S. Skvernelis sukritikavo tuos, kurie į valdžią pateko per žmonių lavonus

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

 

S. Skvernelis sukritikavo tuos, kurie į valdžią pateko per žmonių lavonus

 60
 
Paskelbta: 2016-04-01 13:01 Autorius: ekspertai.eu
S. Skvernelis. Nuotr. ve.lt
S. Skvernelis. Nuotr. ve.lt

Kandidatas į vidaus reikalų ministro postą Povilas Gylys į Seimą pateko su partija „Drąsos kelias“, todėl jo kandidatūra yra spjūvis teisėsaugai, balandžio 1 d. pareiškė dabartinis vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, skelbia žiniasklaida.

„Bet koks veikėjas, kuris yra patekęs į valdžią violetinio nesusipratimo būdu, kada buvo žudomi žmonės, luošinami jų likimai, atkreipkite dėmesį, kokio masto ten buvo padaryta afera aukojant mažametę mergaitę, tai yra mažų mažiausiai spjūvis visuomenei ir teisėsaugai į veidą“, – BNS tądien pasakė S. Skvernelis.

Nurodoma, kad „tvarkiečių“ siūlomas kandidatas į vidaus reikalų ministrus ne kartą aštriai kritikavo teisėsaugos veiksmus šioje byloje.

Paklaustas, ar P. Gyliu pasitikėtų Vidaus reikalų ministerijos vadovaujamos teisėsaugos institucijos, ministras teigė, jog tėra vienareikšmiškas atsakymas.

„Jų reakcija irgi bus atitinkama“, – atskleidė S. Skvernelis, leisdamas suprasti, kad P. Gyliui bus labai nesaldu.

P. Gylio kandidatūrą balandžio 1 d. premjerui pateikė valdančiosios partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Rolandas Paksas. P. Gylys siūlomas vietoje S. Skvernelio, kurį jį delegavusi partija „Tvarka ir teisingumas“ atšaukia iš ministro posto, nes šis oficialiai pasiskelbė Seimo rinkimuose kandidatuosiantis su žaliaisiais valstiečiais.

S. Skvernelis labiausiai išgarsėjo padėjęs įvykdyti teismo sprendimą pasitelkus kelis šimtus ginkluotų pareigūnų išvaduojant prievartautą mergaitę iš pedofilija įtariamos šeimos, o taip pat prieš kelis mėnesius, kai jo trys tūkstančiai pavaldinių sėkmingai Vilniuje pagavo nuo policijos su antrankiais ir kalašnikovu pasprukusį narkomaną.

Susiję:

Portalas 15min.lt paskelbė, kas nužudė teisėją J. Furmanavičių ir nuo ko mirė A. Ūsas

 

Peržiūros: 2545

Komentarai   

+13 # nuomonė 2017-05-17 14:38
PONAS SKVERNELI-KOKIĄ PLAUKUOTĄ RANKĄ SAUGOJOT NUO VIOLETINIŲ-LIETUVOS ŽMONĖS NE DIBILAI-JIE SUPRANKA-KAS SĖDI VALDŽIOJE,IR KODĖL PREZIDENTĖ BSKIRIĄ -TIK BE_VALĮ..........RINKSIM DAUGIAU Į VALDŽĄ NNEPAKABINTIUS,TOKS VALZDAS ,KAD VISI TURI KOMPROMATUS......ŽMONĖS PAVERSSTI -UNBAGAIS ,IR DEBILAIS...MES VISKĄ SUPRANKAM -TOVARIĘ SKVERNELIS IR KO....idomu,kaipp žiūri europos sajunga į tokius valstybininkus,kuriems valstybė nerūpi-manau parduotų bet lkam..........DAUGIAU RINKSIM ,KAD TEISĖSAUGĄ SAMDYS DORUS IR GARBINGUS ŽMONES ,DABAR TOKS VAIZDAS ,KAD PULINYSTIK VENSKIENĖ/...PO ŽMONĖMS ATVIRKĮČIAI.....KAIP GALIMA MOKĖTI ALGĄ ŽMONĖKS KURIE MMNEDIRBA...DAR JUOKIASI IŠ MASKOLIŲ-JUK TEISĖSAUGA MŪSŲ IR RŪSŲ VIENAS PRIE VIENO.......
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # nuomonė 2017-05-17 14:43
RYT -VENSKIENĖS MIMIMO DIENA-SU GIMIMO DIENA GERBIAMA NERINGA.........Jūs vienintelė verta generalinio prokuroro vietos........NEBŪTŲ NEI AUKSINIŲ SAMČIŲ,NEI AUKSINIŲŠ ŠAKUČIŲ,VAGONŲ AKSINIŲ,VALDOVŲ RŲMŲ AKSINIŲ,VAISTŲ AUKSO VERTĖS.......GELDOS JŪROJE IŠNUOMOTOS,UŽ MILIJARDUS.....ŠĮTAI KUR KENKIMAS LIETUVOS VALSTYBEI
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # kaip 2017-05-18 00:00
jis ir Gaidys pakele jo reitingus-ne viena buteli isgere Vodkos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # vladas lukosevicius 2017-05-18 07:33
O vaikpisio Sadecko bendrininkas S. Skvernelis ne per lavonus ir vaikų ašaras pateko į valdžią ?
Mentas tokius namus pasistatė ,,, tai turbūt kad prisidurti teko eiti naktimis vagonus krauti ???
Ar paprasčiau buvo dangstyti nusikaltimus ir klastoti bylas , kaip Skverneli ???
Gal pakomentuosi apie pedofilo Gintaro Bertulio nuslėptus nusikaltimus , kuris 5 metų mergaitei čiulpti siūlė , pastoviai tyčiojosi iš jos ir daužė jos motimą .
Tas pedofilas ivykdė 12 užpuolimų 4 plėšimus , ivykdė tyčinę autoavariją , partrenkė moterį ir sumušė nukentėjusia .
Visi pedofilo Gintaro Bertulio nusikaltimų tyrimai sužlugdyti , nes jis pigus VSD agentas ir provokatorius

Kiek už tai gavai Skverneli ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # kaip 2017-05-18 11:42
ir visada is savu gauina buteli Vodkos,o ne savus sodina-cia gi ne Afrika -cia viskas galima,jei esi "vadas" arba jo prieplaka,kaip tokius berascius zmones rinko i valdzia-represines strukturas...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti