Spaudai uždrausta pranešti : policininkai Stokholme, bandę areštuoti teroristą, buvo sutikti akmenų kruša

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Neįtikėtina, bet apie tai Švedijos spauda nepraneša - Švedijos policija, kuri penktadienio naktį atvyko suimti vieno iš įtariamojo Stokholmo teroro atakoje, buvo užpulta imigrantų gaujos, kuri apmėtė policininkus akmenimis. Tai nutiko Stokholmo rajone Rinkeby, netoli rajono, kuris apibūdinamas kaip "geriau neiti" rajonu, ir kurį JAV prezidentas Trampas minėjo savo kalboje apie Švediją praeitą vasarį.

 

Apie tai rašo Didžiosios Britanijos laikraštis dailymail.co.uk. Jis cituoja vieną iš operacijoje dalyvavusių pareigūnų, kuris pasidalaino savo mintimis facebook.

 

 

Kaip žinia, penktadienį vienas imigrantas, pagrobęs sunkvežimį, įsirėžė į minią žmonių pačiame Stolkholmo centre, keturi žmonės žuvo, tarp jų ir 11 metų mergaitė, grįžtanti namo iš mokyklos. Banditas dar buvo pasigaminęs bombą, kuri nesprogo, ir buvo rasta tame pačiame sunkvežimyje.

 

Manoma, kad policija atvyko sumiti vieno iš minėto teroristo bendrų, 17 metų, ir jos 39 metų motinos. Pastarieji įtariami susiję su minėtu teroro aktu. Tačiau vėliau paleisti, nepateikus jokių kaltinimų.

 

"Per šią suėmimo operaciją mano draugai buvo apmėtyti akmenimois Tenstos rajone, - facebook papasakojo vienas iš operacijoje dalyvavusių policininkų, - kai kurie žmonės niekada nepasimoko. Teroristams noriu pasakyti vieną dalyką - keliaukite į pragarą".

 

Police officers responding to the Stockholm terror atrocity were pelted with stones last night. Policeman Abdallah Ahmed (pictured) wrote about the incident on Facebook

 

Kitas policininkas atrašė, kad labai didžiuojasi savo kolegomis. Kiti policijos pareigūnai patvirtino dailymail, kad panašus užpuolimas iš tikrųjų įvyko. 

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4393590/Police-officers-Stockholm-attacked-STONES.html

 

 

 

 

Peržiūros: 2288

Komentarai   

+3 # Z 2017-04-10 08:47
Nejaugi neturite redaktoriaus? Tekste pilna klaidų! :oops:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Atas 2017-04-10 23:21
Tai "nebloga" demokratija ir Švedijoje, kad įsibrovėliai puslaukiniai su akmenimis jau puola ir ginkluotą policiją. Tai kodėl pareigūnai nusileido, reikėjo atidengti ugnį į tą puslaukinių gaują ir tvarka būtų atsiradusi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # jeronimas 2017-04-11 00:07
Apie kokia ugni kolega kalbi,kai bijomasi izeisti babaju oruman net parasant tiesa,jog apmete akmenimis ir ne viena galva subaladojo.Ten ne Lietuva ,kai iseje zmones protestutoti prie seimo ,gavo galvon guminiu kulku.Dabar tikriausiai juknevicienes su savo sebrais jau tikromis saudytu??? Nors turint garso patranka ,kulkos bevertes,nes uzmusti zmogu paprasta,ir jokiu irodymu ir kulku nerasi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Bryce 2017-04-13 04:51
all the time i used to read smaller articles which also
clear their motive, and that is also happening with this post which I am reading now.


Look into my web page; BHW: http://king30t.mihanblog.com/post/57
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Aracelis 2017-04-16 09:01
It is the best time to make some plans for the long run and it's time to be happy.
I've read this publish and if I could I wish to suggest you few interesting things or suggestions.
Maybe you can write next articles relating to this article.

I desire to read more things approximately it!

Feel free to visit my blog :: BHW: http://seshemetdumbso.mihanblog.com/post/41
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti