Rūta Janutienė: "Teisėsauga vengė ir tebevengia atsakyti, kuri versijų „pedofilai prievartavo Deimantę ir jos pusseserę“ ar „pedofilijos nebuvo“ yra teisingos".

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.17 (3 Votes)

Rūta Janutienė: „Jeigu čia „organizuotos gaujos“ byla, tada teisti reikia pačią teisėsaugą!“

Kristina Sulikienė

Šiandien Šiauliuose „Garliavos – Klonio gaujos“ teismas vyko ypatingai netikėtai ir emocingai.

Nors Marius Kuprevičius tikėtinai liudijo į „klano“ pusę, tačiau  Šiaulių apygardos teismui įrašinėjant, ir,  pasirašęs dėl atsakomybės, paliudijo, jog jis visą pradžią „Garliavos judėjimo“ organizavo, padedant Rūtai Zabielienei (kuri nei teisminiame, nei ikiteisminiame tyrime iš viso net neapklausta!). Kaltinamieji emocingai reagavo: „Štai prisipažino organizatorius ir kurstytojas – o jo nėra kaltinimuose. Kodėl?“

Į prokurorės Ritos Poškienės klausimus apie „Venckienės ir Skučienės gaują“, liudytoja Kristina Sulikienė atsakė – „jog jeigu ir kas nors ką nors organizavo, tai tyrime iš viso kažkodėl neapklausta Rūta Zabielienė.“

Į R. Poškienės terminą „Garliavos įvykiai“ liudytoja reagavo skeptiškai, ir paprašė paaiškinti, ką tai reiškia. Į tai bylos dalyviai reagavo šurmuliu, ir juoku – juk toks išsireiškimas tikrai ne teisinis terminas. Nes teisėja terminai skaičiuojami valandomis, dienomis, o ne kažkokiais „įvykiais“.

Todėl liudytoja išvardijo savo „Garliavos įvykių“ seką:

1.2010 metų gegužės mėnesį Rūta Zabielienė intensyviai organizuoja mitingus ir piketus Garliavos istorijai palaikyti.

2.2010 05 12 Rūta Zabielienė jai paskambino, ir paprašė nuvykti į Klonio gatvę pasižiūrėti, ką išdarinėja Marius Kuprevičius. Jai sukėlė įtarimų, kad jis gali nesielgti adekvačiai, todėl reikia stebėti. Nuvykusi pamatė visur besiblaškantį Kuprevičių,kuris reikalavo palapinės, bei norėjo padarytas nuotraukas su imitacine palapine siųsti į vieno laikraščio redakciją, imituojant, jog žmonės jau dabar renkasi Garliavoje. 

3.2010 05 13 Rūta Zabielienė organizuoja Deimantės Kedytės apsaugą, ir faktiškai sutelktų žmonių pagalba apsaugo ją – nes po eilinio pasimatymo su motina, mergaitė vaiko teisių apsaugos darbuotojos vedama tolyn nuo dieduko per perėją. Liudytojai ima rėkti „Deimante, kur senelis?“, ploti delnais. Mergaitė atsipeikėja, paleidžia vaikų teisių apsaugininkės ranką ir nubėga pas senelį.

4.2010 05 14 prasideda prokurorės minimi „Garliavos įvykiai“, turintys turiningą priešistorę.

Kai prokurorė R. Poškienė pakėlė balsą ir ėmė faktiškai grasinti liudytojai, tada K. Sulikienė paprašė ją patylėti, nes ja nepasitiki, nes visų pirma, vykdė jos sekimą, 20 12 03 23-2012 09 23 ir pranešė tik po metų (2013 06 13), o ne iš karto, kaip reglamentuoja kodeksai, visų antra, pernai iškėlė jos vyrui baudžiamąją bylą melagingu jau minėtos Rūtos Zabielienės pranešimu, ir terorizavo visą šeimą pusę metų, melagingai apkaltinant visą šeimą laikant namie šaunamuosius ginklus.

„Bet nutraukiau tą bylą“, - sumurmėjo R. Poškienė.

„Na ir kas, bet dabar grasinat, kad jeigu netvirtinsiu parodymų, tai kažką man padarysit. Nepasitikiu šita prokurore, ir teismo prašau neleisti jai manęs veikti.“

„Jūs negalit, nes esat liudytoja“, replikuoja teismas.

„Ne aš esu asmuo, kuriam taikytos procesinės prievartos priemonės (sekimas) šioje byloje, turiu visas šalies teises ir pareigas, ir prašau šalinti prokurorę nuo mano apklausos, nes ji man daro spaudimą, man grasina“, pasakė K. Sulikienė.

Teismas tenkino prašymą, ir klausimus uždavė pats, prokurorei neleido toliau kalbėti.

Banaitis dėkoja, kad liudytoja K. Sulikienė, ganėtinai daug laiko praleidusi Klonio gatvėje, jo iš viso neatpažįsta. „Ačiū jums, kad liudijate tiesą“.

„Pasakykit, ar jums buvo keliamos kitos bylos“,- gale liudijimo paklausia šis nepagrįstai persekiojamas žmogus.

„Taip. Už Stankūnaitės „sekimą“ (2012 03 13 pradėta byla – ir tik 2013 10 17 nutraukta), ir policininkų bei visos kariuomenės kaip skriaudžiamų socialinių grupių „diskriminavimą“ (2012 03 23 pradėta, ir tik 2013 01 24 nutraukta). Ši byla, kurooje pasiklausė – trečioji. Todėl turėjau dėl ko bijoti, ir todėl liudijimas negalėjo būti pateikts laisva valia ir be baimės.“

Prokurorė dar buvo paklaususi:

„Ar Gecevičienė įrašinėjo jus, filmavo?“

Liudytoja K. Sulikienė paaiškina:

„Gecevičienė parodė ženklais, kad nekalbėčiau per daug, nes viskas filmuojama – rodė tylos ženklą – sučiauptas lūpas, ir rodė į lubas.“

Tačiau vėliau prokurorę liepta patildyti, kad nedarytų spaudimo, ir prašyta tai patvirtinti.

Teismas pritarė:

„Liudytoja ir dabar bijo prokurorės, nes kėlė bylas šeimai“.

K. Sulikienė: „Taip, buvome daromi ginkluotais nusikaltėliais, nors jokio ginklo namuose neturime“.

Andrejus Lobovas, norėdamas užsitvirtinti, paklausė:

„Ar jums pas tyrėją Gecevičienę buvo daromas spaudimas?“

K. Sulikienė:

2012 nmetais tyrinėjau muzikos festivalius, ir visur kur važiavau, mane sekiojo dvimetriniai – ne kokie „kurdupeliai“, ne 1.50 cm, o dviejų metrų. Tai aš klausiau Gecevičienės, kas siuntė tuos agentus, kurie netgi neslėpė, kur dirba, kad policijoje, tačiau ji neigė, ir stebėjosi. Tai reikėtų Poškienės klausti, kokias priemones be telefonų pasiklausymo, ji dar slapta taikė, ir kokį begalinį psichologinį spaudimą liudytojams vykdė. Vėliau po liudijimo, Rokų kaime pasirodė ir automobiliai tamsintais stiklais, ir teko keisti gyvenamąją vietą.“ (Čia teismas ėmė tildyti, kad nebepasakotų liudytoja apie patirtą persekiojimą šioje byloje, neva, nesusiję.)

Po K. Sulikienės liudijimo, gynyba, gretindama su Kuprevičiaus liudijimu, sprendžia, jog būtina kviesti Rūtą Zabielienę liudyti – juk ji minima organizavusi „Garliavos įvykių“ pradžią.

K. Sulikienė paaiškina, jog ir jokio „kasos“ ar mafijiniais terminais tariant „obščiago“ nebuvo, nes būdavo žmonės, kurie nori paaukoti, tai tuo metu Klonio gatvėje budintys piliečiai ir pasinaudoja ta parama  - įsipila benzino, nuperka visiems budintiems ir atvykusiems pasisvečiuoti kavos, sumuštinių padaro, kartais ir karštus pietus visiems nuperka. 

 Jokio nusikaltimo mitingavime, taikiuose piketuose juk nėra.

Į Andrejaus Lobovo advokato (ypatingai aktyviai pasirodė šiandien, pagarba šiam jaunam perspektyviam teisininkui) klausimą „koks A. Lobovo vaidmuo Klonio gatvėje?“, liudytoja K. Sulikienė atsakė:

„Aidukas man pasakė 2010 05 21 atvykęs į gatvę (Poškienei atrodo, kad jis atvyko jau vasarį, tačiau taip nebuvo) – „Lobovas...sėdėjo kalėjime...turėjo tatuiruočių salioną“. Po to nusiteikiau negatyviai, ir nebendravau su juo. Tačiau ką galiu pasakyti – žmogus siekė dėmesio. Nustūmė su alkūne Marių Kuprevičių, krito ant kelių. Gal kūrė kovotojo įvaizdį. Kitą kartą atsimenu, kad tų pačių metų liepos mėnesį atvyko su žmona į Klonio gatvę, rodė plakatą, aktyviai pasakojo, jog piketuoja po visą Lietuvą. Tačiau juk pati prokuratūra jau yra pripažinusi, jog piketai yra teisėta veikla.“

Po šio liudijimo A. Lobovas kiek atkuto, ir savo klausimuose – pasirodymuose, kurių teismas nestabdė, siekdamas kuo išsamiau išnagrinėti bylą, minėtas piketuotojas ir minėjo „tai kodėl turi būti teisiami žmonės, kurie atvyko šiek tiek pasireklamuoti, ir bandelių pavalgyti?“

To paties jis klausė Rūtą Janutienę, kuri atsakė, jog šių žmonių teisiamųjų suoluose būti negali, nes teisėsauga vengė ir tebevengia atsakyti, kuri iš versijų – „pedofilai prievartavo Deimantę ir jos pusseserę“ ar „pedofilijos nebuvo“ yra teisingos.

„Jeigu ką teisti čia – reikėtų teisti pačią teisėsaugą. Ir kodėl čia blogiau negu Putino Rusijoje – juk čia negalima piketuoti, draudžiama žodžio laisvė? Kur mes einame?

Ir gal reikėtų pasikviesti Vytautą Landsbergį ir paklausti jo šioje byloje, kodėl ši byla iš viso yra? Juk jis buvo toks patarėjas, taip padėjo...“

Kristupas Krivickas ne liudijo,  o praktiškai „stenėjo“. Nesugebėjo atsakyti į A. Lobovo klausimus, ar jis tikėjo pedofilijos istorija. Kai to paties paklausė viena iš teisėjų, jis ir teisėjai nesugebėjo atsakyti, visaip išsisukinėjo – kodėl šitaip tikėjo Drąsium Kedžiu, o vėliau jį tiesiai sakant – pardavė. Kodėl 2009 metų vasarą nufilmavęs jo istoriją, kai jis pats kreipėsi į jį, nerodė medžiagos, ištraukė ją tik vėliau, ja manipuliavo, patraukė šimtus tūkstančių žmonių domėtis šia istorija, o vėliau išsižadėjo pats savo veiksmų – atsakyti nesugebėjo.

Kitas posėdis byloje – rytoj, 9:30.

Jeigu esi Šiauliuose – užeik į Šiaulių apygardos teismą.

P.S. Viena Klonio gatvės įvykių stebėtoja taip replikavo:

„Kristupui Krivickui užkirto kelią į Seimą du kartus būtent ši istorija, kurioje jis nesugebėjo būti nuoseklus. O Rūta Janutienė visada pasižymėjo įžvalga, ir ji matyt mato, kad buvo neteisi, kai nusigręžė į kitą pusę. Todėl jos liudijimas kitoks.“

 

Andrius Lobovas : Krivickas pasirodė kaip visiškas menkysta

Šios dienos "Klonio" gatvės byloje , apklausoje kaip liūdininkai dalyvavo Lietuvoje iki kaulų smegenų žinomi žurnalistai . KAIRĖJE matomas asmuo pasirodė kaip visiškas menkysta ( nebijau to žodžio) , o va štai Rūta tiesiai šviesiai rėžė, kad jeigu ne mūsų korumpuota ir parsidavusi teisėsauga šios bylos kaip beje ir kraupių serijinių žudynių tikrai nebūtų buvę ir ji tikrai nekaltino tuo Drąsiaus Kedžio, o būtent visą banditų valdžioje ir teisėsaugoje struktūrą! Šaunuolė ! Jos žodžiai ir parodymai buvo labai teisingi ! Ačiū Rūta Janutiene !

 

Peržiūros: 3615

Komentarai   

+50 # jeronimas 2017-06-19 22:59
Krivickis -zurnalistas uz babkes.kas daugiau pamokes tam ir patarnaus.Kokie keturi metai ,kai sio isverstaskurio laidos nesu ziurejes.man jis primena mekenancia ozka,is to filmuko,kur nato ar amerikos kariai nufilmavo pas babajus,kur babajus prievartauja ozkele.O Ruta janutiene bet kurioj situacijoj sugeba issunkti sau naudos.ir teisme liudidama tokia pozicija ,turejo kazkoki tiksla.netikiu,kad butu apgalvojusi ir persigalvojusi del Garliavos ivykiu.Laidose kalbedavo kazkaip priesingai????Man patinka Kristina Sulikiene kaip teisininke.Ir kozna kart ji parodo,jog teise ismokusi ir gerai ismano.Jeigu mano firmoje butu dirbusi Sulikiene,sendien mano firma klestetu ir uniformuoti nusikalteliai nebutu istenge sunaikinti.Visiems sios per prievarta pagamintos bylos dalyviams linkiu sekmes,o teisinguma vykdantiems linkiu prideti ranka sau prie sirdies ir priimti teisinga verdikta ,kad po verdikto sazine butu rami.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # buvo 2017-06-19 23:13
Ruta 1990m. su Butkeke ir dabar,visviena nezinoi uz ka babkes gauina-
uz mela ir nutylejima
puse tiesos yra melas
o komjaunuolis nera Lietuvos gynejas-tik zydu globejas ir kelrodys girioje isduodant bunkerius
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+43 # Atas 2017-06-20 00:19
Gerai pavarė Kristina Sulikienė, bravo, teisingai, taip pat ir Rūta Janutienė, tik vienas terminas jų kalboje netinkamas: Lietuvoje jokios teisėsaugos nėra, yra tik teisėsmauka
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # na va 2017-06-20 11:15
kodel netinkamas?atvirksciai,tikslus ivertinimas,bet kaip sakoma ne kiekvienas diena mato nakti girdi...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # nuomonė 2017-06-20 01:50
LIETUVA ,KUR TU EINI...TAI PATENKINTAS BUS PONA SPUTINAS,KAD IR LIETUVOJE,KAIP JO RUSIJOJE TEISĖSAUGA PANAŠI........kodėl JAUNIMAS NENORI GYVENTI LIETUVOJE,...O KAS NORĖS GYVENTI-KAI NĖRA TEISĖBĖS,KAI didžiausi valstybėje niusjsikaltėliai mergaitės seneliia,o valstybė milijardais ištratinę per 27 metus-tai geriečiai...ŽIAURU,...KARMA ......ačių RŪTA......JUK BAISU ŽMONĖMS NEDORIEMS GYVENTI,JIE LABAI BIJO........o jeigu ateis VAKARIETIŠKA VALDŽIA ,GABŪS DRASŪS IR DORI ŽMONĖS,KUYRIŲ LIETUVAI,KAIP ORO REIKIA.......
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Prie ko čia Putinas? 2017-06-20 15:30
Jums tikrai purvesklaida protus suėdė, kad visur Putina matot. Su ttokia kvaila pradžia, teisingas komentaras esmę praranda.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # Vilė 2017-06-20 13:04
Aš vakar buvau Šiauliuose. Kristinos Sulikienės susireikšminimą demonstruoja šitas straipsnis, kuriame ji pati atlieka net kelias roles ir akcentuoja dalykus, į kuriuos salėja niekas neatkreipė dėmesio.
Klonio įvykiai prasidėjo nuo to, kad teisėjas Versackis priėmė sprendimą skubiai grąžinti mergaitę biologinei, neišsprendus pedofilijos bylos. Po to kiekvienas veikė savo nuožiūra. Tačiau tokie kaip Sulikienė ir Lobovas todėl, kad jiems kažkas paskambino. Taigi, pranešė, kad lis,ir jie įšėjo grybauti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # HM 2017-06-20 14:13
NU ri kas kad tu buvai. esi Zabielienės, Kuolio poddelnykė, podruškė, tavo toks ir darbas. Įdomu, ar važiuosi, kai ją kvies liudyt? Na gal važiuosi, ir po to aprašinėsi nesąmones. Tau pikta, kad tavęs niekas nekviečia, o juk tu tokia patvorinė. Kai Klkonyje klausia, aks buvo, tai raportuojame " agentė Vilė". Tavo toks ir darbas - agento. "Matyti " kuolio akytėmis. Arba kita vieta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Vilė to HM 2017-06-20 21:15
Oho, koks paaukštinimas! Iki agentų.O koks mano darbas , jei aš pensininkė? Tai reiškia, kad neturiu jokių pareigų ir užsiimi tik tuo kas man patinka. Vakar pamačiau liuks šou, negaila pinigų išleistų autobusui.Net jei būtų tekę pirkti bilietą būčiau pirkusi, net jei brangiai kainuotų. Tik gaila, kad mūsų valstybei tie šou atsieina dar brangiau ir tai iš bendros mūsų kišenės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # yhaha-2 2017-06-20 22:51
MIlevičiene, nesuvokiama tavo pozicija. Vakar dienos geriausią patvorio liudytoją maišai su žemėm. Vadinasi, kas galėtų paneigti, kad nedirbi.,..klanui? Juk iš kur toks atkaklumas senai moteriškei belstis net į Šiaulius.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # o 2017-06-20 14:08
pasirodo viską sumanė Zabelienė :) :) .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Vilė 2017-06-20 14:14
Ale kokia šaunuolė ta Zabielienė! Kas galėjo pagalvot? ;-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # HM 2017-06-20 14:14
Kiekvienas liudija už save. kai prokurorė ėmė klausinėti, kas organizavo, tai liudytojas iur atsakė, jog Zabielienė. Juk su priesaika liudijama. Prokuorrė tai neaišku, ar prisiekia rašinėdama tuos kaltinamuosius aktus. O liudytojai turi liudyti kaip buvo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Vilė 2017-06-20 22:28
O Marius Kuprevičius liudijo,kad viską Klonio gatvėje suorganizavo jis pats, viskam vadovavo ir visiems nurodinėjo, ką daryti , ji pats. Ir į Klonio gatvę su Lidija buvo atvykę 2010-05-12 , nes žinojo, kad bus toks sprendimas. (Ir buvo Venckaus išvytas).
Tik neprisiminė,jog gavo egzotinio debilo pavardę ir buvo išvytas iš Klonio gatvės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # hm 2017-06-21 22:21
Vilė vėl nusipezi. Bet tiek to. O koks bus sprendimas, visi, kad tik turi reikalą su teismas, suprato. Gaila., kad tau sunku suvokti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Vilė 2017-06-20 14:17
Gaila, kad Sulikienė neišklausė Kuznecovaitės liudijimo, nes turėjo savo eilės laukti koridoriuje. Tai buvo vėjų vėjai, kaip demokratiniu būdu (rinkimų) ketinama nuversti valdžią! :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # HM 2017-06-20 14:59
Tikrai labai gaila, nesiklausė ir Kuprevičiaus liudijimo, kuris pasakojo apie tą pačią Zabielienę. Gaila,. kad agentė Vilė nelabai prigirdi, ir negirdėjo Keršio, kuris irgi minėjo ne ką kitą o Zabielienę. Ruoškis užrašus, juk kvies tavo mylimukę liudyt :) Galėsi gal ir ne tik komentarą parašyt
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # yhaha 2017-06-20 15:02
jeigu astulia minėjo, jog rengtas valstybės perversmas - rinkimai, tai ji taip supreato. Juk Poškienė surašė tokius kaltinimus. Kodėl Vile nekritikuoji Poškienės?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Vilė to yhaha 2017-06-20 21:21
Ko dar tą Poškienę kritikuoti? Teismas ir taip jai tris kartus grąžino kaltinimus klaidų ir nesamonių ištaisymui. Vistiek tie kaltinimai liko Kuznecovaitės, Kuprevičiaus ir Sulikienės liudijimų lygio. Ką bepridėsi? Juk šita byla ir yra anekdotas, tik liūdnas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # yhaha-2 2017-06-20 22:54
Klausyk, aš suprantu, kad tau senatvinė, ir panašiai. Bet jeigu tu teigi, kad tu buvai Šiauliuose, ir girdėjai liudijimą, tai kodėl tu loji ant autorės? Ar tau per vieną ausį atėjo, per kitą išėjo? Sėdėjai salėje, bet nieko negirdėjai? Nesuvokei, kad kaltinamieji dėkoja, o advokatai spaudė rankas. Ar pykčio api;piltos akys ar aprasoję akiniai nematė? Jeigu loji ant autorės - palaikai Poškienę. Žinant, kad Zabielienė tau šventa, o šioji yra Poškienės draugė, viskas aišku.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Vilė kumelei yhaha-2 2017-06-22 09:39
Sulikienė ir šiame straipsnyje, ir liudydama pūtė vėją į Poškienės briedų malūną. O Kuznecovaitės liudijimą lygindama su Poškienės kaltinamąja kalba (išklausiau ir tą, ir tą)manau, kad Kuznecovaitė yra viena iš BRIEDŲ BRIEDO bendraautorių (girdėjau ir salėje replikų, kad Kuznecovaitė savo straipsniams naudojo bylos medžiagą, kuri niekur iki tol nebuvo paskelbta)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # munaslaunisbomzas 2017-06-22 23:16
Kumele vile, jau tau šiandien straipsnis dedikuots, žvaigždė esi. Komentarinė žiurkytė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Vilė 2017-06-23 20:37
Bomže, aš ne kumelė - juk neprisistatau kaip yhaha? :roll:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Vilė 2017-06-20 21:32
Šita byla yra fantazijos produktas. Nusikaltėliai yra kaltintojai nebūtais dalykais ir melagiai liudininkai. O iš kaltinamųių Vitalijus Keršis, nes jis melagingai liudija ir apie save.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # yhaha-2 2017-06-20 22:52
O ką tu palaikai, jeigu pasipiktinai kaltinamuosius gelbėjančiu liudijimu. Teisėsaugą? Tai ko piktiniesi Keršiu? Turi jį palaikyti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Zenonas Priekuliškis 2017-06-21 09:37
Mano atžvilgiu Rūta Janutienė pasielgė nesąžiningai. Kalbėjau apie antstolio drg. A.Selezniovo plėšikavimą. Jos laidoje iškarpė mano sakytus esminius dalykus ir paprašė pakomentuoti kitos antstolės. Kuri per TV paaiškino, kad nepasakytos visos aplinkybės. Matomai kartu su antstole R.Janutienė ir montavo reportažą antstolio - plėšiko A.Selezniovo naudai? Kur dideli pinigai, ten ir teisybė. R.Janutiene nusivyliau. Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Vilė 2017-06-21 21:59
Šita byla yra "BRIEDŲ BRIEDAS" (taip savo įspūdį pavaizdavo viena iš posėdžio stebėtojų, nupiešdama lape tokį užrašą , aš irgi tam pritariu).
Tai tyrėjos ir prokurorės fantazija, kad Audronė Skučienė vadovavo gaujai per "pavaduotoją" Vitalijų Keršį grupei tokių skirtingų žmonių, kad gaują iš jų "sukomplektuoti" gali tik liguista fantazija. Iš jų vienas žmogus yra išvis Klonio gatvės praeivis, o ne įvykių dalyvis. Ir žmonės kaltinami veiksmais, kurių nė vienas Lietuvos įstatymas nelaiko nusikaltimu - kažkam paskambino, į kažką pažiūrėjo, kažką apkalbėjo, kažkuo domėjosi. Jokios nusikalstamos veiklos tie žmonės nevykdė, nei kartu, nei atskirai.
Mane pačią labai nustebino prokurorės išgalvota "pasipriešinimo stovykla". Du metus kone kasdien ir ne po vieną kartą lankiausi Klonio gatvėje ir matyt ne kartą praėjau tą mistinę stovyklą kiaurai ir jos nepastebėjau. Visą tą laiką buvau stebėtoja Klonio gatvėje, kaip ir minimo posėdžio metu - šito nedraudžia joks įstatymas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Vilė 2017-06-21 22:01
Iš kitos pusės taip vadinamos gaujos struktūra: Skučienė - vadas, Keršis - pavaduotojas. Argi V.Keršis , Klonio gatvėje pravardžiuojamas veršiu, buvo toks autoritetas, jog jo nurodymų būtų klausę, atseit, grupei prokurorės priskirti asmenys? Pagal tai, kad jį kaukėtą atveda du apsauginai, atrodo, jog jis tą rolę prisiėmė ne laisva valia.
Apie skambinimus.Ne vieną kartą girdėjau Marių Kuprevičių pasakojant, kad jam paskambino Giedrė Gorienė , ir jis, tuo metu žaidęs su savu vaiku, tuoj pat išskubėjo į Klonio gatvę. Negi tai reiškia, kad ir ji kuo nors nusikalto?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Vilė 2017-06-21 22:02
Aš manau, kad, jeigu teisėjas Bronius Versackis nebūtų priėmęs tokio odiozinio sprendimo, kad ir kokiais varpais kas būtų skambinęs- žmonės nebūtų atskubėję į Klonio .
Todėl kas ir kam skambino , i keptuvę ar į feisbuką , yra trečiaeilis dalykas. Tačiau BRIEDŲ BRIEDE - tai sunkaus nusikaltimo įrodymas, nors nė vienas iš kaltinamųjų neturi pareigūno statuso, kad galėtų būti apkaltintas tarnybinių ar valstybės paslapčių išdavimu.
O į a.a. Kraujutaitienės kontoros langus žiūrėjo ir "sekė jos privatų gyvenimą" LNK filmavimo grupė, kuri savo veiksmais irgi jokio nusikaltimo nepadarė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # munaslaunisbomzas 2017-06-22 23:17
Noriu išgirsti Zavatovkės liūdyjymą. Dažnai matau ją Panemunėje, nes ten garaže miegu, esu bomzas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # ot gandonas 2017-06-24 21:22
Krivis tikras shudo gabalas:))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti