72 metų amžiaus klaipėdietei Aldonai Tunik - baudžiamoji byla frazę, kad "teisėjai kabina makaronus"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.25 (8 Votes)

Demokratinė - teisinė valstybė ir viešas A.Tunik žodžio pasekmės.

 

 

 

Zenonas Volkovas

 

 

2017-05-09 ikiteisminio tyrimo byloje Nr. 01-1-18954-16 d., Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos miesto policijos komisariato kriminalinės policijos skyriaus 2-jo poskyrio vyriausioji tyrėja Violeta Gerasimčiuk pateikė Aldonai Kazimierai Tunik (72 m.) įtarimą , kad 2016-01-04, iš ikiteisminio tyrimo metu nenustatytos vietos, iš kompiuterio jungiantis per IP nenustatytą adresą, prisijungė prie internetinio tinklapio www.yotube.com, kuriame patalpino vaizdo įrašą pavadinimu „Aldona Tunik apie Klaipėdos apylinkės teismo pirmininkę Gaižutienę“, kuriame teigė- „Audronė Gaižutienė/.../ globojo visus teisėjus, kurie slėpė nusikaltimus, sukčiavimus“, ir kuris savo turiniu yra žeminantis teismą ir teismo pirmininkę Audronę Gaižutienę, vaizdo įrašą pavadinimu „Aldona Tunik apie tai, kaip teisėjai kabina makaronus“, kuriame teigė-„/.../ teks atsakyti tiek Dobrovolskiui, tiek Lapinskienei, tiek Raimondui Diliui, tiek Egidijui Mickevičiui už /.../ nusikaltimų slėpimą, sukčiavimą stambiu mastu“, kuris savo turiniu yra žeminantis teisėjų Dobrovolskį, Editą Lainskienę, Raimondą Dilių, vaizdo įrašą pavadinimu „Aldona Tunik apie Konstituciją ir Zigmą Pocių „kuriame teigė-„ Klausimas Zigmui Pociui. Ar Pociaus egzistavimo metu Konstitucija ar leido jam ir jo visai komandai, kurie prisidėjo prie mano baudų ir būk tai teistumo, viršyti įgaliojimus dėl savanaudiškų paskatų, žlugdyti invalidų verslą, kurti baudžiamąsias bylas, kai Zigmas Pocius buvo Teisėjų tarybos pirmininko pavaduotoju?“ kuris savo turiniu yra žeminantis teisėją Zigmą Pocių dėl jo veiklos.

       Šiais veiksmais Aldona Kazimiera Tunik įtariama padariusi nusikalstamą veiką, numatytą LR BK 232 str.

       Prie įtarimų pateikiamas protokolo priedas. Kuriame demonstruojamos represantų galios. Pvz.: 6 p. Maksimalus suėmimo terminas yra 18 mėn. Kuri gali būti paskirtas ir vėliau dar tęsiamas ne ilgesniam  kaip 3 mėnesių laikotarpiui.

     Suėmimo terminas perdavus bylą nagrinėti teismui nėra ribojamas. Reiškia atsižvelgus į A.Tunik solidų 72 m. amžių ir žinant teismų spartumą – iki gyvos galvos.

        Šios mielai besišypsiančios pareigūnės proceso veiksmus ir nutarimus įtariamoji turi teisę apskūsti ikiteisminį tyrimą organizuojančiam ir jam vadovaujančiam prokurorui. Jei prokuroras atsisako patenkinti skundą, šis jo nutarimas gali būti skundžiamas aukštesniajam prokurorui, o aukštesniojo prokuroro sprendimas gali būti skundžiamas ikiteisminio tyrimo teisėjui. Taip žmogus pririšamas prie sistemos. Gerai, kad dar garbinga senjorė A.Tunik laisvėje. Nes sėdėdama galėtų pati sau pratęsinėti įkalinimo laiką. Štai tau ir demokratija, teisinė valstybė ir viešas žodis.    

 

Teisininkės Kristinos Sulikienės komentaras

Ne pirmą kartą tenka matyti galimą policijos tyrėjų ir prokurorų nekompetenciją, kai jie neskiria klausimo nuo teiginio. Įtarimuose Tunik aiškiai parašyta, jog ji klausė tam tikrų klausimų teisėjų. Tai nėra teiginiai, o klausimai negali žeminti – į juos galima neatsakyti.

Klausimas nuo teiginio skiriasi tuo, jog teiginio gale dedamas taškas, šauktukas, o klausimo gale dedamas klausimas, o iš vaizdo įrašo jį analizuojant, turi būti aišku dėl intonacijos, be to, Tunik įvardijo tai kaip klausimą „dabar noriu paklausti“.

Norėjimas paklausti iš viso nėra nei teigimas, nei neigimas, o į nepatogius klausimus galima neatsakyti, jeigu teisėjai iš tikrųjų išsigando senos moters klausimų.

Reaguoti į klausimus naujų baudžiamųjų bylų kėlimu – tai galimai rodo tam tikrą psichologinį nestabilumą, nes teisingai rašo Z. Volkovas – demokratinėje visuomenė ne tik reikia, bet ir būtina skleisti žodžio laisvę. O klausimas netgi nėra teiginys...Net jeigu teisėsaugoje dirba ne tik teisės, bet ir lietuvių kalbos nemokantys asmenys, neskiriantys tiesioginio teiginio nuo klausimo.

 

Peržiūros: 3031

Komentarai   

+16 # Antanas 2017-05-11 15:10
Man buvo iškelta byla už mano nerašytą ir internete nerastą komentarą ir nerašytą mano adresu. Tik policijai buvo nurodyta, kad eiti pas mane. Buvau 6 mėn.įtariamuoju apribojant mano judėjimo laisvę. Tai va tokie teismai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Arvydas Brunius 2017-05-11 16:24
O mano teisejai yra aferistu ir zuliku padejejai.Nebijau tai sakyti nes turiu 100% alibi.Srasburas laukia!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Arvydas Brunius 2017-05-11 16:28
Anis sudini teisejai. Ir Ispindeje teisejai naujos dainuskos youtubej.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # zenonas priekuliškis 2017-05-11 16:37
Gerb. Antanai. Manyčiau Jūsų kančias derėtų paskelbti visuomenei. Mano tylėjimas, reikštų - nusikalstamos jau galimai policinės valstybės palaikymą. Jūsų aprašomas epizodas - manau baisiau negu prilygstamai jau nebe policinei valstybei. Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # zenonas priekuliškis 2017-05-11 17:02
Kas tas Srasburas? Gal galite atsiliepti, kas ir ką ten pasiekė? Aš turiu tik negatyvią informaciją. Netgi su prierašu, kad daugiau niekur nebesikreiptų. Taškas. Nors, bet kokiam pirmokui aišku, kad tai nusikalstama veikla. Pavyzdžių abstu. Man šis teismas ne tik niekinis, bet ir .... Tegyvuoja ir klesti Lietuvos klerkai. Tik lai nepamiršta, kad dabar gardžią jų košę, teks valgyti kitokią jų vaikams ir anūkams, aišku jeigu nebus visiškai sutrypta jų moralė. Mes, kenčiantys bandysime padorumą išlaikyti. Nors manau rašydamas šias eilutes jau padorumą viršijau. Deja, ką daryti. Jie diplomatinės kalbos nesupranta. Jų protus užvaldė grobuoniški turtai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Ne 2017-05-11 22:57
tik turtai-jie kersija saziningai tautos sviesuomenei,nes jie nezino kas tai yra-valdzioje ir teismuose liko didzioji dauguma istatymais(kas juos prieme-seimas) prisidengiantys zombiai.Jiems patinka gerti paskuitini tautos krauja.Zodziu is daino neismesi.
Antanas ir kiti neturi tyleti,nes tyl;ejimas yra kolaboravimas su TSKPO,KKP ,LKP palikuonimis valdzioje,kurie negalejo sovietnaciu uzlenkti aponuojanciu,o dabar gali,nes....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Pranas Pričkus 2017-05-12 12:20
Pažangios Tautos vardu tariu AČIŪ Kristinai Sulikienei, ačiū kad Jūs suprantate eilinių žmonių aimanas, ačių kad Jūs esate neabejinga žmonių kančioms kenčiantiems nuo "teisinės" valstybės. Nepailstančios stiprybės Jums.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Atas 2017-05-12 15:36
Tai ir yra "laisvės" skonis, kai "ponai" teisėjai daro ką nori, jų niekas nekontroliuoja, niekas nevaržo, Lietuvoje jie yra nepaliečiami dievai, stumiantys žmones į kapus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Aldona Tunik 2017-05-12 16:09
Iš širdies gilumos dėkoju Kristinai Sulikienei už palaikymą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # be 2017-05-13 00:06
to Bruniui reik priminti,kad Styrasbure yra savi komunistai,kurie pridengia ponus is LTSR ,kur dirba KUriai kas zino-kur pasiunte Lansbergis buvusi LTSR "teisingumio ministra" ir sunu,buvusi dekana ir konst.teismo pirminminka
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # vladas lukosevicius 2017-05-13 04:42
TEISĖJAI IR PROKURORAI ne tik kabina makaronus , bet ir klastoja bylas , dangsto vaikpisius , žudikus , narkodilerius ir smurtą prieš vaikus .
O teisėjų nusikaltimus dangsto KGB prostitutė Grybauskaitė .
Įrodymai mano facebook sienoje .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # del to 2017-05-13 21:59
jie-komunistai like visose valdziose ir prie Maskvos ir prie Briuselio ir nori pribaigti tiesa sakancius lietuvius-padarydami projekta "mes mylim Lietuva"-tokiu budu zudydami tauta-supranti-jie turi stoga ir ten-Strasbure,bet reikia eiti vis tiek su tiesa
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # chi chi 2017-05-15 23:41
kluika ta jusu sktunik.10 metu kovoja dėl to kad kovoti.Kai su bandiuganais dirbo-gera buvo.O kuomet pačia permetė per b..tai bylos an bylu.Užkniso jau vėsus su savo riksmais.Anai gydytis rek
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # TeisybėsFrontas 2017-05-24 15:14
tai kodėl ta a.tunik kitus padavinėja į teismą kai apie ją viešai pasako, ką galvoja? pasižiūrėkit, kiek bylų jos eteismuose dėl šmeižto, kokius ieškinius absurdiškus dėl š.dniekių teikia - milijoninius už tą savo aikštelę (kuri mano manymu - tikrių tikriausias šabakštynas). Šlykštu man į ją žiūrėt. Tfū. Ir tie visokie ale visuomeninkai zenonai benonai ir kitokie onanai, mano manymu, tik veltėdžių šutvė, nepatenkinta ant viso pasaulio. O dėl "chi chi" komentaro, tai manau, kad tikrai be kvalifikuotų daktarų Klaipėdoje tikrai nebus apsieita.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Zenonas Priekuliškis 2017-05-25 16:54
Šiandien Klaipėdos apygardos teismas paliko galioti apylinkės teismo nutartį. A.Tunik veiksmuose, nėra netgi nusikaltimo požymių. A.Tunik laimėjo b.bylą prieš Klaipėdos apygardos prokurorą Simoną M.Mano tel.8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # zeniau 2017-05-25 19:32
Niekam neįdomus tavo telefonas. O dėl tos atunik, tai gali pabučiuot jai y batą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # hm 2017-06-21 16:51
Matome visi kaip tau Tunik nerūpi - t iesiog būdi prie komentarų naktimis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Zenonas Priekuliškis 2017-05-26 09:07
Ar.Jūs žinote kiek susilaukiu žmonių nukentėjusių nuo šios nepriklausomos Lietuvos teisinės sistemos? Kurie labai dėkoja už galimybę pabendrauti. Šiai min. šį straipsnį skaitė 1658 žm. manau tai kažką sako. Dėkoju už atsiliepimą. Būtų gerai, kad ir tamsta paskambintumėt.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # eik tu 2017-05-26 20:24
nesu dar psichiškai nukvakęs, kad skambinėčiau visokio plauko ale "visuomenininkams". Ką tu ten kliedi paranojos ir susireikšminimo manijos apimtas "kiek žmonių nukentėjusių nuo teisinės sistemos"? Tokie sąmokslo teorijų nepatenkintieji dažniausiai būna patys per savo durnas galvas prisidirbę ir galvojantys, kad tik jie yra teisūs, o kiti - nelabai. Kai žmogus pradeda galvoti, kad jš supa vien sąmokslas, tai jam su galva negerai. Blogai, kai Lietuvoj tokių yra nors vežimu vežk. Reikia uždrausti pencinykams alkoholį.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # hm 2017-06-21 16:50
Manau kad tu labai nukvakęs.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # ANTIKORUPCINĖ KONST 2017-06-25 01:57
ATSARGIAI ALDONA TUNIK. Ji yra teisėjų ir prokurorų šmeižikė ir bausmės neišvengti. Masiškai ir mane šmeižė todėl išvariau iš AKP partijos. Prokuratųroje ir teismuose yra patvirtinta. POLICIJA LABAI TEISI
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Tania 2017-09-18 22:23
This article will assist the internet users for building up new weblog or even a blog from start to end.My blog restaurant en livraison: http://waylonhviwi.soup.io/post/631429404/The-smart-Trick-of-delivery-food-That
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Harriet 2017-09-22 18:40
If some one wishes to be updated with most up-to-date
technologies after that he must be pay a visit this web page and be up to date all the time.


Also visit my web page; broderie: http://liteaupourbouteilledevin15936.qowap.com/6693359/fascination-about-embroidery
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti