Policija pagauta naudojanti su Rusijos FSB susijusią programinę įrangą: Pernavas trauktis neketina

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Policija pagauta naudojanti su Rusijos FSB susijusią programinę įrangą:  Pernavas trauktis neketina

Kristina Sulikienė

Be viešųjų pirkimų skandalo, ir po to sekusio Pernavo grasinimo Vilytei teismais, jeigu ji ir toliau sąžiningai atliks savo pareigas ir informuos pažeidėjo – Policijos departamento – vadovą liautis pažeidinėti Viešųjų pirkimų įstatymą, šiandien paaiškėjo dar viena pikantiška ir labai jau iškalbinga aplinkybė.

Ogi Lietuvos Policijos departamentas ne veltui važinėjo į Rusiją komandiruočių po garsiojo Garliavos šturmo 2012 05 17 (teko atstovauti šturmo nukentėjusių – neva pažeidėjų bylose, tai Požėla ateidavo net su segtuvu su užrašu „Rusijos prokuratūra“; dalis policininkų – liudininkų ištisai negalėdavo dalyvauti teismų procese dėl komandiruotės tai į Baltarusiją, tai į Rusiją...) – tiek prisivažinėjo, jog nusipirko ir buhalterinę apskaitos programą iš Rusijos įmonės, kuri susijusi su Rusijos saugumu arba FSB.

Taigi visos tos ar Klonio patvorio – gaujos bylos, ar galiausiai „antivalstybininkų“ bylos, kurios klaikiai suklastojus kaltinimus, šiaip ne taip perduotos į teismus, ar galiausiai „Ievutės“ tyrimas, prisiperkant naujų automobilių – maskuoja Lietuvos Policijos departamento galimą bendradarbiavimą su Rusijos FSB arba Seimo pripažintos priešiškos Lietuvai valstybės specialiosiomis tarnybomis.

O čia jau Linui Pernavui grasinimai Seimui nepadės: šiandien Seimo nariai pranešė, jog tokia galimai antivalstybinė veikla bus tiriama, nes jau ir Ukrainos saugumas pranešė, jog firma, iš kurios PD pirko buhalterinės apskaitos programą, tiesiogiai susijusi su Rusijos  FSB, ir greičiausiai per savo programėles diegia šnipinėjimą.

Ajajai Pernavai... Kovo 10 dieną prisikalbėjo: „Laisvės karta – degradai; laisvė nieko gero neatnešė“.

Beje, kas čia iš minimų yra tikras degradas – ar tas, kuris gimė po Nepriklausomybės, ar tas, kuris po tos Nepriklausomybės sąmoningai bendradarbiauja su trečiosios šalies saugumo tarnybomis, perka jai prieinamas programines įrangas, o vėliau, kad niekas neįtartų, prikelia Lietuvos patriotams „antivalstybinių bylų“. 

Vagie, kepurė dega, ir dar : kas pirmas sako – tas pats ant savęs ir pasisako.

Rytoj Klonio šturmo 5 metinės, nenustebsiu, jog Seimas pagaliau pradės tyrimą, su kurios valstybės slaptosiomis tarnybomis jis vykdytas. Juk „kaukės“ nekalbėjo jokia kalba. 

 

Peržiūros: 2057

Komentarai   

+9 # o MADALOVAS 2017-05-16 20:59
Kam priklausė Madalovas su savo pulkais?
Juk Pocius buvo prašnekęs apie ten įsikūrusią svetimšalių genetinę medžiagą?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # jj 2017-05-16 21:23
Prašneko ir vėl nutilo. Taip, "genetinė medžiaga" aiški ten surinkta. Bet juk laisvė, tolerancija, negalima diskriminuoti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # kaip 2017-05-16 22:57
tai
Pernavas treniruoklius turi ior namuose...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # jeronimas 2017-05-16 22:58
Sunku patiketi,kad praejus 27 metams po atsiskyrimo nuo okupantu,naujieji "laisves sargai" vadovaujami buvusio okupanto,pilna apimtimi naikina lietuviu Tauta.Tautai atsistojas koks saugumietis aiskina,kad reikia milijonu euru ikurti sauguma kibernetinems atakoms,o cia va ,tiesiog panosej valstybine pokicija dirba pagal Rusijos FSB programa.Net snipu siusti nereike,jokios rizikos nereikia,tiesiog ,paskaitai policijos vidaus gamybos puslapiukus,ir viskas kaip ant delno.O seimas dabar ka,paves saugumo vadui istirti si galimai antivalstybini nusikaltima?O ar saugumieciai nenaudoja tos pacios programos pas save? kas patikrins tai? O jeigu Rusijos FSB ,isgirs apie toki reikaliuka ir atves koki maisa doleriu,ar saugumieciai nepaims ir si karta?Juk kai is amerikonu paeme,tai seimas net nedriso klausimo uzduoti galimiems antivalstybinio nusikaltimo ,arba Tevynes isdavikams,klausimo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Stalinas 2017-05-18 07:58
Okupantas išėjo -KADRAI liko.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti