Ievos Strazdauskaitė pagrobimas ir nužudymas identiškas Gedimino Kiesaus pagrobimui ir nužudymui, abu nusikaltimus pridengia net tas pats prokuroras A. Urbelis

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.92 (12 Votes)

Ievos Strazdauskaitė pagrobimas ir nužudymas identiškas Gedimino Kiesaus pagrobimui ir nužudymui, abu nusikaltimus pridengia net tas pats prokuroras Urbelis

 

Kriminalinės policijos biuras visai pasimetęs, kai buvo pagautas meluojantis, kad Ievos Strazdauskaitės automobilis Audi buvo ją pagrobusių žudikų tikslas. Primename, kad merginos Audi buvo numestas miške, o auką išsivežė užpuolikai, ilgai kankino ir labai žiauriai nužudė. KPB vadovas Kiškis tada pareiškė, kad mergina buvo pagrobta ir nužudyta, siekiant atimti iš jos minėtą Audi, tačiau tą versiją iš karto sugriovė teisininkė Daiva Guobienė, interviu LL pareiškusi, kad  niekas negrobia mašinos tam, kad paskui ją numestų miške. Tuo labiau, kad susidorojimas su I.Strazdauskaite buvo panašūs į egzekuciją, o ne į paprastą liudininkės atsikratymą. 

LL šaltiniai atkreipia dėmesį, kad analogišku kaip I.Strazdauskaitės būdu buvo pagrobtas ir buvęs „Mažeikių naftos“ vadovas Gedeminas Kiesus, jo sūnus ir vairuotojas. Policininkai sustabdė jo „Mercedes Benz“ Ukmergės autostradoje, aukas pagrobė, kažkur išsivežė, ilgai kankino, ir po to nužudė.

Policija nuėjo lengviausiu keliu – apkaltino G.Kiesaus nužudymu „tulpinių“ gaują ir Algimantą Vertelką. Neva šie pagrobė K.Kiesų, norėdami jį apiplėšti.

Tačiau plėšikai, neva pavogę keliasdešimt tūkstančių litų iš G.Kiesaus banko sąskaitos, jo naujutėlį visureigį „Mercedes Benz“ pastatė automobilių stovėjimo aikštelėje Vilniuje, kruopščiai nuvalę visus pirštų antspaudus. Jeigu „tulpiniai“ norėjo Kiesus apiplėšti, kodėl nepavogė jo prabangaus visureigio, o paliko jį stovėti Vilniuje.

Kiesaus prabangus visureigis buvo paliktas Vilniuje, Ievos Strazdauskaitės Audi - miške. Aišku, kad plėšikams nerūpėjo automobiliai

 

 

Akivaizdu, kad plėšikų tikslas buvo ne Kiesaus pinigai, o pats Kiesus.

  Dar 2000 m. liepos 6 d. dingo „Mažeikių naftos“ vadovas Gedeminas Kiesus, jo sūnus Valdas ir vairuotojas Alfonas Galminas.

Tokie pseudorašytojai, kaip Dailius Dargis, savo knygoje yra smulkiai aprašęs, tai, ką jam papasakojo policijos komisarai.

Klausimų, kodėl „tulpinių“ gaują pagal visiškai slaptą „policijos darbo planą“ buvo apginklavusi, ir susitikimams su „tulpiniais“ buvo įsteigusi net konspiracinį butą, tokiems propagandistams, kaip D.Dargis, nekyla.

Policijos komisarai D.Dargio lūpomis pasakoja, kad Kiesų žudikai laukė greitkelyje, sustabdė vilkėdami pareigūnų uniformas „2000 metų liepos 6-ąją trijų mažeikiškių – buvusio „Mažeikių naftos“ vadovo G. Kiesaus, jo sūnaus Valdo bei vairuotojo A. Galmino – pagrobimas, vėliau tapęs kraupiomis žmogžudystėmis, buvo lemiamas postūmis demaskuojant ryškiausius Panevėžio gangsterius. Tą dieną iš mokslų Londone į gimtuosius Mažeikius turėjo grįžti G. Kiesaus sūnus Valdas. Jį Tarptautiniame Vilniaus oro uoste turėjo pasitikti tėvas su vairuotoju A. Galminu. Į oro uostą G. Kiesus atvyko visureigiu „Mercedes-Benz“. 20 valandą Mažeikių naftininkas jau buvo oro uoste. Lėktuvas iš Londono nusileido kelios minutės po aštuntos vakaro. Iš oro uosto Kiesų automobilis pasuko Mažeikių link. Paskutinį kartą juos gyvus matė parduotuvės „Maxima“, esančios Vilniaus Ukmergės plente, darbuotojai – ten Kiesai buvo užsukę nusipirkti maisto produktų. Po to jų automobilis išvažiavo į Vilniaus–Panevėžio greitkelį, kur jų jau laukė žudikai. Kiesų bei A. Galmino pagrobime ir nužudyme dalyvavo devyni Panevėžio Tulpinių gaujos nariai: A. Vertelka, V. Baltušis, A. Andrušaitis, R. Čeponis, Dainius Skačkauskas, Giedrius Liubartas, Egidijus Bučys, Aleksandras Lebedevas ir Ramūnas Narbutas. Iš pirmo žvilgsnio devyni žmonės, įtraukti į trijų asmenų pagrobimą, – labai daug, tačiau iniciatoriai buvo viską apskaičiavę“, – rašo D. Dargis.

Žinoma, rašytojas nekelia klausimų, kodėl plėšikai pavogė tik keliasdešimt tūkstančių litų iš Kiesaus sąskaitos, tačiau nepaėmė jo prabangaus mercedeso – jį išvežti per kiauras Lietuvos sienas tais laikais buvo vienas juokas.

Kodėl abu nusikaltimus – tiek I.Strazdauskaitės pagrobimą, tiek Kiesų bylą – tyrė ir „nutyrė“ tas pats „legendinis“ prokuroras A.Urbelis, kuris sugebėjo net apsiverkti prieš TV kameras, teatrališkai sielodamasis dėl jaunos merginos mirties?

 

Plačiau apie tai – Laisvame laikraštyje..

 

Peržiūros: 9242

Komentarai   

+8 # Atas 2017-04-07 23:04
Kodėl buvo nužudytas Kiesus tai aišku kaip dieną - jo veikla kliuvo banditiškiems Lietuvos vagių interesams, labai galimas dalykas, kad mafijinės teisėsaugos buvo užsiundyta Vertelkos gauja tikslu vienu šūviu du kiškius nušauti - likviduoti neparankų Kiesų, ir tada susidoroti su Vertelka ir jo šaika (ar tai sunku, kai visi koziriai mėntų rankose). Bet kam ir kuo galėjo užkliūti šita mergaičiukė, kad su ja reikėjo taip žvėriškai susidoroti???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Onute 2017-04-07 23:43
Ji buvo kurjere, vezdavo natkotikus. Jauna, grazi nirkam nekrenta i akis. Salia uostas, narkotikai vezami su valdzios palaiminimu .....? Jaunas jos drauguzis turejo masina uz 70 000 euru? Tokie pinigai tik is narko biznio! Matyt gavo pinigus o prekes neatveze, arba atvirksciai ??? Bet buvo liepta susidorot, bet masina cia ne prie ko!!!! Daug klaustuku, bet tokia versija skaiciau daug kur
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Silikonas 2017-04-08 09:01
Debilė tu esi. Valkata kažkokia. Išsitrink galvą išsigimėle.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # jjj 2017-04-08 10:37
Labai stipri argumentacija. Sveikinu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # jjj 2017-04-08 10:37
https://visuomenedotcom.wordpress.com/2017/04/08/gintaras-zelvys-2013-m-dubline-galimai-susaudytas-narkobiznio-uzsakovu/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Ella 2017-04-08 17:58
Bet ir debile tu, Sulikiene.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # jjj 2017-04-08 19:48
o bet tačiau "tu debilas". Atominė argumentacija
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Ella 2017-04-09 23:38
Beje, o tu sizofrenike, girdejai, kad masina ne vaikino, o firmos, kurioje jis dirba komercijos direktoriumi. Bet kokia save gerbianti firma investuoja tiek i darbuotojus, tiek i auto uki, kad ju direktoriai atvaziave pas klientus neatrodytu, kaip tu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # vladas lukosevicius 2017-04-08 17:18
TAS PATS URBELIS SUKLASTOJO IR V. POCIŪNO NUŽUDYMO BYLĄ .

Generalinė prokuratūra skelbia: nepavykus nustatyti, kad Saugumo departamento karininkas Vytautas Pociūnas buvo nužudytas ar kad dėl jo mirties Baltarusijoje kaltas koks nors Lietuvos pilietis, byla nutraukiama.
Ikiteisminiam tyrimui vadovavusio prokuroro Artūro Urbelio teigimu, gauti duomenys nepaneigia ankstesnių, jo kolegų paskelbtų, nutarimų – tai yra, nenustatyta, kad padarytas nusikaltimas.
Palauk Urbeli , atsakysi kartu su D. Valiu .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Ella 2017-04-08 17:57
Kad tu jau n metu grasini, bet jiems nieko, o tu arba sedi, arba guli :roll:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # vladas lukosevicius 2017-04-08 19:25
Kas tau , nedapistitas sugraužė smegenėles ?
Pabandyk guminukus , tik vartok pagal paskirtį , nes dantis išsibarškinsi .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Ella 2017-04-09 09:48
Tau jau kiek maciau, isbarskino. Ar cia nuo ciulpimo zonose?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Gut 2017-04-09 17:47
O vėl Vladas iš psichuškės pabėgo. Vladeli, gal pradėk gerti vaistus ir savo vaikais pirma pasirūpink. O bernūzas tuoj kolonijoj atsidurs.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti