Lietuvos teritoriją kontroliuojančiųjų pigios propagandos valstybinio transliuotojo LRT laida „Savaitė“ išskirtinis reiškinys

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.50 (2 Votes)

Audrius Nakas

Lietuvos teritoriją kontroliuojančiųjų pigios propagandos valstybinio transliuotojo LRT laida „Savaitė“ – išskirtinis reiškinys konservatorinio melo ir manipuliacijų okeane. Jau senokai visi pripratę, kad LRT (drauge su valatkodelfiniais priedais) itin daug dėmesio skiria Rusijai ir su tuo susijusioms problemoms ir džiaugsmams. Nenuvylė ir šios dienos kūrėjų pastangos.

1-as reportažas – daugiausia apie su Rusija susijusius reikalus. Įdomu, kad valstybinis transliuotojas LRT paprašė net trijų opozicijoje vegetuojančių simpatiškų konservatorių (Anušauskas, Pavilionis, Kaščiūnas) komentarų ir nė vieno iš valdančiosios daugumos. Reportaže priminta, kad Rusija neatsiprašė už okupaciją ir kad turėtų atlyginti padarytą žalą, sumokėti kažkada konservatorių suskaičiuotus milijardus Lietuvai.

2-as reportažas apie Rusiją. Jame informuota, kad ši valstybė (teroristinė Rusija) – šiuo metu didžiausia agresorė pasaulyje. Reportaže atkreiptas dėmesys, kad 2014 m. Nyderlandų keleivinis lėktuvas, skridęs reisu MH-17, buvo numuštas Rusijos raketų kompleksu „Buk“.

Toliau – interviu su Krašto apsaugos ministru apie karinius reikalus skirtus, savaime suprantama, atgrasyti Rytų kaimynui.

Toliau reportažas apie naująjį Prancūzijos prezidentą ir reportažas apie JAV prezidento Trampo reikalus. Ir visa tai per Rusijos prizmę.

Na ir galiausiai, šiek tiek dėmesio Lietuvai. Paaiškėjo, kad svarbiausias įvykis mūsų šalyje prabėgusią savaitę – tai Petras Gražulis, kuriam skirtas ilgas išsamus reportažas. Jame pasakojama apie tai, kaip P. Gražulis kenkia Lietuvos valstybei. Nors tiesiogiai apie Rusiją reportaže užsiminta nebuvo, tačiau akylesnis žiūrovas ir pats turėtų susiprotėti, kad Gražulis savo veiklą vykdo ne be Kremliaus pagalbos.

Todėl šia proga norėčiau prisiminti gyvojo klasiko J. Erlicko žodžius:

͏Je͏i ͏n͏e͏bū͏tų ͏r͏u͏sų, ͏t͏a͏i ͏n͏e͏g͏a͏lė͏t͏u͏m͏e ͏k͏e͏n͏tė͏t ͏i͏r ͏k͏o͏v͏o͏t, ͏n͏e͏t͏a͏m͏p͏y͏t͏u͏m͏e ͏g͏e͏d͏u͏l͏o ͏j͏u͏o͏s͏tų ͏i͏r ͏n͏e͏p͏u͏o͏s͏e͏lė͏t͏u͏m͏e ͏v͏i͏l͏t͏i͏e͏s ͏n͏u͏g͏a͏lė͏t. ͏Je͏i ͏n͏eš͏v͏i͏e͏s͏tų ͏k͏r͏e͏m͏l͏i͏a͏u͏s ž͏v͏a͏i͏gž͏dė͏s – ͏i͏eš͏k͏o͏d͏a͏m͏i ͏p͏r͏i͏ešų ͏k͏l͏a͏i͏dž͏i͏o͏t͏u͏m͏e ͏t͏a͏m͏s͏y͏bė͏s͏e ͏i͏r ͏n͏u͏g͏a͏r͏mė͏t͏u͏m͏e į ͏p͏r͏a͏r͏a͏ją. ͏Je͏i ͏n͏e͏bū͏tų ͏r͏u͏sų, ͏j͏u͏o͏s ͏r͏e͏i͏kė͏tų ͏iš͏g͏a͏l͏v͏o͏t͏i.

 

http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013668718/savaite#wowzaplaystart=0&wowzaplayduration=3029000

Peržiūros: 1820

Komentarai   

+5 # nuomonė 2017-05-15 09:53
O 8SUOTIEJI BEBRAI-TAI NE KREMLIAUS LIEKANOS KURIE KENKIA VALSTYBEI-ir LABAI PATINKA KREMLIUI.....DID=IAUSIO KENKIMO LIETUVOOS "DEMOIKRATIJAI "N4RA...O prezident4s rinktas bevalis,TAI NE KENKIMAS LIETUVAI-DUODA SUPRASTI-kad teisingumo nebus........tai labai labai patinka kremliui -SAKO IŠSIKUOPKIT PAS PAVE,PASKUI MOKYKIT KITUS..........
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # to 2017-05-15 10:46
visada šakalai pakliuna į valdzia nes jie prisitaiko prie didesnio ,todel LKP vel ir vel avangarde,kol tsauta su šakėm šakalus išmėš,bet dalis tautos prisitaikė-išnyko-to ir siekia šakalų šeimininkai
kai pumprickaite buvo LKP Isekrt.atstove spaudai tai buvo gera praktika ir stažavosi...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # taik 2017-05-16 11:21
Pumprickaite-tebera LKP atstove spaudai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti