Diedukai Kedžiai yra 4 kartus baisesni nusikaltėliai, negu garsusis Henytė

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.88 (4 Votes)

“Pedofilų diedukų“ byloje pažeistas rungtyniškumo principas

Kristina Sulikienė

Ir sienos turi ausis. O teismų pasaulis – tuo labiau. Be to, nors ir Kedžiams uždrausta kalbėti, bei skųstis, Laimutė Kedienę tą pačią dieną  (2014 10  24), kai pamatė neadekvačią anūkėlę, verkiančią ir treniruojamą pliko advokato („Deimante, tu puikiai šiandien atrodai“) – pranešė 19 adresų. Ir nieko. Net ir tai, kad mergaitė atsimena mistiškąjį Aidą, ir nepedofilą – po mirties išteisintą Ū. – nieko nereiškia. Nors protokole pasirašė tas pats plikas advokatas, bei teisėjas, sekretorė, kaltinamieji – kad atitinka protokolas vaizdo įrašą, kur mergaitė sako, jog atsimena tuos vyrus, jie gulėjo su mama lovoje, ir jai liepė kažką daryti (įrašas nutrūksta, transliacija nesuprantama) – atseit nieko nereiškia, jeigu mergaitei jokia atmintis neištrinta, ir ji puikaii atsimena pedofilų (tikrų) šou bute, kur gyveno jos mama. Bet ką spėja pasakyti mergaitė – suprantama juk ir penktos klasės mokiniui. 

Ar tikrai nieko negali pasiekti nekaltai ir nepagrįstai kaltinami žmonės, kurie praradę sūnų (žiauriai nužudytas – dėl pareiškimo apie nužudymą dabar teisiama mama, neva apšmeižė prokuratūrą)?

2 milijonų litų ieškinį už tariamą jos vaiko ištvirkinimą, nes vaikas pasakojosi tikroje neišgalvotos pedofilijos byloje (Vilniaus apygardos prokuratūros kaltinamasis aktas surašytas dar 2010 02 10), pareiškusi  motušėlė jau trynė rankomis – jau tuoj nepaveldėtas, ir niekaip nepaveržtas iš diedukų namas bus jos, nes jie yra pedofilai – mokė mergaitę ruošė ekspertizėms. Ne pedofilai visi kiti – teisėjai, kurie ir dabar (teisėjas Aurelijus Rauckis) klausinėja mergaitę apie tuos dėdės, į ką ji teigiamai atsako, ne pedofilės psichologės, kurios klausė apie kremus ir kišimus, ne pedofilaui visi – tik pedofilai yra Olga, ir diedukai – nes iš jų yra ką paimti – visų pirma, dar jų likusią gyvastį, sveikatą, ir gąsdinti turto konfiskavimu. Nors tik 120 000 eurų priteista už nužudymus ir nusikalstamą suvienijimą kalinčiam Henrikui Daktarui. Diedukai Kedžiai yra 4 kartus baisesni nusikaltėliai, negu garsusis Henytė. 

Na o teismų pasaulyje kalbama, kad finišo tiesiojoje tiesiog „pasiuto“ (gerąja prasme!) advokatė Sonata Žukauskienė. Ji atvirai teisėjams pareiškė, jog tokio šališkumo nėra mačiusi per savo karjerą – o matė ji daug.

„Byla grindžiama juk rungtyniškumo principu, LR BPK 7 str.“ – piktinosi advokatė. „Bet iš 12 bylos tomų nežinau ar pusę tomo sudarytų kaltinamųjų pateikta medžiaga – juk niekas nepriimama. Visą laiką atmesti ir atmesti. Man teks pagalvoti apie nušalinimą“, pareiškė advokatė. Teisėja Vingilė net išraudo, teigia šaltiniai teismų pasaulyje.

Situaciją ėmė taisyti teisėjas  Mikštas, kuris,  šaltinių duomenimis, pasakė, jog tikrai reikėtų kažką ir priimti į bylą, negalima visko atmetinėti.

Dar advokatė Sonata Žukauskienė nemano, jog ieškinio suma – 572 000 eurų – yra adekvati, ir kad iš viso čia įmanomas sprendimas nuteisti žmones už tai, kad padėjo tai sūnui, tai dukrai pagloboti anūkę.

„Pagal teismų praktiką tai čia iš viso, jeigu namie kažką kalbėjo apie apklausas, ką ten mergaitės klausinėjo psichologai – o rašytiniai duomenys rodo, jog jos klausinėjo ir apie kišimus, ir apie bėgančius kremus, ir apie vyriškus organus, liepė juos piešti – tai čia ne nusikaltimas, jokios sudėties nėra“, - neva taip yra sakiusi advokatė. Ir ji perskaičiusi visą praktiką, iš viso nemato pagrindo nuteisti diedukus Kedžius.

Šaltiniai teisme liudija:

„Advokatė viso proceso metu aktyviai atstovavo, bet į patį galą, kai pamatė, kad teisėjams nei šilta nei šalta, kad mergaitė krūvos specialistų – net teisėjų– klausinėta apie tuos dalykus, minėdavo tuos žodžius, kuriais dabar kaltinami tik seneliai, paversti baisiais pedofilais – tai dabar advokatė sakė pasiruoš tokią kalbą, kad pasisakys dėl kiekvieno punkto. Ir tegul pabando nuteisti sapnų ir šešėlių byloje, kur nukentėję asmenys padaryti nusikaltėliais“.

Pedofilijos, kai seneliai kaltinami kartu su kaimyne tvirkinę vaiką, „byloje“- yra dar fantastiškesnių dalykų – kaimynė Olia vadinama Kedžių „tarnaite“, o naujausiuose liudijimuose mergaitė iš viso nebe adekvati:  močiutės seserį Skučiene vadina „močiutės drauge Skučiene“, dieduką – „Kedžiu“.

Šaltiniai artimi šeimai, mini, jog mergaitė niekada nėra vadinusi Skučienės pavarde, ir tuo labiau nelaikė savo močiutės drauge, o vadindavo ją antra močiute.

 

 

Peržiūros: 2760

Komentarai   

+58 # Aciu Kristinai 2017-06-25 02:00
uz informacija. Iskrypeliams valdzioje ir teisesaugoje - NE! Laisve Deimantei!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+56 # nuomonė 2017-06-25 03:01
reikia jaunimui PARODYTI NUŽŪDYTO KEDŽIO NUOTRAUKĄ...MANO sūnus atsitiktinai pamatė,kai pamatė taip žiauriai kūne matomus randus,sušuko,mama žiūrėk ,kaip KOKS KEDŽIO KŪNAS......reikia pasamdyti stiprius advokatus iš užsienio kad galų gale pasibaigtų niekinimas visos tautos-JIUK MUS JIE LAIKO -DEBILAIS,RUNKELIAIS,....TAS PATS IR RUSIJOJE,IR UYŽ TAI TURĖS ATSAKYTI...GRAŽINS SAVO TURTIU.......UŽ DORŲ ŽMOINIŲ NIEKINIMĄ...TEGUL PONIA OLGA kreipiasi pagalbos į rusus,manau padės,ir nustatys matomus KGB _ISTINIUS METODUS,TAIP BUVO DAROMUA PRIE STALINO....KOL TA BYLA,IR KARININKO POČIŲNO NUŽŪDYMAS NEBUS IŠTIRTAS ,TOL LIETUVAI IKI DEMOKRATIJOS ,KAIP IKI MĖNULIO...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # tie 2017-06-25 19:28
zmones, Kedziai - SVENTIEJI. Dieve mano, kaip taip imanoma. Kaip juos doroja net slykstu matyti, skaitytii, girdeti. Apsistate neisblaivanciomis zurnalistemis, liudytojai idiotais ir degradais, kurpia bylas. O teisejai - vis tie patys ir tie patys, tarsi kūitu Lietuvoje nebutu. Pirmoje instancijoje siems zmonems teismas is viso neleido tureti savo liudytoju - visus prasymus pakviesti liudytojus - atmete. Kur tai matyta. O prezidente sedi ir tyli, tarsi viskas butu gerai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # MALDAUJUA 2017-06-25 19:31
PREZIDENTE, SEIME , VYRIAUSYBE, NETYLEKIT, JEI SITA VALSTYBE JUMS NORS KA NORS REISKIA.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-12 # zm 2017-06-26 10:09
Primokino vaiką kedyninė gauja, dabar kažkokia čia nupezėlė postringaus apie "nužudymą" to bepročio, kuris kitus žudė, velnio sėkla dabar krokodyliaus ašaras vaidina. Ant veidų parašyta. Durneliai jūs durneliai, kad taip jums vaiką atimtų, gal kitaip mekentumėt.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # antimusmire 2017-07-04 10:32
Vaiką atėmė dviejų pakopų teismai. Laimutė neįrodė, kad sugebės auginti. Apie ką tu čia kalbi? Lavaste net teismų sprendimus pernai sudėjo, visi skaitėm
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti