KUN. ROBERTAS GRIGAS. MES VĖL NETURIME SAVO VALSTYBĖS

Peržiūros: 2200
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (3 Votes)

KUN. ROBERTAS GRIGAS. MES VĖL NETURIME SAVO VALSTYBĖS

 

Toks jausmas, kad vėl neturime savo valstybės. Ji vėl nepriklauso mums. Ji priklauso kažkam kitam.

 

 Gal teisėjui Kondratjevui. Gal kontrolierei Žiobienei. Gal antstolei Vaicekauskienei. Gal kaukėtiems smogikams. Ar tiems, kas stovi už jų. Bet ne mums, dėl laisvės ir teisingumo Lietuvoje kovojusiems žmonėms.     

 

 Sava valstybė nenaudoja smurto prieš vaikus. Sava valstybė paryčiais nesiveržia su ginkluota jėga į taikių civilių namus. Nedaužo langų. Nelaužia durų.

 

 Paryčiais į Lietuvos piliečių namus išskirti artimųjų ir naikinti jų turto verždavosi trėmimų vykdytojai. Stribai ir okupantai.

 

 Valdžia, kuri naudoja smurtą prieš vaiką, pačiu tokiu savo veikimu tampa nelegitimi.

 

 Valdžia, kuri smurtauja prieš taikiai protestuojančius piliečius, automatiškai praranda įgaliojimus būti tautos valios reiškėja.

 

 Valdžia, kuri fiziniu smurtu susidoroja su žmogumi, dėl Lietuvos laisvės siekio keliolika metų kalintu okupantų, kovoje netekusiu rankos, savu krauju nusipelniusiu Vyčio kryžių – tokia valdžia neatstovauja savanorių, partizanų ir Sąjūdžio atkurtam valstybingumui.

 

 Kol teroras prieš vaiką nesustabdytas ir kaltieji nenubausti, mes neturime Seimo. Neturime Vyriausybės. Neturime Prezidentės. Visa tai tėra tuščiavidurės dekoracijos be turinio. Nes tikros, ne butaforinės valstybės testas vienas – ji privalo turėti įrankių apginti vaikui nuo smurto.

 

 Kol tai nebus pasiekta, kviečiu žmogaus ir tautos teises branginančią Lietuvą į visuotinį taikų valdžios boikotą. Menininkai, visuomenininkai, dori politikos ir viešojo gyvenimo atstovai gali kūrybingai daugybe būdų Mahatmos Gandhi pavyzdžiu parodyti, kad ignoruoja, atmeta ir niekaip nedalyvauja tokiose valdymo formose ir procesuose, kokių juodąja žyme jau tapo 2012 m. gegužės 17 d.

 

 Pažiūrėkime – gal valdžiai nelabai ir reikia mūsų, Tėvynės skausmui neabejingų piliečių? Gal jai užteks jos teisėjų, kontrolierių ir įsakymus klusniai vykdančių jėgos struktūrų?

 

 Bet žinokite, ponai – pusšimtį metų jūsų nebuvo, o Lietuva buvo. Giriose ir širdyse. Lietuva atsilaikys. O jums gali tekti atsakyti už vaiko ašaras. Istorijoje kartais nutinka ir teisingų dalykų.

 

Dieve, padėk Lietuvai !

 

Autorius yra Laisvės kovų dalyvis

Komentarai   

+36 # Pensininkė 2017-05-19 15:11
AČIŪ, AČIŪ už mano išsakytas mintis. Nuo teroristinio gegužės 17d ankstyvo ryto esu skaudančia širdimi ir neapkenčiu visų, kurie prisidėjo prie Kedytės atakos. Ypač neapkenčiu Skvernelio ir linkiu jo anūkams panašaus likimo...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # PAGALIAU 2017-05-19 23:21
prabilo kun.Grigas-sausio 13 meldemes,kas buvo po to ar atysimename...ne visi,kas nuejo i valdzia ir su valdzia LKP ir stukaciu ,bei prisilaizeliu,kas vadovavo "caritui",kas zveju draugijai ir...pamirsom -savo pareiga vaDUOTI TEVYNE....GEDA
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # jeronimas 2017-05-20 01:51
Penkis desimtmecius okupantai valde Lietuva.Padare daug skausmo,daug kanciu zmonems.Bet vistik nebuvo milijonas deportuotu .Kazkiek state,kuresi ir klestejo zemes ukis,turejom savo atomine ,tiesa ir tuomet valdzios nieksai is Lietuvos gyventoju rinko elektros mokescius dvygubai didesnius ,klastojo apskaitos skaitikliu rodmenis.Bet taip sunaikinta Lietuva per tuos 27 metus tikrai nebuvo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # jeronimas 2017-05-20 02:00
Okupanto laikais jaunimas tokiais kiekiais nesizude.Valdzios nieksai irgi naudojo psihines ligonines zmonems naikinti, bet taip naglai kaip dabartiniai tikrai nesielgdavo.Pavyzdys,kai visa gyvenima moteris pradirbusi teisingumo srityje pranesa policijai apie narkotiku gamykla,tai uz tai kad mato ko nereikia isveza metams i durnyna,negana to ,paskutine diena suleidzia doze,ir isvaro vakare lauk.Po keliu dienu moteris mirsta.Sovietu laikais policija savu nenaikindavo.Garsiausia Lietuvos zudika -zyda nachmana net dabartiniai valdzios patrijarkai padejo islydeti izidyje ,kad nebutu uz zmoniskumui ivykdyta nusikaltima nuteistas ir pasodintas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # Tomas 2017-05-20 09:00
Lietuvoje jau yra du kungai-Jonas Varkala ir Robertas Grigas,o kiti stovi po medžiu ir veidmainiauja.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Jonas 2017-05-20 10:14
Manau dar lietuvoje dar daug like teisingai mastanciu zmoniu bet bijo susidorojimo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Z 2017-05-21 22:01
Tai, kad tos valstybės, kaip tokios, tai ir neturėjom. Argi čia valstybė? Kažkokia mafijos valdoma teritorija.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # statutiniai 2017-05-21 23:40
kam tremtis,nereikia
patys pabego,prasigere,zuvo ir milijono be3 karo-laisvai nera
sovietai skatino tyleti ir dirbti,\dabar uzsiziaupti ir dingti\
tokia hibridine valdzia-yra atplaisa nuo TSKP skirta tausiskumo ir tautos naikinimui-jie stebejo ant sventoriaus ir dare sarasus tada,o dabar gali ir naikint
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # Antanas 2017-05-23 00:42
Disidentas išlindo iš pogrindžio ir kalba pasakyta prieš keletą metų o kun. Jonas "spjovė" ant kunigystės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # atvirai 2017-05-25 11:24
kunigai taip pat prisitaike prie LKPistu valdzios-gavo postus ir tyli,kokie jie dididentai-dabar bijo prasizioti
Bulota kartais zodi istaria
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # nuomonė 2017-05-26 01:23
manau karininko Pociųno ir pedofilijos byloje tie patys užsakovai...ko galima tikėtis iš sovietikų-PAŽIŲRĖKIT ,KAS DAROSI RUSIJOJE,IR PAS MUS TAS PATS,NIEKO NESISKIRIA....skaudu ,kad -LIUSTRACIJOS NEBUVO,O VALSTYBĘ VALDO NE SEIMAS,NE PREZIDENTĖ,O KOMPROMATAI,.....IR VISI TYLI,NES PRASIŽIOS,ANT TO ŽMOGAUS PARUOŠTAS,KOMPROMATAS....NAMAI ,žemės,tiek ištratinta-JEIGU SOVIETINĖ VALDŽIA BŪTŲ NORS KIEK DORĖSNĖ,tai dabar būtume ne paskutiniai,o tie valdžioje-žmogeliukai,kaip alkani vilkai,kad tik daugiau prisihgrobti.....PASODINO BUTKEVIĘIŲ UŽ 15 TŪKS ŽALIŲ,O KODĖL NEPASODINA ,KURIE MILIJARDUS IŠVOGĖ.......WSIO ZAKONO.....MANAU KLANINIIA,NEPASISLĖPS PANTEONE......MANAU ATEIS VIENA DIENA,KADA PAVARKS ŽMONĖS,IR JAU GAI LAIKAS -ATREMONTUOTI ,KAD TURĖTŲ ELITINĖS SĄLYGAS ILSĖTIS,...IRENGS AUKSINIUS TUOLETIUS,NORS UŽ GROTŲ PRIISMINS ,KOKIE KIETI BUVO......
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # seip 2017-05-27 00:16
valdzia ta pati kaip ir 1985m.LKP ir kolukiu pirmininkai-tik technika vakaru,o mintys ir darbai dar blogesni,nes neber atsakomybes pries Brezneva,Trampa jie net per danti traukia vis....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti