„Reikalavimai teismams vykdyti teisingumą“

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (3 Votes)

2017-08-02 d. 10 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Reikalavimai teismams vykdyti teisingumą“. Spaudos konferencijoje dalyvauja „Laisvo laikraščio“ redaktorius Aurimas Drižius ir Lietuvos piliečių tarybos pirmininkė Scholestika Katavičienė.

 

Lietuvos Respublikos Konstitucijos 30 straipsnis nustato, kad asmuo, kurio konstitucinės teisės ar laisvės pažeidžiamos, turi teisę kreiptis į teismą. Ši teisė Lietuvoje nuosekliai ir kryptingai ribojama, Konstitucijos reikalavimai ignoruojami.

Išskirtinės svarbos problema Lietuvoje tapo teisingumo vykdymas. Nors Konstitucijos 109 straipsnis nustato, kad teisingumą Lietuvos Respublikoje valstybės vardu vykdo tik teismai, o jį vykdydami teisėjai ir teismai yra nepriklausomi ir klauso tik įstatymo, tačiau uždara ir neliečiama teismų sistema Lietuvoje tapo iš esmės ydinga. Teisingumas tapo vienpusis, ignoruojantis kitą nuomonę. 

Teismai masiškai naudojami susidorojimui, kas yra neįmanoma be politinės priedangos.

Spaudos konferencijoje pranešėjai aptars būdus ir priemones, kaip pasiekti, kad teismai vykdytų teisingumą, o ne užsakymus, kokia turi būti teisėjų atsakomybė dėl įsiteisėjusių, tačiau akivaizdžiai neteisėtų teismo sprendimų. 

 

teisėjų taryba ir apačioje - šios tarybos vienas iš darbo "rezultatų"

 

 

Peržiūros: 1062

Komentarai   

+3 # Algirdas 2017-08-01 12:30
Tokių Teisėjų Tarybos raštų turi net keliolika , pasirašiusio , būtent A Valantino net tokius keturis, kad būtent praeities įvykiai yra kintami, priklauso nuo dabarties aplinkybių , Tokių šedevrų yra net dešimt
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Krylovo pasakėčia 2017-08-01 18:43
"Volk i jagnionok".
Tai kokiems velniams išlaikyti teismus,jei teisėjai gali nuteisti savo nuožiūra,o jų nuteisti negali niekas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Zenonas Priekuliškis 2017-08-01 20:42
Jokio teisingumo Lietuvoje nebuvo ir nėra. Teismai neva vykdo teisingumą, deja jie patys užsiima nusikalstama veikla. Prezidentė šitą šutvę globoja.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # nu 2017-08-01 23:18
ka pasejai 1990m. ta dabar pjauni?kur desovietizacija buvo-stukaciai pramiegojot viska
archyvus isneset,o kur kompromatai
cia Vaisvilai-namu darbaams
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti