vadinasi, Kauno apygardos teismas naudoja klasikinį KGB metodą, jog “jeigu ir išteisino, reikia pabandyti surasti, prie ko prisikabinti iš kitos pusės“.

Be to, Gretos Knapkienės prikabinimas prie bylos atskleidžia kitą KGB taisyklę:

„Duokite mums žmogų,o jau straipsnį mes jam pritaikysime“.

8 mėnesius Greta Knapkienė buvo Kaišiadorių apylinkės teisme teisiama pagal nebeegzistuojantį LR BK 155 straipsnį.

Vietoj to, kad teisėjas ryžtųsi elgtis pagal įstatymą – nutrauktų bylą- jis pagal prokuroro prašymą perkvalifikavo bylą į LR BK 286 str.- viešosios tvarkos pažeidimas, iš neegzistuojančio LR BK 155 str., todėl tokia nutartis iš viso yra niekinė ir negalioja. Tik ne Klonio bylose, kur minimi Drąsiaus Kedžio, žiauriai nužudyto, tėvai ir dukra. 

Tokie nusikaltimai būna, kai viešoje vietoje, aikštėje, prekybos centre kas nors garsiai rėkdamas išsitraukia ginklą.

Greta Knapkienė garsiai rėkė privačioje Laimutės ir Vytauto Kedžio namų valdoje, neišeidama iš sklypo ribų.

Privačios valdos savininkai Gretai Knapkienei jokių pretenzijų dėl rėkimo neturi. Pretenzijų neturėjo ir gretimų sklypų savininkai: Aidas ir Neringa Venckai, bei Olga Girdauskienė, kaimynė kitoje gatvės pusėje, kiti kaimynai palaikė ir palaiko Kedžius, niekas jokių nei rašytinių, nei žodinių pretenzijų neturėjo. 

Ginklo Greta Knapkienė neturėjo, o rėkė susijaudinusi dėl to, jog kaip visi žinome, iš privataus namo jėga, sukryžiavus kojas, ir stebint Lietuvai ir pasauliui, nuglušinta chemikalais, ir galimai prileista jų benešant, buvo išnešta mažametė pedofilijos bylos nukentėjusioji, Deimantė Kedytė, kuri praėjus net 2 metams apklausoje pas ikiteisminio tyrimo teisėją Rauckį, pasakė, jog atsimena tuos vyrus, atsimena Aidą, atsimena Andrių, kaip jie gulėjo vienoje lovoje, su mama ir ja, ir kaip ji darė tai, ką jai liepė daryti.

Tokia apklausa ne tik egzistuoja, bet joje pasirašę visa krūva asmenų.

Nepranešimas apie nusikaltimą – teisėjas Audrius Cininas akivaizdžiai suklastojo bylą, ir davė eigą dar vienai klastotei- hibridinei pedofilijos bylai, pakartotiniam baudžiamajam procesui, dėl kurio teismą EŽTTT Kedžiai tikrai laimės, jeigu dar bus gyvi- yra irgi nusikaltimas.

Teisėjas Rauckis turėtų ne išsigandusiomis akimis į mane teisme žiūrėti, o surašyti tarnybinį pranešimą apie nusikaltimą, bei apie tai, kad šiuo metu Kauno apylinkės teisme vykdoma suklastota byla: nukentėjusi nuo pedofilų verčiama liudyti prieš tuos asmenis, kurie ir pranešė teisėsaugai apie nusikaltimą, prieš ją atliktą.

Beje, Laimutė Kedienė pažymėjo, jog „pedofilijos“ byla, kur jie su dieduku įstatyti vietoj mirusio baloje Ūso, pastoviai vilkinama.

„Nors byloje yra atsarginė teisėja, negalint kažkuriam iš trejukės dalyvauti, ta atsarginė neįstoja į kolegiją, toliau lieka sėdėti gale salės. Bet juk ji tam ir sėdi, kad byla nesivilkintų?“- klausia Laimutė Kedienė, pati išauginusi turbūt garsiausią Lietuvos teisėją, kurios veiklą tyrę, nerado nei vieno pažeidimo...Beje, Dalia Grybauskaitė negynė Neringos Venckienės galimai dėl to, jog ją paskyrė Valdas Adamkus- kuris šiek tiek stengėsi atšviežinti supuvusią teismų sistemą, į ją skirdamas asmenis, kurie negalėję priklausyti anai supuvusiai raudonai sistemai...Daliai Grybauskaitei geriau persenę 65 metų teisėjai, kuriuos ji netgi pamiršta atleisti, kaip yra pernai atsitikę su viena LAT teisėja...D. Grybauskaitei labai tinka ir Egidijus Kūris, kuris 2015 metais atskirojoje nuomonėje EŽTT išvadino „apgailėtinu teismu“...

Neringa Venckienė šiuo metu išvykusi nuo 39 kaltinimų- tiek kaltinimų nėra gavęs nei vienas garsiausias Lietuvos smogikas, žudikas ar mafijos vadeiva.Jau begyvenant N. Venckienei Amerikoje su gyvenimo leidimu (ji, priešingai nei kliedi mūsų teisėsauga- nesislapsto,jos adresas ir mokymosi vieta –žinomi),byla buvo nutraukta bent 12 epizodų. 

O diedukų namas ir sklypas, kuriame tariamai nusikalto Greta Knapkienė, areštuotas 572 000 eurų sumai: tiek įvertino Laimutė Stankūnaitė savo pastangas, išplėšiant mergaitę iš saugios globos, ir perduodant nežinia kur. Už tai turi būti atlyginta. Juk tiek dirbo Drąsiaus Kedžio sugyventine, kiek tik galėjo, nevedė jis jos, o prieš dingdamas dar ir susižadėjęs buvo su tamsių plaukų mergina. Dievas žino, ar ji bėra gyva.

„Aš manau,visos šitos bylos skirtos, kad jas kuo ilgiau vilkintų, o ne kad būtų pasiektas teisingumas“,- teigia morališkai Vilniuje vykstančią Bado akciją ir Zigmą Vaišvilą palaikanti Laimutė Kedienė, sąžiningos ir iš Lietuvos išvytos teisėjos bei Seimo narės  mama, kuri turi savo nuomonę apie prieš ją ir jos šeimą užsuktą teismų buldozerio sistemą. 

 

Peržiūros: 2429

Komentarai   

+30 # jeronimas 2017-09-12 22:20
Jau greitai advokato plikio ir stankes isnesta sukryziuotom kojom,kaip kokia Kaukazo belaisve,mergaite bus pilnamete.jeigu likusi gyva ir nesuluosinta,manau,tikrai bandys grizti i vaikystes kiema,pas tuos ,kuriuos augo laiminga.va kaip bus tuomet?? Kokiom akim tuomet ziures i tauta ivairiausi cininai,slusbiai,purai,miliniai ir dar daug visokiu pakraipu "teises dvasiu"????Idomu, pagal koki istatyma,netgi kuri Konstitucijos punkta,draudziama seneliams uzauginusiems mergaite,apie ir jos likima suzinoti,perduoti dovaneles arba bent jau pamatyti nuotraukose???Bande kazkada komjaunuoliu laikrastis apgauti visus skaitytojus,pateikdamas svetimos mergaites nuotraukaskaip Kedytes.Dabar gaisrininko dukte plauna smegenis konstituciju kurejams,idomu ar ten visi tokie isverstaskuriai susirinke,ar babkem apsilipde akis nemato realybes??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Atas 2017-09-15 23:43
Tie išverstaskūriai NE nemato, o visai nenori matyti realybės
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-19 # J.Radovičius 2017-09-12 23:06
Kai Kristina rašo pagal savo specialybę teisiniais klausimais, kaip čia, skaitai gerėdamasis. Bet kai apsiima politikuoti - tai yra juokas per ašaras. Reikia rašyti tik tai, ką išmanai. Na, nebent pasimokinti mokslinės metodologijos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # babce is kaimo 2017-09-13 10:15
Radovyčiau, kodėl ji "rašo pagal specialybę teisinę", o pagal specialybę - politikos filosofijos - negali.O kas uždraudė jai rašyti pagal filosofo specialybę?ar tau pavydas kūšį graužia, kad nesi tiek išsilavinęs?>
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # babcei is kaimo 2017-09-13 21:06
Jam kosminiai radarai smegenis išūžė, pagailėk jo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # J.Radovičius 2017-09-13 21:57
Tam 09-13 21:06 Išsidavei, šūde policinis. Neatsitiktinai slepiesi už slapyvardžio.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # J.Radovičius 2017-09-13 21:54
Negi kas draudžia rašyti? (Ypač jei spausdina). Nereikia čia demagogijos. Bet rašant, reikia išmanyti dalyką.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Aciu Kristinai 2017-09-13 02:55
uz informacija. Laukiam, sekam, skaitom.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # kai 2017-09-13 10:01
vyksta policinis teroras Lietuvboje -jokia Euiropos ar Afrikos teise neveikia pas mus.Putinas -ir tas vaiku ir seneliu neskriaudzia.Kaip galejo būti tai Lietuvoje,o siaube...
turejo atsistatidinti ir prezidente ir seimas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-14 # abc 2017-09-13 10:36
Visų pirma baudos ne po 500 eurų, o po 300 eurų, antra, ką reiškia negalėjo atsiprašyti iš darbo. Parodai šaukią į teismą ir eini drąsiai, darbdavys neturi teisės neišleisti į teismą, jei turėtų, didžioji dalis teisiamųjų pradėtų rėkti, kad jų iš darbo neišleidžia, nors darbdaviui net šaukimo nerodė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # babce is kaimo 2017-09-13 21:03
nusišneki, zose, čia tau ne teisiamasis, čia išteisintieji. Kurie nemato prasmės eiti į šou, nesąmonę, kliedesių konteinerio kokteilį.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Mila 2017-09-13 21:24
Gal tu ir nusisneki, nes nuosprendis jiems dar neisigaliojes. Teisininke, tu teisininke, net paprassciausiu dalyku teiseje neismanai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # bauda 2017-09-14 09:02
zmonems paskirta po 8 MGL. Tai yra apie 1000 euru. Nutartis apsk7sta
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Mila 2017-09-14 10:48
8 MGL 301 euras. Gal jau baikite savo sizofrenikas platinti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # Zita 2017-09-14 11:44
Ir kada gi ta banditė - venskienė gais to ko nusipelnė?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Atas 2017-09-15 23:37
Tu, piepke, žiūrėk, kad dar greičiau negautum to, ką nusipelnei. Atsirado gi tesėja, kažkokia višta
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Atas 2017-09-15 23:32
Reiškia, tų senukų namas tebėra areštuotas, kažkas dar tebevarvina seilę, tebesvajoja - o gal gi ir pavyks apžioti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti