Dėl dezinformacijos apie Egidijų Anupraitį (versija)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.44 (9 Votes)

Dėl dezinformacijos apie Egidijų Anupraitį

Kristina Sulikienė

Mūsų teisėsauga pirma nuteisia – svarbiausia,per spaudą garsiai nuteisti, o Baudžiamojo proceso kodekso prasme įrodymus surinkti – nebereikia – vėliau „sukasi iš padėties“.

Taip ir su „Gaižėnų žudiku“, kurį „mokykloje skriaudė“.

Durniau sugalvoti negalima, ir baisesnio pavydo proveržio šiam retam specialistui ir negalėjo būti.

Visi iki vieno ar komentuoja Linas Pernavas, ar partizano anūkas Darius Valkavičius – jie linkę suklastoti biografijos faktus apie savo auką.

Taip, Egidijus Anupraitis yra auka, o ne nusikaltėlis, nes jo šeimą kažkas iššaudė jam miegant, vėliau dar apkaltino šiuo neišaiškintu nusikaltimu.

Nors bandyta suktis per psichologinę prizmę, kad neva kodėl iššaudė tėvus, senelę, o nenužudė senelio – nieko pasakoriams neišeina, nes šitoks nusikaltimo stilius yra KGB smogikų braižas. Jie buvo apmokyti „valymo operacijoms“ Afganistane, ir žmones žudydavo miegančius, pirma į butą įmesdami „dūmšaškę“.

Nuo dūmšaškės ir turėjo paralyžiuotis smegenis, sutrikti atmintis – kas ir atsitiko Egidijaus Anupraičio atveju.

Seneliui peršautos kojos: kad mirtų kančiose. Žudikai žinojo, kad Egidijus negrįš namo, todėl peršovė kojas, kad pasikankintų senolis, be to, toks nusikaltimo braižas labai partizaninis. Gal žudikai ir išvežė Egidijų, palaikė kažkur, tada paleido nesiorientuojantį Marijampolėje – pabijojo žudyti, ir imituoti „savižudybę“. Visas planas iš tikrųjų – neišdegė. Vis tik paseno „valymo pulko“ vyrukai, jau nebe ta smegeninė, kaip Afganistane, ar ne?

Beje, KGb vadovėlyje skaičiau, jog KGB rinko pokario pasipriešinimo judėjimo veiklos būdus, ir jų apmokė būtent KGB smogikų būrius – kovai su modžahedais Afganistane. NKVD ataskaitos buvo naudojamos ruošiant smogikus kovai su Afganistano sukilėliais. Dabar visi tie metodais naudojami žudant lietuvius Lietuvoje, vyksta nepaskelbtas pilietinis karas.

Todėl bražas, kai veikiama ir „afganiškai“, ir „partizaniškai“ – akivaizdus.

Pamenate, kaip buvo pasakojimai – vieni ateidavo dieną, kiti – nakčia.

Aišku, gulinčius žudyti reikia būti visišku degradu ir bailiu, ir tokie yra šios šeimos žudikai,kurie atvirai nesugebėtų net žodžio išmekenti – bet senukus, ir miegančius žmones šaudyti sugebėjo.

Prokuroras Valkavičius, kurio prokuratūra viską tiria pagal įtariamųjų parodymus, ir šioje byloje privalo parodymais vadovautis.

Anupraitis paaiškino, jog namie buvo, nieko neatsimena, ir nežudė.

Kadangi visi Lietuvos nužudymai tiriami vien pagal parodymus,nes nei tūtelės renkamos, nie daromos seriologinės,ar DNR ekspertizės, taigi, Anupraitį turi paleisti. Čia ironizuoju – tačiau jeigu kituose tyrimuose užtenka „nuoširdaus prisipažinimo“, kad žmogus sėstų iki gyvos galvos, tai čia turėtų užtekti nuoširdaus neprisipažinimo.

Dėl teisėsaugos ir spaudos galimai kliedesių apie labai nelaimingą Egidijų Anupraitį.

Bent kiek pažengęs interneto vartotojas gali per 5 minutes „susigūglinti“ informaciją apie Egidijų Anupraitį.

Jis Liverpulio universitete nanotechnologijų ir chemijos bakalaurą baigė 2014 metais. Yra toks „alumni“ puslapis. Ten aiškiai parašyta, jog Mr. Egidijus Anupraitis alumni 2014 m. Nurodyta specialybė.

Egzistuoja ir Egidijaus Anupraičio Liverpulio universiteto paskyra, kur jis angliškai apibūdina save, kad jis paliko labai mielą valstybę, mielą šeimą, ir išvyko studijuoti nanotechnologijų ir chemijos.

Po nuotrauka yra užrašas „ir tapo įmanoma studijuoti ir nanotechnologijas, ir chemiją drauge“.

Dar paguglinus (žinau, kad tyrėjai, tuo labiau „žurnalistai“ – nesugeba), randama, jog jis dirbęs prie atsinaujinančios energetikos projekto, irgi su nanotechnologijomis, tyrė aukso nanodaleles, ir jų panaudojimą.

Pasiklausinėjus UK lietuvių, kiek gi kainuoja mokslas Liverpulyje – siekiant išsiaiškinti kitą teisėsaugos galimą kliedesį, kad grįžo nes labai nelaimingas,o ne dėl to, kad norėjo šiek tiek atiduoti už mokslus – o gyvenant nuosavame name visą algą ir gali siųsti kreditui grąžinti – tai labai protingas sprendimas – grįžti į Lietuvą, kad išsimokėtum skolas už mokslą – paaiškėjo, jog metai universitete kainuoja 11 000, taigi, 4 metai – 44 000 svarų sterlingų.

Vadinasi, tokio dydžio kreditas paimtas UK bankuose, ir reikėjo pradėti dalį grąžinti.

Negrąžinus kredito dalies, toliau studijuoti negalima, nes niekas neduoda kito kredito. Šmeižikai galėtų labiau domėtis faktinėmis aplinkybėmis, o ne burti savo pasakėčias.

Taigi, įsidarbinęs Egidijus Anupraitis Lietuvoje toliau tęsė savo svajonę – planavo mokėti kredito dalį, ir toliau prašyti naujos paskolos magistro studijoms.

Kadangi jo tyrimų sritis labai reta, jam greičiausiai nusimatė mokslai JAV – todėl jis ir išvyko iš UK, nes ten nėra taip išvystytos nanotcehnologijos, kurios naudojamos ir medicinoje, ir kriminalistikoje, ir tiriant kosmosą. Kokie buvo tolimesni Egidijaus Anupraičio karjeros planai, kokius pasiūlymus buvo gavęs – dabar galime tik spėlioti, nes kaip visada, tiek Pernavas tiek ir Valkavičius tiek ir sisteminė spjauda viską žino už „žudikus“, kuriems kaltinimai neretai yra nukabinami iš oro.

O patikrindama, ar mūsų skaitytojai tik praryja pateikiamą gatavą informaciją, ar ją tikrina, siūlau patiems susivesti paieškos žodžius „Egidijus Anupraitis Liverpool“ ir pasižiūrėti, ką duos visagalis internetas, kurio kiek pažengę vartotojai rezultatuose iš karto rado, jog tai be galo gabus žmogus, ir jo tikrai nelaukė kalėjimas iki gyvos galvos, o darbas kokioje nors kompanijoje, su alga 100 000 dolerių per metus kaip minimum.

Todėl kam kalbėti, kam patylėti (kai šmeižia, kad šis tyrinėtojas – „skurdžius“) – Linas Pernavas, Darius Valkavičius galėtų įvaldyti gūglinimosi kompetenciją, nes internetas labai daug pasako apie žmogų.

Kaip neseniai patyrusi nenormalaus lygio informacinę ataką, galiu teigti, jog Lietuvoje spaudos nėra. Yra pateikiama kažkokia nežinia iš kur nukabinta informacija, kurios niekas netikrina, po to ji ištiražuojama, garsiai rėkiant, jog tai tiesa, vėliau paaiškėja, jog tai tik girtos kumelės sapnas

Tada kad užglaistytų šituos skiedalus, susigalvoja kokį naują skandalą.

Tas pats buvo su Ievos Strazdauskaitės tyrimu, ir „žudikais čigonais“. Kai tik jie atsiėmė parodymus – tyrimas subliuško.

Su Egidijumis Anupraičiu bus tas pats. Nes Darius Valkavičius šalia tą naktį nestovėjo, ir gaiduko kartu nespaudė, kad galėtų žinoti ne tik įvykio detales, bet netgi ir motyvą, kuris yra vidinis valios veiksmas, ir jį ne taip lengva nustatyti, be to, motyvas yra kaip tik labiau teisinanti, o ne kaltinanti aplinkybė – tą prokuratūra turėtų žinoti.

Be to, motyvas įrodinėjamas teisme, o šiame etape joks teismo procesas nevyksta, yra uždarytas dirbantis žmogus, kuris patyrė psichologinę traumą: buvo paslaptingai išžudyta jo šeima, sužeistas senelis, jis apkaltintas nebūtais dalykais – to, ko nepadarė, nes turėjo aiškią ateities viziją.

O kažkam būtent naudinga, kad jis nebaigtų pradėtų tyrimų ir neįsidarbintų į kokią nors JAV kosminę žvalgybą.

Lietuvis lietuviui vilkas yra, lietuvis labai pavydus kitam lietuviui.

Be to, tęsiama info ataka prieš Laisvės kartą – „žiūrėkite, nieko gero Laisvė neatnešė, juk šitie vaikai – žudikai.“

Čia juk Lino Pernavo pasveikinimas Lietuvai kovo 10 dieną per geriausiai rodomą TV laidą.

„Jie yra degradai“, pareiškė Policijos departamento generalisimus per TV .

Dabar yra atrastas 1918 02 16 Nepriklausomybės akto originalas, todėl reikia garsiai rėkti, jog Nepriklausomybė – labai didelis š.

Tą informacinį karą prieš Lietuvą kariauja PD ir labai aiškiai, o tai nėra visiškai keista, turint galvoje, jog šios struktūros kriminaliniam skyriui ilgus metus vadovavo viešai neprisipažinęs KGB‘istas, gavęs kažkokią VSD „pysulką“, jog jis nors ir dirbo prieš Lietuvą, iš tikrųjų dirbo Lietuvai.

Tai štai tokių „dirbusių Lietuvai ir tuo pačiu metu prieš Lietuvą“ veiklos rezultatus matome.

O kauniečiai, žinantys, kas vyksta metų metais, netiki „oficialia versija“, apie „žudiką maniaką moksliuką“.

Ir klausia – kada bus išviešintas 3-iasis – smogikų – departamentas, kurį oficialiai įkūrė AMB 1993 metais prie VRM, ir dokumentas netgi buvo nutekėjęs į spaudą?

3-ias departamentas buvo sukurtas neva gintis nuo savanorių, nuo KAD vyrukų, bet ar jis kada nors buvo išformuotas – niekas nežino.

Štai smogikėliai, turintys leidimus žudyti, ir vėliau leisti PD nepagrįstai reklamuotis – tai būtų aiškesnė tyrimo versija.

Tik kas tirs PD struktūras, jeigu PD turi savo atstovą ne bet kur, o...Vyriausybės vadovo kėdėje.

 

 

Peržiūros: 3907

Komentarai   

-4 # Zenonas Priekuliškis 2017-03-30 13:35
Tai gryna tiesa. Netgi žinau kur buvo Klaipėdoje smogikų būrys. Dabar ten nesimato jokio judėjimo. Tik retkarčiais vieną "atsitiktinai" sutinku toje pačioje vietoje, iki parduotuvėje, netgi priėjęs pasisveikina. Tai vienas iš mano nužudymo operacijos dalyvių. Išlikus man gyvam, vieni smogikų jauni nariai nuėjo anapilin, kiti dingo iš Klaipėdos. Man buvo paskelbtas KGB mirties nuosprendis už dar sovietmečiu išslaptintas labai slaptas jų būstines. Kaip pvz. "pabaltijo žemės darbų tyrinėjimo valdyba" tai buvo KGB slaptosios tarnybos, dar kitaip vadinosi "Osobstroj SSSR". Taip, kad Kristina apie smogikų padalinį rašo švenčiausią tiesą. Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-7 # Zenonas Priekuliškis 2017-03-30 13:46
Minėta "Osobstroj SSSR" buvo Klaipėdoje, Vilties g-je. Kita mano išslaptinta visiškai slapta tarnyba, S.Daukanto g., Liepų g. Dar yra likę nuo sovietmečio slaptųjų tarnybų patalpų, kuriomis tebesinaudoja mūsiškiai. Esu girdėjęs, jeigu nepasiseka iš pirmo karto nužudyti pasmerktojo jam dovanojama gyvybė.Pvz. besileidžiant užstrigo demoklo kardas. Įdomu ar besiruošiančiai švęsti Nepriklausomybės šimtmetį Lietuvai, galioja pasaulinės nerašytos taisyklės. Gal kur ir parašytos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # ???? 2017-03-30 22:53
Suslikiene - o ka reiskia missing alumni?
"Help us find your missing friends

The Alumni Relations team holds records for more than 200,000 Liverpool graduates, many of whom we have lost touch with over the years. Help us to get back in touch with our 'missing' alumni by browsing the list of names via the links below and providing up to date contact details."
Aj, tu gi moki angliskai - Micigano universiteto diplomu didziuojies :DDDD
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # smi 2017-03-30 23:42
Missing alumni reiskia, kad jis neuzpile savo anketos, ir viskas. O ne kad jis "dinges;" :) Alumniu prasoma uzpildyti anketas, ka jie veikia po baigimo. Gal jis nenorejo pildyti Mičigane tu :)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-12 # Zenonas Priekuliškis 2017-03-31 07:45
Dar paantrinsiu gerb. Kristiną. Kaip prieš nužudant buvo man. Vienas pažįstamas, supažindino su porele, kurie norėjo įtraukti į pelningą verslą. Aptariant pavaišino Damų likeriu, po antros mažos taurelės nieko neprisimenu. Vaišinomės jų mašinoje. Atsipeikėjau smogikų būstinėje, bežaidžiantis bilijardą. Išgėrus dar mažą taurelę to likerio, vėl dingo atmintis Kaip ir kas mane atvedė į merginų bendrabutį pro budinčią nieko nepamenu. Prabudau kraujo klane su perskelta kaukole. Jau buvo paleisti, per artimą žmogų gandai, kad ėjau pas panas ir gavau. Nors ten niekad nebuvau. Verčiausi antikvariatu, tą d. kaip niekad buvo ypatinga. Pardaviau 2 įkonas. nuo kito pigiai nupirkau brangų storą auksinį "lenciūgą" su dideliu kryžiumi . Dar liko ir dolerių. Visa tai buvo žudikams paruoštas atlygis. Tikiu, kad Egidijus yra kažkuo apnuodytas. Jiems reikia rezonansinių ir išaiškintų bylų. Geriausia priemonė durnynas,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # detektyvas 2017-04-02 00:22
"Atsipeikėjau SMOGIKŲ būstinėje, BEŽAID_IANTIS bilijardą. Išgėrus dar mažą taurelę to likerio, vėl dingo atmintis". Nu koks durnius (atsiprasant) po taureles apgirtes, atsipeikejes smogiku bustinej, gertu toliau?
"Kaip ir kas mane atvedė į merginų bendrabutį pro budinčią nieko nepamenu..Prabudau kraujo klane su perskelta kaukole. Jau buvo paleisti, per artimą žmogų gandai, kad ėjau pas panas ir gavau. Nors ten niekad nebuvau. " Nu joooo - tikras detektyvas - ko ten i mergu bendrika brautis, jei niekada ten nebuvai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # nera 2017-03-31 13:52
musiskiu yra tik ineresai,del kuriu vykdomi pogromai,zmogzudystes,tylus tautos zudymas-per radija,ziniasklaida,televizijsa ir kas be ko nereikalinga reklama
o lengviausia konstatuoti sirdies nepakankamuma,juk ne visi gali patekti pas eksperta kuris yra....objektyvesnis,ir tai vykls kol LKP valdys-tarp ju nera musiskiu Zenonai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Holmsas 2017-03-31 18:18
Uj,o gal Markizas de Sadas savo shudinus nagus prikišo?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Asilas 2017-03-31 22:43
Išsiblaivyk Sulikiene
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-19 # smi 2017-04-01 09:17
tikras asilas...3
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # nesuprantu tu 2017-04-01 10:47
kuo tie paprasti žmones buvo tokie svarbus,kad juos kažkas nužude?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Kumpis 2017-04-02 23:55
Nesuprantu, kaip šitos idiotės dar į beprotnamį neuždarė. Tokias sapaliones, tik psichiškai nesveikas žmogus gali rašinėt.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-18 # Pranas Pričkus 2017-04-03 09:04
"Detektyvui - neturi žalio supratimo. Tai ne koks klafelinas. Čia pasakyta, kad po taurelės su tavimi daro ką nori, darai bet nieko neatsimeni. Bežaidžiant biliardą dozės veikimas praėjo. Pamatė pažįstamus veidus. Vėl gavo dozę. Atsibudo kraujo klane. Kad ten smogikų būstinė sužinojo tik po kiek laiko. Stebint juos. Kaip tai daroma. Pamatei gatvėje ir sekioji kur jis nueina. Pamatęs kitą vėl. Ir matai kur jie renkasi. "Detektyve" galimai esi jų bendrininkas, kad taip gini. Rašydamas atsiliepimą ir juos gindamas labai daug žinai apie jų veiklą, arba neturi žalio supratimo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-17 # Zenonas Priekuliškis 2017-04-03 09:31
"nesupr ...". Galiu padėti. Mūsų "teisinę" valst. valdo žmonės vadinami tarkim klanu. Anupraitis ne iš to klano., bet labai perspektyvus. Gali visiems nušluostyti nosis, kaip tai dabar padarė dergiamas Mažylis, suradęs aktą. Anupraičiui kokiu tai būdu buvo panaudoti kokie tai "tručai". Nieko neatsimena. Netgi galimai iš jo ginglo ir sušaudė artimuosius. Kodėl sekančią d. nusprendė, neturinčiam psichinių nukrypimų uždaryti į durnyną? Padaryti daržove. Kodėl neparodo ką jis kalba? Prakalbėjęs viešai pakenks ne tyrimui, o bylos falsifikavimui. Anupraitis jiems kaip perspektyvus būsimasis mokslininkas nereikalingas, nes jis ne iš klano. Antra, kad pademonstruoti policinės valstybės galią, jiems būtina rezonansinė išaiškinta byla. Prisiminkit kaip iškilo Skvernelis. Pagavo, pagal scenarijų surežisuotą, automatu ginkluotą nusikaltėlį. Įsivaizduojat, pakėlė ne tik malūnsparnį ir 3000 policininkų ir namuose sulaikė bėglį. O mes, t.y. runkeliai , patikime atviru mulkinimu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # Zenonas Priekuliškis 2017-04-03 09:40
Koks, realiai ginkluotas nusikaltėlis eis į namus? Gali tai daryti tik per surežisuotus apmokymus. Kas režisierius - manau atspėjote. Neleidžiantį viešai pasisakyti Anupraitį į durnyną, o kodėl neguldėte automatu ginkluoto, priekyje surakinto. Todėl, kad jis įvykdė viską pagal scenarijų, galimai už užglaistytą kitą rimtą įvykdytą nusikaltimą. Palaikau gerb. Kristiną, kas nenusimanote, klausykit, nes tam ir duotos dvi ausys, o liežuvis vienas. Geros dienos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti