Būkite atsargūs! Jus seka MENTAI

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (3 Votes)

Būkite atsargūs! Jus seka MENTAI

Alvydas Veberis

 

Jeigu esate žiniasklaidos atstovas ar tiesiogine prasme pilietiškas TIESOS karys, tai nenustebkit, kad kaip erkės prie tavęs gali būti prisisegę ,,teisėsaugos“ vykdytojai. Jie šiandieninėmis techninėmis priemonėmis tave gali klausytis kalbant telefonu, sekti tavo veiksmus privačiame kambaryje iš tavo asmeninio televizoriaus ar kompiuterio, nekalbant apie visokias įtaisytas ,,blakes“ tavo gyvenamose patalpose, darbo vietoje ar automobilyje. 

Savo tiesioginį darbą dirba atbulomis. Jeigu esi nukentėjęs, jų neprisišauksi. Jie tą darbą atliks ti pavėluotai jau įvykus tragedijai ir tik tada, kai visuomenė sukelia aliarmo signalą arba kai patiems padai svyla arba prapuola jų ,,lobis. Jų darbe palaida bala, nes patys daro pačius sunkiausius nusikaltimus (mafija). Apie tai liudija ne viena garsiai nuskambėjusi REZONANCINĖ byla arba vis tebesitęsianti keletą metų Šiaulių AVPK ONTT nusikalstamo susivienijimo komisarų rezonansinė byla Panevėžio apygardos teisme, kurioje 85 bylos tomai, kur 18 komisarų iš 40 pareikšti labai sunkūs nusikaltimai. Kiti nubyrėjo.

Vakar man važiuojant paimti keleivio (našlaičio, padedant jam įsidarbinti), iš paskos sekė automobiliu GMU-445, P-1904, ,,mentai“. Mano automobilyje įrengta laisvų rankų įranga. Ant sėdynės gulėjo telefonas. Kad įsėdant į automobilį, keleivis neatsisėstų ant telefono, jį paėmiau ir įdėjau į kišenę. Mano ranką su telefonu tuo momentu pamatė iš paskos priskretę ,,mentai“. Man sustojus stovėjimo aikštelėje prie laukiančio keleivio, iš paskos privažiavo ir neleistinai vieną važiavimo eilę užblokavo ,,mentai“, o tuo pačiu ir pastatytą aikštelėje mano automobilį. Priėjusi ,,mentė“ prisistačiusi Renata Milakne (Panevėžio AVPK Patrulių kuopos 1-ojo būrio vyr. patrulė) paprašiusi dokumentų pareiškė, kad aš kalbėjau telefonu. Jai parodžiau, kad automobilyje yra įrengta laisvų rankų įranga, todėl šis kaltinimas nepagrįstas, o telefonu išvis nekalbėjau. Tuomet pareiškė, kad neturiu teisės paimti į rankas mobilaus telefono ir abi rankos privalo būti ant vairo ( gerai, kad dar nesurakintos ir be antrankių). Man paklausus, kaip įjungti posūkio ar bėgių svirtį, negalėjo atsakyti. 

Tuomet nuėjusi į policijos komisariatui skirtą automobilį, už kurio vairo sėdėjo gerai įmitęs darbo kolega, ilgai rašė administracinio pažeidimo protokolą su 30 eurų bauda. Aišku su protokolu pažeidimu nesutikau, nes mano galva pažeidimo nepadariau. Man talkinantys teisininkai patikrino analogiškas situacijas teisinėje bazėje. Tokias bylas ,,mentai“ yra pralošę. Neužtenka, kaip šunims užuosti kvapą, kad galėtum teigti, kad esi nusikaltėlis. Matomai nuo jų mafijos – išlaikytinių veiksmų teks ir iš kelnių oro neišleisti, kad neužuostų.

Pareigūnai PRIVALO žinoti, kad vadovaujantis ATPK 248, 257 ir 284 straipsnių nuostatomis, byloje priimtas procesinis sprendimas laikytinas teisėtu ir pagrįstu tik tuomet, kai visapusiškai, pilnutinai ir objektyviai išaiškinamos bei įvertinamos visos reikšmingos bylai aplinkybės. ATPK 286 straipsnio 2 dalies nuostatos reikalauja, kad administracinio teisės pažeidimo byloje priimtame nutarime būtų išdėstytos ir motyvuotai įvertintos bylos nagrinėjimo metu nustatytos aplinkybės. Pagal ATPK 284 straipsnio 1 dalį, organas (pareigūnas), nagrinėdamas administracinio teisės pažeidimo bylą, privalo išsiaiškinti: ar buvo padarytas administracinis teisės pažeidimas, ar šis asmuo kaltas jo padarymu, ar jis trauktinas administracinėn atsakomybėn, ar yra atsakomybę lengvinančių ir sunkinančių aplinkybių, ar padarytas turtinis nuostolis, taip pat išsiaiškinti kitas aplinkybes, turinčias reikšmės bylai teisingai išspręsti.

Kartu pažymėtina, kad teismų praktikoje laikomasi pozicijos, jog kaltu dėl administracinio teisės pažeidimo padarymo asmuo gali būti pripažintas tik surinkus pakankamai neabejotinų to asmens kaltės įrodymų. Duomenų, kuriais remiantis tik galima manyti, kad teisės pažeidimas galėjo būti padarytas, nepakanka išvadoms apie asmens kaltumą padaryti ir skirti administracinę nuobaudą. Asmens kaltė gali būti konstatuota, kai, ištyrus proceso metu surinktus įrodymus, nelieka jokios protingos abejonės, kad traukiamas atsakomybėn asmuo padarė veiką, už kurią turi būti skiriama nuobauda. Administracinių teisės pažeidimų bylose patrauktojo administracinėn atsakomybėn asmens kaltę turi įrodyti administracinio teisės pažeidimo protokolą surašiusi institucija, o visi neaiškumai traktuojami administracinėn atsakomybėn patraukto asmens naudai.

Peržiūros: 2843

Komentarai   

-33 # The Cynical Balt 2017-06-03 20:33
eik geriau apie evangelijas pakliedėk "dievo kary". tokius padugnes kaip tu seniau ant laužo degindavo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Zenonas Priekuliškis 2017-06-03 20:45
Praėjusiais metais du kartus buvo surašyti protokolai už Klaipėdoje a/m stovėjimą neapsimokėjus, nors leidimas išpirktas visiems metams stovėti bet kokioje zonoje. Tai paprasčiausiai yra tyčiojamasi. Arba surašo protokolą a/m stovint ant juodos žemės, o parašo "vejos gadinimą". Taip jie vykdo akivaizdžius nurodymus, nevykdys išmes iš darbo. Vykdysi gausi medalį.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # kaip 2017-06-03 21:50
ir zinom
mentai seka kiekviana sazininga pilieti
neseka-valkatu,vagiu,pedofilu,girtuokliu
vienu zodziu-policijai darbo kaip ir nera,nestelefonu gali perklausyti kada nori,is saskaitu pinigus pasiimti-liko tik visiems uzdeti -mikroschemas,kurios atjungtu smegenine nuo mastymo,arba sirdi nuo plakimo-toks gyvuliskas okupuotos tautos gyvenimas
gaila,kad ne visu protus gali okupuoti siandien,tai ateities klausimas,nes
auga zombiu karta-svietimas pasirupins,kad zmones neziniotu savo istorijos ir kas juos atvede prie to...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # J.Radovičius 2017-06-05 00:22
Ntetisėto agentūrinio sekimo vaizdo įrodymai YouTube kanalas "jurijradovich"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # J.Radovičius 2017-06-05 00:24
Pataisa: Neteisėto
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Visų pirma - Lietuva 2017-06-03 22:48
„Vilniaus forumas“ kviečia į konferenciją „Visų pirma - Lietuva! Sąjūdžio vizija XXI amžiaus Lietuvai“, kuri vyks birželio 7 dieną, 17.45 val. Lietuvos mokslų akademijos didžiojoje salėje (Gedimino pr. 3). Konferencijoje pranešimus skaitys Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys Bronius Leonavičius, Vilniaus universiteto profesorius, Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys Vytautas Radžvilas, politologai Vytautas Sinica ir Dovilas Petkus.
***
propatria.lt/2017/05/vilniaus-forumas-birzelio-7-d iena.html
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # J.Radovičius 2017-06-05 00:19
Vis tie patys sąjūdiniai plepiai ir veidmainiai Radžvilas ir kiti vieni kitus linksimina ir sočiai gyvena, kai teisėsaugos aukos kenčia ir kartais žūsta. Radžvilui tas negręsia. Tad tegul patys sau paskaitas skaito.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Martynas 2017-06-04 13:44
Ir ką tie grigas ir skvernas padarė su policija; nei velnias nei gegutė...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Atas 2017-06-04 22:41
Neblogai mėntai išsipisinėja, neblogai. Aš tokioje situacijoje tai mentovskai kalytei būčiau atsakęs taip: aš ne telefoną rankoje laikau važiuodamas, o b...!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Lyg 2017-06-05 11:34
maujiena,kad jie seka zmones
:zzz
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti