8 eri D.Grybauskaitės valdymo metai. Ar atsiras kitas galintis išlaikyti tokį teisėsaugos korupcijos lygį?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.33 (6 Votes)

8 – eri D.Grybauskaitės valdymo metai. Ar atsiras kitas galintis išlaikyti tokį teisėsaugos korupcijos lygį?

 

Zenonas Volkovas 

 

 

(nuotr. ) Grybauskaitė  tarptautinėje skaidrumo ir kovos su korupcija organizacijoje "Transparency" pasakoja, kad ir korupcija turi būti skaidri. ne veltui iš šios organizacijoss pasitraukė jos buvęs vadovas Rytis Juozapavičius

 

Perskaitęs signataro Z.Vaišvilos straipsnius, teko išgirsti atsiliepimų, kad „buvusiam“ signatarui Zigmui Vaišvilai, už pirmam paviešinusiam apie Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės darbą SSSR ambasadoje Vašingtone, ir buvusiai Sovietų Sąjungos išsiūstai mokytis į JAV Džordštauno universitetą kaip labai perspektyviai komunistei, jam, prezidentės iniciatyva, keliamos baudžiamosios bylos, tėra prasimanymai. Galima būtų patikėti, jeigu aš nebūčiau persekiojamas, už tai, kad atkuriant Nepriklausomybę nebūčiau paviešinęs SSSR Klaipėdoje įsikūrusių slaptųjų tarnybų. Todėl prezidentės kerštu Z.Vaišvilos atžvilgiu visiškai tikiu.

 

 

Kad tai neišgalvota, patvirtinsiu faktu.

 Klaipėdoje yra įregistruota, ir apie 25 metus sėkmingai veikia pinigų skolinimo-tarpininkavimo įmonė „Cenzas“. Kuri pastoviai APGAUDINĖJA LETUVOS VALSTYBĘ, o pati „valstybė“ tą firmą globoja.  Būtent: firma „Cenzas“ turi savus kreditorius (pinigų skolintojus), per spaudą susiranda auką, kuris užstato savo turtą ir skolinasi tarkim 100 000LT.  Turto vertė 400 000LT, todėl jokių turto įkainojimų nedaroma. Viskas įteisinama notariškai, įregistruojama Hipotekos skyriuje. „Cenzo“ patarimu, kad valstybei nereikėtų mokėti mokesčių, skola įteisinama tik mėnesiui. Vėliau „Cenzas“ veda juodają buhalteriją. Ateina skolininkas po mėnesio, parašo, kad pratęstų paskolos laikotarpį dar mėnesiui, sumoka 1500LT, vėl po mėnesio, „Cenzas“ parodo lapą, kad kreditorius sutika pratęsti paskolą dar mėnesiui  ir pinigus kreditorė yra gavusi. Taip tęsiasi metai ir daugiau. Vėliau norint grąžinti skolą, kreditorė, šiuo atveju Šilutiškė Ona Bruenker delsia atsiimti skolą, motyvuodama, kad procentai sustabdyti ir pinigus paims ar duos sąskaitos numerį atvykusi į Klaipėda. Skubėti jai nėra kur, nes „Cenzas“ dar nesurado kito skolintojaus. Žmogelis jausdamas negera, veža pinigus su liudytoju į Šilutę O.Bruenker, kuri prižada, kad už keletos dienų atvažiuos pati į Klaipėdą, sąskaitos numerio neduoda, nes vistiek reikės viską sutvarkyti Hipotekoje. Ir štai žmogelis sužino, kad rašytine tvarka, teismo jau priteista visa sumelė ir išieškojimo byla perduota antstoliui. Nelaukęs išieškojimo pradžios raštu kreipiasi į antstolį su prašymu nepradėti išieškojimo, nes kreditorė O.Bruenker pinigų neima bei nenurodo savo sąskaitos numerio. Tada atsiunčia paštu sąskaitos numerį. Debitorius (skolintojas) perveda skolintus pinigus. Deja atsiranda, visokie procentai, netesybos. Dar papildysiu, kaip šiuo atveju buvo skolintasi 100 000LT, privalėjai pasirašyti, kad skoliniesi 118 000LT, nes kreditorius turi būti apdraustas skolos negrąžinimo atveju , kad 18 000LT  būtų teismo išlaidoms kreditoriui. Bet jeigu grąžinsi, ši suma automatiškai bus anuliuota. „Cenzo“ įrodymas,  nepriekaištinga jų darbo patirtis ir stažas. Šiuo atveju O.Bruenker turėdama tamprius ryšius su antstoliu drg.A.Selezniovu, šis su Klaipėdos apylinkės teisėja – aferiste V.Olcvikiene (Jakštiene), kuri rašytine tvarka priima nutarimus konfiskuoti 9 ha prie Klaipėdos m. žemės sklypą. A.Selezniovas raštiškai pripažįsta, kad žemė, įkeitimo ir dabartiniu metu vertė buvo ir yra 118 000LT, sužinojęs, kad skola gražinta, per 5 d. savo potvarkiu „O.Bruenker prašymu“ (taip ir parašo) žemę nuvertina keturgubai. Žemę, kuriai per įkeitimo laikotarpį buvo padaryti netgi geodeziniai matavimai, tai dar papildomos išlaidos 2500LT, atiduoda O.Bruenker. Prieš atiduodant kreditorei O.Bruenker žemę, jo potvarkį dėl žemės vertės, O.Brunker prašymu, Selezniovo potvarkyje per 5 d. nuvertintą žemės kainą, centas į centą patvirtina žemės įkainotojai.

Pasekmės.

 Skolintojas, gražinant skolą pardavė butą, O.Bruenker, kas mėnesį gavo didžiulius procentus, bei apgaulės būdu dar gavo ir įkeistą 9 ha sklypą su papildomais atliktais žemės matavimais. Skolintojas prarado butą, žemę ir pinigus. Ši žemė buvo senelių palikimas. Štai kaip per TV prezidentė siūlo sukelti vaikų šypsenėles savo vaikams, šiuo atveju ir anūkams. 

      Truputį padiskutuokime. Įkeitimo metu 9 ha žemės rinkos vertė buvo apie 400 000LT. Niekam abejonių nekilo ir jokių įkainavimų daryti nereikėjo. Drg. (tovar išči) A.Selezniovo raštišku teigimu žemės vertė įkeitimo metu buvo 118 000LT, tiek kiek ir buvo skolintasi. Todėl šito „tovar iščiaus“ norėtūsi paklausti, kur ir kas sutiktų skolinti tokią pačią pinigų sumą, kuri atitinka turto vertei, t.y. 100 procentų? Geriausiu atveju gautum paskolą 50 procentų turto vertės. Todėl pripažinkime, kad  žemės vertė buvo ne mažesnė kaip 236 000LT. Kadangi tokia vertė, Klaipėdos m. apylinkės teismo teisėja – aferistė V.Olcvikienė neturėjo teisės nagrinėti šios bylos, tai galėjo nagrinėti tik apygardos teismas. Be to ši teisėja - aferistė visas bylas nagrinėjo rašytine tvarka. Visose instancijose „vsio zakonno“. Tiesa po vieno straipsnio, mano teiginio, kad užsiimti šitokia pinigų skolinimosi veikla yra draudžiama įstatymo, nes galima tik tuo atveju, jeigu yra prižiūrima banko,  gavau pranešimą iš Tauragės mokesčių inspekcijos, kad „vsio zakonno“. Teko pasiteirauti, kodėl neapklausė manęs. Todėl, po susitarimo apklausė ir mane. Tyrėja pripažino, kad yra nusikalstama veika, deja viskas ne nuo jos priklauso, o nuo, ir parodė pirštu į viršų. Atsakymas toks pats: „vsio zakonno“. 

      Rašytas skundas generaliniam prokurorui, persiunčiamas Klaipėdos apygardos prokurorui S.Minkevičiui, šis persiunčia apylinkės teismui, kurį ištiria aferistės teisėjos V.Olcvikienės kolega. Apentais atsakymas „vsio zakonno“. Tokių epizodų Klaipėdoje apstu.

      Nors esu bedievis, bet pradedu tikėti Dievu. Nežinau kaip sekasi aferistei šilutiškei O.Bruenker, bet Dievo pirštas labai skaudžiai nubaudė tovar-iščių antstolį A.Selezniovą (susilaukė invalido vaiko) užuojauta jam ir jo šeimai. Prieš pusmetį, iš po vakarykščio pasisėdėjimo, teisėja V.Olcvikienė darbo metu, apie 9 val., skubėdama ir nepasirinkusi saugaus greičio rėžėsi į medį. Pasekmės labai liūdnos. Jos kolegė, netgi nutraukusi teismo posėdį, išskubėjo į ligoninę, nes reikėjo skubiai tvarkyti kolegės reikalus. Kokius turbūt supratote.

 

       Prieš porą savaičių teisėja V.Olcvikienė (Jakštienė) prie ligoninės mielai pozavosi nuotraukai.  Gili ir nuoširdi užuojauta ir jai, bei artimiesiems ir kolegoms.

       Jeigu nebaudžia valdžia – baudžia Dievas, kartais ir negailestingai. Mano tel. 8 662 33770.

 

Peržiūros: 2278

Komentarai   

+23 # jau 2017-07-13 10:51
Lietuvoje rengia kursus korup[cijos
geriau Muravjovas kartuves atstatytu Lenino aiksteje ir pakartu pirma koki ministra su Grybauskaites parasu
tada zmones patiketu LKP valdzia
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # ONA 2017-07-13 14:53
Lezbe veda sali i prazuti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Runkelis 2017-07-13 11:16
Vakar gavau apygardos teismo nutartį, kurioje nurodoma, kad 5-ių Šiaulių prokurorų atlikti dokumentų klastojimo, piktnaudžiavimo ir tarnybinių pareigų neatlikimo faktai, nėra pagrindas pradėti ikiteisminį tyrimą, nes pareiškėjas nepateikė naujų aplinkybių.....................
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Remigijus 2017-07-13 14:25
Sita sliuxa dar uz Snoro afera tures atsakyti!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Nora 2017-07-13 14:28
Teisingumas Lietuvoje vykdomas Grybauskaites kabinete.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # skaidruolė grybukas 2017-07-13 22:56
Mielieji, imkit pavyzdį iš Manęs:
Kai atėjau valdyti turėjau 300 000 litukų turto.
Po pusantros kadencijos skaidriai praturtėjau iki 900 000 eurų.
T.y. 3 000 000.
Kaip?
Nevalgiau, negėriau, nerūkiau- tik taupiau ir taupiau.
Aštuoni metai tuo pačiu sarafanu apsivilkusi vaikštau.
Mokykitės kaip reikia iš algos gyventi!
O tai, kad savo rinkimų štabo vadovą paskyriau Lietuvos Banko valdytoju, tai kad važinėjau į Švediją susitikti su skandinavų bankininkais, tai kad per krizę su Wallstreeto lupikautojais sudariau sandėrį skolintis Lietuvai ne už 3%, o už 9% palūkanų, tai kad dalyvavau vieno banko nusnorinime, kad Snoro pinigai dingo be pėdsakų- Aš čia Ne Prie Ko.
Vsio zakonno!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Manau 2017-07-13 14:33
Daugiau korumpuoti prokuratura, teismus ir visa teisesauga, kaip tai padare prezidentes Grybauskaites buves patarejas Ernestas Rimselis, yra neimanoma. O Grybauskaite po to dar paskyre Vilniaus apygardos teismo teiseju. Ka korupcionierius ten veikia? Achujet!...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Bronius 2017-07-13 14:51
Grybauskaite=Lenin, Valys=Pasilis. Pipiec
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Nepergyvenkim 2017-07-13 17:15
Mokiniai dažnai pralenkia mokytojus,taip ,kad "geri "darbai bus dar aktyviau tęsiami.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Arvydas Brunius 2017-07-13 18:11
Paklausykit youtubei mano dainusku kur as isvemiu visa ttiesa apie teisejus.Anis sudini teisejai Kita Ispindeje teisejai pavoge mano pencijiele..is Vilniaus sirsem!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Munas Launis 2017-07-13 22:39
Įdomu - paskaičiuojam: 100000 LT : 5 m : 12 mėn = 1666,66 LT mėnesiui + banko % + duona su vandeniu ir baigti vargai.
Ilgus metus kas mėn nešioti po 1500 LT kyšių grynais !! kad mėnesiui būtų atidedamas visos skolos grąžinimas ... galų gale prašikti visus 400000 ir dar tiek pat likti skolingam ! galima tik Durnelių šalyje, kur auga pinigų medžiai :)))
Kas nori sužinoti, kur tokia šalis randasi ir turi ką auginti :)) Zenono Volkovo tel. 8 662 33770 :)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # CiTaiBent 2017-07-13 23:49
Gerbiamo signataro FF LIZINGAS irgi daug žadančiai skamba :) Čia ne kokie niekingi 100000 Lt, čia milijonai EUR sugebėta prašikti ! Gal paviešinsi Zigmuko tel.numeriuką .. Plyzzz :))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # che che 2017-07-16 23:36
kas man is tos laumes,ir is tos graybes,jei jinai tik dziaugsis o tauta isbegs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti