Barakudos: Greta Ramūno, Ramūnas Kazytės...

Peržiūros: 2045
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

Replika. Barakudos: Greta – Ramūno, Ramūnas – Kazytės...

Kristina Sulikienė

Kai sakome A, reikėtų pasakyti ir B.

Greta iš niekur prie Ramūno neatsirado. Visų pirma Ramūnas irgi galimai dirbo „barakuda“ – gražuolis, jaunas, įtaigus. Buvo pristatytas ne prie bet ko, o prie Kazimiros Danutės Prunckienės. (Pasižiūrėkit Rusijos NTV 2013 11 23 laidą apie „VSD skiepus“...ten išaiškinta, kaip kas prie ko būdavo pristatomas Lietuvoje...Tiesa, Ramūno veiduko ten nėra, iškirpta. Saugotas 2016 metų rinkimams turbūt?)

Kazytė buvo apstatyta agentų agentais, barakudom, šeštais, šunimis – kaip nori, taip vadink, nesugadinsi...

„Karbauskininkai“ yra evoliucionavę ne iš ko kito, o iš Moterų partijos, kuri vėliau persivadino į Valstiečių liaudininkų, o vėliau susijungė jungtuvėse, pasidarė tik liaudininkų skyriumi Ramūno partijos.

Būdamas Kazytės „Barakuda“, (jo žmona, priminsime – toli toli...), Ramūnas įgavo ne tik partiją, bet ir ryšius.

Visi tie barakudininkai, šešti, ožiai, gaidžiai, ir šunys trynėsi prie Kazytės, nes ji valdė didelius kontaktus.

Vis tik ji, o ne Tata yra faktinė pirmoji Lietuvos Prezidentė – nes ji vykdė Lietuvos Prezidento funkcijas. Netikite? Susiraskite oficialių susitikimų nuotraukas. Ne Tata ten aptarinėja ekonomiką, užsienio ryšius, konfliktų sureguliavimą, o Kazytė.

Prieš puolant Gretukę, norėčiau užpulti Ramūną, ir paklausti – kas jį pristatė prie Kazytės, ką jis už tai gavo, ir kaip čia viskas toliau bus – jeigu jo ministrai, ir netgi Seimo pirmininkas Pranckietis aklai vykdo anos valdžios nurodymus (tarkime, dėl advokatų įvedimo PRIVALOMA tvarka piliečiams – nors VEIKSMUS ir TEISNUS asmuo veikia be jokio atstovo, nors tai prieštarauja Konstitucijos 30 str. – o negalioja įstatymas, priešingas Konstitucijai; dėl veiksnumos ir teisnumo sąvokų pažeidimo prieštarauja ir LR Civiliniam kodeksui, taip pat įgaliotinių panaikinimas prieštarauja ištisiems CK skyriams kaip „atstovai“ ir „sutartys“), išsidirbinėja su tomis „promilėmis“. 

O štai Veryga netgi pasiėmęs patarėją Rūtą, kuri nuoširdžiai nekenčia Kazytės. 

Marga kompanija. 

Tikras saugumiečių šou. Dar ir religiniai marginalai, visokios organizacijos, sektos ir t.t. remia Verygą ir aišku, ministerį Liną, buvusią Caritas galvą, kuris šalia pasistatė šiaip jau vaikais prekiaujančią Kristiną. Nors viešai jie visi vaidina šventuosius.

Tai gal ta Greta bent jau buvo kažkieno – gal tos pačios Rusijos – ausys ir akys? Juk prižiūrėti šiuos politikos marginalus reikia? O gal Greta VSD ausys, o gal AOTD? Juk šitoks nenormalus puolimas ant jos vykdytas ir tebevykdomas. 

Jeigu vargšą Ramūną suviliojo gražuolė Greta, tai vargšę Kazytę ne vargšas tuo metu jaunas gražuolis Ramūnas irgi buvo suviliojęs (galimai.) O kokie ten jų santykiai buvo, nebepaklausime – Ramūnas nepasakos, o Kazytė nekalba (liga sunki ištiko.)

P.S. Kažkam gaila 1,7 mln. Gretai. Bet negaila už pederastus ten vieningai balsavusiems Tatai, bei LTSR įkūrėjo sūnui. Keikiamas Justo Vinco tėvas ir sūnus, jis pats – apdovanotas 1,7 mln.

Negaila tų milijonų buvo ir Leonidui Donskiui. Negaila net Anūkui. Nors jo nuveiktus darbus radau balsavimą dėl bananų, skraidymą į Maidaną, ir dar kažkokius nereikšmingus klausimus sprendžiant,kažką dėl Afrikos, man atrodo, tų pačių bananinių respublikų, nes priklausė bananų eksporto komitetui, ar grupelei...

O Gretai gaila nors tu ką.

Net negaila buvo Rolandui Paksui, kuris, remiantis nesenu Aurimo Drižiaus straipsniu, nieko ten esą nenuveikė. Gretai tik gaila, gaila ir 300 000 eurų, jeigu jai pavyktų parduoti knygas. 

Per tą laiką, kol skaičiuoja Gretos esamus ir nesamus pinigus, piliečiai atitraukiami nuo šalies problemų. Iki absurdų prieina komjaunimo tiesa, verkianti, kad  Sodra įmokos sumažintos ne dėl to, kad socialdemokratai bandė nuvairuoti valstybę, o žalieji valstiečiai nieko nesigaudydami nubalsavo seną projektą, bet kad neva...Gretai būtų mažesni mokesčiai. Nors knygos leidėjas netgi nėra kūrėjas. Jeigu jau konkrečiai imant, jis prekybininkas. Bet ką jau čia ginčytis  - mokesčius sumažino Gretai. Taškas.

Nenustebsiu, jeigu Vilniaus potvynius prikirs Gretai. Ir apskritai – jeigu grius koalicija, ir bus paleistas Seimas – Greta, ir tik Greta bus kalta. 

 

Komentarai   

+8 # Zenonas Priekuliškis 2017-07-18 20:35
Ar žinote, kad Veryga pasipriešino represinėms struktūroms, ir jo dėka buvo paleisti iš Rokiškio durnyno du represantų laikomi "ligoniai" Skaista ir Renatas. Už tai tapo blogiausiu ministru. Šią žinią sapalioja Jonas Gaidys, bei kai kas dar bando toliau dergti. Pagarba Verygai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Suurskis 2017-07-19 09:01
Paleido, kad numirtų? Gal toje ligoninėje dar būtų gyva? Renatui laikas suėjo, todėl paleido. Nesapaliok skazkių.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Zenonas Priekuliškis 2017-07-18 20:43
Kazytę būtina teisti už Lietuvos laivyno pusdykiai išparceliuoto užsieniečiams. Būtų nors leidę išsipirkti laivų kapitonams ir įgulų nariams, arba nors leidę nuomoti, kad ir užsieniečiams Lietuva klestėtų. Įgulų nariams būtų buvę išsaugotos darbo vietos. Būtų išlaikomos jų šeimos ir t.t. Ši "Šatrija" verta pačios aukščiausios bausmės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # Suurskis 2017-07-19 09:02
Klaipėdos laivų tresto psichvatizaijoje dalyvavo Puteikis, kuris buvo direktorius. Zeniau, išsiblaivyk
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # J.Radovičius 2017-07-18 22:38
Negalima taip atsainiai ir neaiškiai rašyti. Kam skirtas tekstas, skaitytojams, ar sau pačiai? Apie kokius milijonus kalbama? Kokius milijonus ir už ką buvo gavęs L.Donskis?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Suurskis 2017-07-19 09:02
tie milijonai tai evroparlamento alga. jeigu visiškai neskaitai LL po to iššoki pagal instrukciją, tai nieko ir nesigaudai. Nesugebi perskaityti centrinio teksto? Gėda.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Jane 2017-07-19 21:11
aisku tik kad Kazyte isdure Karbauskis,o Greta -ji pati
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti