Kedžiams apskundus „namo areštą“, sisteminėje spaudoje spengianti tyla

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

Kedžiams apskundus „namo areštą“, sisteminėje spaudoje – spengianti tyla

Kristina Sulikienė

Nors kiekvieną kartą visi nepriklausomi ir laisvi portalai klykaudami praneša, jog tuoj bus nuteisti baisūs pedofilai Kedžiai, tik reikia dar šiek tiek palaukti, šiandien po 13:30 posėdžio, kur turėjo liudyti Aušrinė Balčiūnė, žmogus, turintis aukštąjį išsilavinimą, dirbantis švietimo ir mokslo įstaigoje, spaudoje įsivyravo štilis.

Diedukai Kedžiai negali atsistebėti teismo šališkumu.

Parodo vokus, kuriais atsiųsti pranešimai apie tai, kad jų skundai dėl namo arešto priimti.

Ant vokų parašyta „Kaltinanamam Vytautui Andriui Kedžiui“.

- Ar galima taip siųsti, ar atitinka pašto taisykles – juk nurodomas vardas, pavardė, adresas, o kas čia? – klausia Laimutė Kedienė.

Kai buvo kovo 24 dieną apskųstos nutartys areštuoti namą, nes matote, panelės Laimutės Stankūnaitės 572 000 eurų ieškinys neva bus patenkintas – tada sisteminė spauda nesugebėjo pakomentuoti: kodėl „pačiam baisiausiam nusikaltėliui“ Henrikui Daktarui priteista sumokėti 120 000 eurus, o Kedžiams atseit iš anksto teismas priteisia mokėti 572 000 eurus.

Juk nusikaltimai visiškai nepanašūs – diedukams inkriminuojami „liežuvio nusikaltimai“ – kad kažką ne taip pasakė, ir ne taip pasižiūrėjo, o Henrikui Daktarui – 2 žmonių nužudymas, suklastoto dokumento turėjimas, dar visa krūva įvykių.

Ir sumos skiriasi ženkliai: net 4,5 karto. Aišku, diedukų nenaudai.

Vadinasi, pats baisiausias nusikaltėlis per visą Lietuvos istoriją visiškai ne Henrikas, o diedukai Kedžiai.

Jeigu kas nori pasiginčyti – eikite ginčytis į Kauno apylinkės teismą: čia jame nagrinėjama amžiaus byla – intelektualus tvirkinimas, dar negirdėtas nusikaltimas, kai pedofilų išnaudotą vaiką seneliai išklausė – tokiu būdu, beklausydami, patys ir tapo nusikaltėliais, be teismo kaltais.

„Vaiko apklausos neaišku kada įrašytos, ir neaišku, ką ten iš viso rodo“, tiek, kiek leidžia tylos įžadai, paaiškina Kedienė, kuri nesupranto viso šio proceso prasmė, ir dargi ieškinio sumos dydžio.

 

 

Peržiūros: 2362

Komentarai   

+31 # Holmsas 2017-04-11 13:42
Uj ,Tamstos nevarkit.Atiduokite šitą bylą tirti Anglijos sekliams nes jeigu nieko neišstenėjote iki šiol,tai nieko neišstenėsite ir per kitą dešimtmetį.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Atas 2017-04-11 22:41
Taip, jie nieko neišstenės ir per kitą dešimtmetį, bet per tiek laiko senukus vis tiek į kapus nuvarys, ko lietuviškos teisėsmaukos banditams ir tereikia
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Eglė 2017-04-12 09:21
Pažiūrėjus vakarykštę Gordejevo laidą nei kiek nesistebiu Garliavos bylos teisėsaugos sprendimais. O gal atvirkščiai? Po Garliavos bylų nesistebiu Gordejevą pasikvietusios mirusio vaikino mamos tiesos paieškomis. Stiprybės visiems, nerandantiems tiesos. Žmogus, padedantis teisėsaugai išaiškinti sunkiai aiškinamus nusikaltimus pratrūko emocijomis- kaip taip gali būti, kodėl taip teismai nusprendė?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # NUOMONĖ 2017-04-14 02:06
gaila ,kad klanas nesuinteresuotas pasamdyti VOKIETIJOS NAR ANGLIJOS TEISĖSAUGĄ IŠTIRIANT BYLAS......GAL TADA SUŽINOTUME IR MŪSŲ TEISININIŲ KVALIFIKACIJĄ,DABAR PANAŠU,KAIP RUSIJOS TEISĖSAUGA......valstybėje IŠVOKTI MILIJARDAI,BET DIDŽIAUSI NUSIKalltėliai mergaitės seneliai...manau ATEIS LAIKAS IR NUSIKALTĖLIAI SĖS.....O TIE KURIE PRISITEISĖ PINIGŲ TURĖS ATOIDUOTI........LAIKYKITĖS GERB KEDŽIAI,LAIKYKITĖS GERB PROIFESORE BLOZNELYTE....mes atsiprašom jūsų,KAD NETRURIM TEISĖSAUGOS,MANAU JŪSŠ VAIKAI NEPYKS ANT LIETUVOS,.......MANAU GREIT ATEIS LAIKAS ,KAI NUSIKALTĖLIAI ,kurie išvogė valstybę,nekenčia žmonių,mvadina-runkeliais ir tvoriniais ....BĖGS PASKUI
BANKIRIUS.......
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Atas 2017-04-15 20:55
Tikrai tyluma Kedžių klausimu, net Lietrytyje taip aršiai ant Kedžių lojusi pedofilų ruporas Kuznecova, ir ta nebepasireiškia. Ką tai galėtų reikšti???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Gedinga byla 2017-04-17 16:42
Simtmecio byla, kai auku yra, teismu ilgametis maratonas, baudos tukstantines, straipsniu lavinos, o kalciausi diedukas su mociute. Ir daugelis netiki teisingumu. Bjauru.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti