“Patvorio gaujos” byla: “pakišta” visa teismų sistema, VSD, Prezidentė, R. Poškienei - medalį?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (5 Votes)

“Patvorio gaujos”  byla: “pakišta” visa teismų sistema, VSD, Prezidentė,  R. Poškienei - medalį?

Kristina Sulikienė

Prokurorė Rita Poškienė yra tokia galimai intelektuali partizanė – galimai teisinė „teroristė“, jog ji „pasikasė“ netgi po teismų sistemos pamatais.

Teisėjais patys nesuvokia, kokią kiaulę jiems pakišo minėta prokurorė.

Jeigu jie pripažins, jog jų buvusi kolegė darbo metu organizavo ir vadovavo nusikalstamam susivienijimui – sugrius visas teismų rūmas. Kodėl taip sakau? Ogi tokiu būdu bus mestas šešėlis ant visų teisėjų, ir bus ieškoma „kas kitas“? Bei kas dar prisidėjo prie nusikalstamo teisėjų susivienijimo kūrimo.

Įdomiausia šioje byloje, jog nukentėjęs Albertas Milinis „gaujos kūrimo“ metu buvo tiesioginis Neringos Venckienės viršininkas, ir jis galėtų ir turėtų iš nukentėjusiojo pavirsti į bendrininką – nes jis savo neveikimu, taip išeina, kai tinkamai nekontroliavo pavaldinės, leido jai neva suburti gaują, tiesiog dirbant teisme.

Na o kur toliau kasasi revoliucionierė Rita Poškienė, visi žino dar nuo 2011 metų: šitos bylos „zakazas“ yra nuversti Dalią Grybauskaitę.

Juk ji skiria ir atleidžia teisėjus, tai ji leido įsisiautėti žudikei, prievartautojai, ir patologinei nusikaltėlei Neringai Venckienei, ir ją netgi priėmė prezidentūroje ir gynė. Visą šitą mitologemą atsimenu iš 2011 metų, nes Giedrė Gorienė labai susirūpinusi lakstė kokį mėnesį, kad reikia ginti D.Grybauskaitę, nes su šia byla suimant Venckienę, norima daryti apkaltą Madammei.

Bet visa mitologema niekur nedingo, ir Rita Poškienė toliau kovoja prieš teismų sistemą, diskredituoja teismų vardą, ir kasasi po pamatais pačiai D.Grybauskaitei, o visa valdžia sėdi ir tyli, kai vienas prokuroras sprogdina sistemą iš apačios.

Be to, ši byla bus labai gerai visiems, kas tik yra nukentėjęs nuo įsižeidusių teisėjų. Visų pirma, jeigu bus pripažinta, jog teismai veikia kaip nusikalstami susivienijimai – nes, priminsiu, Neringa Venckienė kaltinama, kad BŪDAMA TEISĖJA, subūrė nusikalstamą gaują ir jai vadovavo – tada ta pati Laimutė Kedienė, kuri teisėjus išvadino banditais, turės būti išteisinta – nes dabar jau teismai nagrinėja bylą, kad teisėjas gali būti gaujos vadovas.Taigi, po Patvorio gaujos nuosprendžio „teisėjas“ ir „banditas“ bus vienodos sąvokos, ir galės būti plačiai naudojamos.

 Vadinasi, kaltas bus ir Valstybės saugumo departamentas, kuris kelis kartus tikrino Neringą Venckienę – nes praeiti į teisėjus gali tik prognozuojamas ir ne nusikaltėlis, ir neturintis savo aplinkoje jokių banditiškų elementų. Jeigu Audronė Skučienė yra linkusi į nusikaltimus, ji turėjo būti linkusi ir anksčiau, ir turėjo turėti ryšių su nusikalstamu pasauliu – tą VSD turėjo „išryškinti“, ir tiesiog užkirsti kelią Neringai Venckienei tapti teisėja. O jeigu neužkirto, įvykdė nusikaltimą LR BK 229 str. ir kitame posėdyje labai norėtųsi, kad Rita Poškienė pasitaisytų kaltinimą, ir prijungtų prie kaltinamųjų- bendrininkų tiek VSD, tiek Albertą Milinį – kurie neužkirto kelio savo neveikimu nusikalstamos teisėjų gaujos kūrimui, bei išsiaiškinti, ar patys toje gaujoje neturėjo vaidmenų – kodėl netrukdė kurti, ar gavo iš to kokios naudos? Ar Albertas Milinis su žmona kaltino „violetinius“ sūnaus nužudymu, bei sekimu, kad nebūtų patys kaltinamaisiais – dėl nusikalstamo teisėjų susivienijimo kūrimo? Tokius klausimus turėtų prokurorei užduoti teismas, ir nustoti prisimti tik stebėtojo vaidmenį, nes prokurorai gali tiek įsisiautėti, kad tuoj užims teisėjų vietas. Nes jau dabar teismus Rita Poškienė užvertusi fantastiškiausiomis bylomis, ir teismai baimingai priima ir nagrinėja, nes nemoka jai atsakyti, „dink su savo nesąmonėm“. Šiuo metu Aurimas Drižius kaltinamas, kad jis yra valstybės tarnautojas (LR BK 228 str.), nors privatus verslas nepatenka į šią apibrėžtį. Bet Rita Poškienė juk drebina sistemos pamatus, viena prieš visą teisinę sistemą. Ji kuria savo kodeksą, ir savo praktiką, bet būtina įsigilinti – gal ji turi revoliucinius tikslus?

 Jeigu Drąsius Kedys buvo susijęs su nusikalstamu pasauliu,kaip dabar visi iš eilės bando pateikti – tada Valstybės Saugumo departamentas išdavė suklastotą pažymą, tam pačiam Albertui Miliniui dėl Neringos Venckienės tinkamumo užimti apygardos teisėjos pareigas - ir šioje gaujos byloje reikia teisti ir VSD, ir Teismų administraciją, ir Dalią Grybauskaitę.

Rita Poškienė turbūt sugebės padaryti, ko nesugebėjo Garliavos revoliucionieriai – sudrebinti supuvusią teismų sistemą, ir išversti iš kėdės Dalią Grybauskaitę, nes kaltindama Neringą Venckienę, kuri būdama teisėja, būrė nusikalstamą gaują, ji tuo pačiu kaltina ir Dalią Grybauskaitę, ir VSD, ir patį A.Milinį, kurio panosėje vyko toks sunkus nusikaltimas.

Prisipažinsiu, anksčiau neįvertinau Ritos Poškienės didvyriškumo – mesti pirštinę pačiai Prezidentei. Dabar žemai lenkiu galvą. Juk pagaliau pavyks. O ir prokurorė, paaiškėjo, violetinė, ir palaiko violetinės revoliucijos idėją. Tai kas čia tokio pavažinėti į tuos teismus – juk su šių teismų sprendimu bus įrodyta, jog teisėjai kuria gaujas, vadinasi, Lietuvos valdžia yra kriminalinė, ir palaiko nusikalstamą pasaulį.

Ar pagaliau supratote pagrindinę Ritos Poškienės mintį? Aš jau pradedu suprasti.

 

Peržiūros: 3085

Komentarai   

+53 # J.Radovičius 2017-05-30 12:42
O jeigu rimtai? Kodėl valdžia turėtų gerbti tokią visuomenę, kuri tik aimanoja nedrįsdama įvardinti net elementarių dalykų:
D.Kedžio ir kitų nužudymą 2009-2010 metais, atsižvelgiant į užimamas pareigas bei technines įvykių aplinkybes, organizavo ir/ar leido organizuoti min. pirmininkas Andrius Kubilius, vid. reikalų min. Raimundas Palaitis bei policijos gen. komisaras Vizgirdas Tėlyčėnas. Mergaitės pagrobimą 2012 m. organizavo ir/ar leido organizuoti min. pirm. Algirdas Butkevičius, vid. reik. min. Artūras Melianas bei policijos gen. komisaras Saulius Skvernelis. Kiekvieno jų menamos kaltės skirtingos. Visi minėti asmenys žino arba numano visų šių nusikaltimų užsakovus. V.Tėlyčėnas bei S.Skvernelis žino žudynių organizatorius tikriausiai Kauno miesto policijoje, kurie pasamdė žudikus. Apie bręstančius šių pareigūnų nusikaltimus žinojo arba numanė LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė per savo patarėjus saugumo bei teisės klausimais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # nuomonė 2017-05-30 18:29
JEI ŠI BYLA NEBUS IŠTIRTA-LIETUVAI NEBŪTI DEMOKTRATINE VALSTYBE,EUROPOS SĄJUNGA ŽIŲRĖS Į UBAGĘ VALSTYBĘ...O KREMLIUI LABAI PATIKS,NES PANAŠŪS Į JUOS.....KAS GALĖJO POPAGALVOTI,KAD LIETUVOJE 27 METAI PO NEPRIKLAUSOMYBĖS ,NETURĖSIM DEMOKRATINEI VALSTYBEI TINKANČIOS TEISĖSAUGOS...aišku dabar -gėda ĮVARDINTI TIKRUOSIUS PŪLINIUS....viena aišku,Venskienė geriausias kandidatas į generalinio prokuroro vietą.....MANAU JAUNIMAS PAREIKALAUS,SUTVARKYTI TEISINĖĖ SISTEMĄ,PRIEŠ JAUNUS IŲSILAVINIUS NIEKAS nerėkaus-kad čia tvoriniai runkeliai....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Atas 2017-05-30 22:55
Gerą padjobkę čia išmetė šitame straipsnyje Kristina. Bravo, puiku
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # smi 2017-05-31 10:17
ŠIta versija buvo žinoma 2011 m. Negi Grybauskaitė pamiršo? Ir kodl teisėjai nesąmones priėmė nagrinėti? Juk, jie patys pripažins, kad jie yra kalti. Juk čia kolegė jų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # vladas lukosevicius 2017-05-31 16:07
Na šitas straipsnis tikra PADJOBKĖ .
Oi , Oi , Oi kokia nekalta ta KGB-istė Grybauskaitė , ir kaip ją apmulkino tie prokurorai kartu su teisėjais ir VSD .
Bet kas svarbiausia jog tie prokurorai tai šventai KGB kekšei bando per pakišimą organizuoti apkaltą .
LITVINAI KYLAM GELBĖTI ŠVENTĄ KGB KEKŠĘ ,,, nelabieji prokurorai teisėjų padedami tikrai nuvers ją .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # smi 2017-05-31 17:00
Pagal tave, patvoriniai turi kentėti dė;l šio plano? Ajajai kaip pataikė autorė vadinasi...ne ją gelbėt, o patvorinius, kodėl jie turi aukotis dėl kažkieno debiliško plano?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # vladas lukosevicius 2017-05-31 17:43
Aš dar 2010 per bado akciją prie LRGP sakiau , kad šita KGB kekšė kartu su prokuratūra ir teismais dirba ir dangsto vaikpisius .
Ir jokios pagalbos iš jos nesulauks , nors į jos pareigas tiesiogiai ieina kontroliuoti teisėsaugos darbą.
Taip ir ivyko , byla suklastota , vaikpisiai išteisinti , o teisiami nekalti žmonės kurie bandė padėti .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # smi 2017-06-01 13:27
Keršis irgi badavo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # vladas lukosevicius 2017-06-01 15:07
Jo badavo VSD nurodymu ,,, snukis ištino nuo badavimo ir voliojimosi su mergom.
Valkata buvo atėjes ir prašė , kad sumokėtų už tai jog pakliuvo kontrolei be talonėlio.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # smi 2017-06-01 16:10
Šiaulių teisme dvigubai nusibadavęs atrodo, gal 150 kg sveria.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # bigcatwar 2017-06-01 14:11
Aciu uz straipsni.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Praustaburnis 2017-06-02 16:35
Ne prie ko taciau neleidziama jo patalpinti korupciniame ir nomenklaturiniame laikrastyje "Lietuvos Rytas" Remiantis buvusiu Auskciausiu policijos departamentu vadovu pasiaiskinimais teismo metu, kurio metu buvo svartomas klausimas del pareigūnų galimo netinkamo pareigų atlikimo, piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir dokumento suklastojimo reaguojant į įvykius Kaune. Kaltinimai buvo pateikti tokiai policijos departamento grietinelei kaip Visvaldas Rackauskas, Departamento kriminalines policijos pavaduotojui Ulpiui, kriminalines policijos biuro pareigunams, tyrejams ir pan.Zalimui buvo atliktas poligrafinis tyrimas, kuri atliko poligrafijos specialistas Vitas Saldžiūnas,su policijos departamento imuniteto skyriaus pareigunu. Vitas Saldziunas po atlikto tyrimo be jokiu uzuolanku ir isvedziojimu bei abejoniu pasake teismui, kad Zalimas yra patologinis melagis kurio i jokia policija nepriimtu. Vilniaus apylinkes teismas nepatikejo Zalimo tvirtinimais ir visus pareigunus isteisino. T
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Praustaburnis 2017-06-02 16:37
tesinys:aciau si R. Ivanauska nuteise remiantis Zalimo parodymais, kurio parodymais teismas patikejo. Tai kyla klausimas, kas ka is tiesu organizavo ir koki vaidmeni is tiesu vaidino sis Zalimas? Vienu asmenu atzvilgiu duodami parodymai yra prilyginami melavimui, kitu asmenu atzvilgiu duodami parodymai yra priimami uz gryna tiesa. Po sio invalido asmens pripazinimo kaltu ir siunciant ji i kalejima astuoniems metams, galiu pasakyti viena, kad tai yra pats baisiausias aktas pries laisva Lietuva ir jos zmones. Sis teismo sprendimas tik dar karta patvirtina, kad Lietuvoje vyksta kraupi prekyba zmonemis, vaikais, kurioje korumpuotos ir amoralios valstybes institucijos tiesa uzciaupia prievarta, neteisingumu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Martynas 2017-06-04 13:38
O tai " teisėsauga" visi vienodi ,kaip kokie pacukaii...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti