Panevėžio krašto sėsliųjų romų „pakišimas“ Ievos dingimo byloje nusikaltimo slėpimas?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.48 (25 Votes)

Panevėžio krašto sėsliųjų romų „pakišimas“ Ievos dingimo byloje – nusikaltimo slėpimas?

Kristina Sulikiene

Iš interneto pavyko susirinkti labai margą informaciją apie velionę Ievą. Žemaitijos krašto vienas portalas 2017 03 06 pranešė, jog iš Plungės ji išvyko 21 val., o 1:30 buvo rastas jos automobilis. (http://www.zemaitija.lt/blog/2017/03/06/ieskoma-is-plunges-i-vilniu-vykusi-ir-dingusi-mergina/)

Vakarų ekspresas parašė, jog tėtis skambino 21:00 valandą (tas pats duomuo panaudotas jau kitaip), ir pranešė apie jos dingimą.

Kauno miesto naujienų portalai pranešė, kad tėtis skambino 21:48, o išvyko ji 16:30 iš Plungės.

Tada prasidėjo Twin Peakso miestelio lygio „tyrimas“.

 

Buvo pranešta – ir niekas iš gyventojų net nesuabejojo, jog Ieva 16:30 išvykusi iš Plungės, 18:00 apgręžė automobilį Elektrėnuose. Nuo Plungės iki Elektrėnų yra 229 kilometrai, todėl jeigu tai tiesa, mergina turėjo skrieti 165 km/h greičiu, todėl jos skrydį turėjo fiksuoti greičiop matavimo radarai. Deja, tokios informacijos į tyrimą negauta. Joks radaras nefiksavo tokios greičio pažeidėjos tą dieną niekur Lietuvoje – nors šiame kelio ruože tų radarų yra turbūt 5.

Tada reaguodami į „fake news“, pradėjo šaipytis vairuotojai, ir „liudyti“ – kad ne, 18 val. Mes ją jau matėme ties Karmėlava, sukančią nuo autostrados Vilniaus pusės, apsisukti ji galėjusi ties Bačkininkais.

Dar fantastiškesnę versiją atspausdino su visu rimtumu „15 min.“, straipsnyje buvo liudijama, jog mergina nusuko į Karmėlavą 18:20, nes  tas žmogus „Megą“ fotografavo 18:30. Dar jis liudijo, jog jis matė jos bereikšmį žvilgsnį, važiavo 140 km/h greičiu. Šių liudijimų niekas netikrino, nors jie tokia pati tiesa, kaip ir policijos siūlytoji versija, kad mergina automobilį apgręžė 18:00 valandą (ar su minutėmis) Elektrėnuose – vis tiek tai yra nenormalu, nes nustatyta, jog mergina buvo sustojusi net 2 kartus. Kiekvienas sustojimas atima iš kelionės 15 minučių. Žinau, nes esu vairuotoja.

Taip pat nesakoma, kur 18:40 suveikė jos telefonas. Nepakliuvo į spaudą ši informacija.

Kaip paprasčiausiai kriminalistikos teoretikei ir praktikei, man krinta į akį ne tik atstumų, ir laiko neatitikimai.

O tai, jog visada tokiose bylose reikia analizuoti pirminį pranešimą.

O pirminis pranešimas buvo, kad mergina išvyko 21 valandą iš Plungės. Labai logiška, jog per 4 valandas ji nuvažiavo iki Jonavos rajono, ir ten dingo.

Visos kitos versijos – galimai pritemptos.

Kažkas nuvežė ir išmėtė jos daiktus pakelėje Elektrėnuose, kad visi patikėtų, jog ji 18 valandą „apgręžė mašiną“ ir „pasuko Žeimių link“. Telefoną padėjo nepaliestą nesubiraižytą, ant keliuko, vedančio į Žeimius, per laukymes kažkokias, kad visi neva suvoktų – kad pagal tai tyrimas vyksta, nors akivaizdu, jog kažkas mėtė jos daiktus, kad suklaidintų tyrėjus, o ne kad atvestų nusikaltimo pėdsakais.  Kai Italijoje buvo bandoma suklastoti, jog iš jūros ištrauktas mano brolio lavonas, kažkas už žvejo tinklų užkišo lietuviško paso viršelį: iki šiol tai yra pagrindinis „identifikavimo įrodymas“. Todėl kai turiu su kuo palyginti, galiu lengviau suvokti, kas vyksta.

Vokietijoje kamuolinių gaujos jaunimas vykdė nusikaltimus, pamesdami plėšimo vietose pavogtus lietuvių pasus, vėliau Vokietijos ir Lietuvos teisėsauga ne dėl plėšikų, o dėl pasų savininkų vykdė tyrimus, nekalti asmenys vos iššisuko, įrodę, jog negalėjo būti plėšimo metu Vokietijoje. Dokumentų, daiktų  mėtymas – įprastas gaujų metodas. Visi žinome ir teroriztus,, kurie Europoje kažką sprogdinti ateina su pasais, ir juos padeda nusikaltimo vietoje, kad visi žinotų, jog čia buvo jie. Ironiška – tačiau taip yra.

Visos tokios ir panašios istorijos kuriamos, net neanalizuojant nei matematinių, nei fizikinių dėsnių: jog melaginga versija, jog mergina iš viso buvo pasiekusi Elektrėnus – yra pasaka, nesusijusi su faktais.

Kad būtų sustiprinta Elektrėnų versija, trečią paieškos dieną pakelėje buvo padėtas šviežutėlis be įbrėžimo jos telefonas, kuris dar ir veikė – taigi, kažkas jį pakrovė, nes šiaip, lietingą dieną joks aparatas nebeveiktų.

Dar ketvirtadienį atsirado mačiusių, kad merginą stabdė policininku persirengęs žmogus: vėl davė peno senesnėms Kiesų ir Valasevičiaus istorijoms.

Esminis dalykas – kokios yra TIKROSIOS įvykio aplinkybės – nepaaiškėjo.

Priešpaskutinę paieškos diena jau patys ieškotojai pareiškė, kad mergina kai ką vežė, ką, „radus kūną ir žudikus“ – bandė paneigti, bet kas sekė istoriją, pamena šiuos viešus pareiškimus, be to, apie tai puse lūpų kalbėjo STT agentai  - jog tai bus krovinys, o ne mašina – taikinys. (Takinys – mašina, būtų nerastas, o mergina – paleista kažkur, paklaidinta. Dabar yra atvirkščiai: taikinys paliktas miške, o mergina – negyva. )

Nepaisant to, jog niekas netiki mašinos grobimo istorija, be to, neįmanoma suvesti galų, kodėl išvykusi 16:30 iš Plungės, ji neva Elektrėnuose 18:00 apgręžė mašiną, o pirminis pranešimas apie dingimą savyje turi informaciją, jog mergina išvyko tik 21:00?

Nusikaltimams tirti svarbiausias yra LAIKAS. Laikas sudaro pagrindinę nusikaltimo sudėtį.

Jeigu nėra nusikaltimo sudėties dalių – nėra nusikaltimo.

Tarkime, galima kelti versiją, kad mergina nusižudė – tada visa jos aplinka organizavo jos reputacijos aplovimą – imitavo, kad ji kažkur išvyko, kažkas nuvairavo automobilį į mišką, jį be lašo benzino (buvo likę vos vos) ten paliko. Kažkas žinojo, jog važiuoti reikia tik iki Ruklos, todėl ir nepylė per daug degalų.

Telefoną numetė Elektrėnuose, kaip ir daiktus.

Kūną užkasė Kėdainiuose. Mašinoje nėra jokių kraujo pėdsakų – ir jų negali būti, nes mirusi mergina, mašina, telefonas – viskas keliavo atskirais maršrutais.

Dabar „įtariamųjų identifikavimas“- iš fantastikos sferos.

Įsivaizduokite vidutinį žudiką, kuris ką tik nužudęs ir užkasęs žmogų – eina į darbo biržą ramiausiai registruojasi, bet ne bėga į užsienį, nesislapsto.

Linas Pernavas mus visus bando įtikinti, jog anksčiau tik plėšimais ir smulkiais nusikaltimais – kaipo, viešosios tvarkos pažeidimas – garsėję asmenys, kuriems tėra 23-26 metai, „dėl mašinos vagystės nužudė“ merginą.

Dėl mašinos vagystės – ir paliko mašiną miške, vadinasi, visiškai pradedantys žudikai.

Nors visose kitose bylose žudikų daugetą bandoma atplauti – kaip yra Dobrovolskio nužudymo byloje, kur nuolat pabrėžiama, jog tas ar anas nežudė, tik sukėlė muštynes, todėl jam – viešosios tvarkos sutrikdymas, šioje istorijoje Linas Pernavas, pats nuolat besikišantis į visus procesus, ir dargi, pažeisdamas nekaltumo prezumpciją, apdergęs įtariamuosius, kurie dar net nesuimti – išvadinęs degradais – mums pateikia, jog sulaikyti 4 žudikai, „kurie augo jau Nepriklausomoje Lietuvoje“.

Lietuvai kovo 11-osios išvakarėse vis dar aktyviai veikianti KGB struktūra, pasiuntė žinutę – kad mūsų laisvė yra ne laisvė, o žudynės.  Kad mes, augę Laisvėje esame degradai, žudikai, vagys, plėšikai, nemokame vogti, paliekame mašins miškeliuose. Tarybiniai vagys bent vogti mokėjo, spekuliuoti. O dabar matote, žemas nusikaltėlių lygis. Degradai, pareiškė generalisimas.

Kad mes nešvęstume tos Laisvės, nesidžiaugtumėme. Tačiau mūsų Laisvė būtent iškovota be kraujo, taikioje pasipriešinimo akcijoje, kuri truko aktyvioje stadijoje nuo 1987 metų, o pogrindinėje – visą sovietmetį.

Dėl įtariamųjų tautybės.

Bet kuris pažengęs Lietuvos etnologas, ir šiaip gyvenimu besidomintis žmogus, žino, jog Panevėžio krašto romai gyvena sėsliai, ne taboro principo, neužsiima nusikaltimais, verčiasi legalia veikla.

Linas Pernavas ir ko, sugalvoję nusikaltimą galimai nurašyti ant romų, ir vėl paslydo ant policininko banano žievelės: Panevėžio krašto romai yra sėslūs.

O vagystes ir viešosios tvarkos sutrikdymus daro ir lietuviai, tai nėra joks tos tautos bruožas.

Va jeigu Linas Pernavas nori mums pasiūlyti versiją, jog vis tik Ieva kažkuo, kaipo „cukrus“ prekiavo, tada jau jo – romai Vilniaus tabore siejami su narkotikais.

Ką norėjo tuo pasakyti? Kurstyti tautinę neapykantą?

Ir kaip tie Kėdainių romai įrodys, jog jie suplanavo nusikaltimą nuo A ikiZ?

Grobė mašiną, mašiną, skriejo su ta mašina kosminiu greičiu, be kraujo žymių išvilko merginą iš mašinos?

Kur DNR, pėdsakų tyrimai? Kur kinologų informacija?

Kokiu būdu kūnas nuvežtas į Kėdainių rajoną, kada jis užkastas, kodėl prie cheminių atliekų sąvartyno? Ar čia tikrai žuvusiosios kūnas? Ar jis nėra paveiktas cheminių medžiagų?

Bet kuris teisėjas turėtų suabejoti „įtariamųjų prisipažinimu“, nes jie galėjo būti išgauti prievarta.

Koks žudikas eis sau ramiausiai legaliai į darbo biržą? Juk jie yra kažkokie degradavę „laisvės vaikai“ – juk tas norima pasakyti? „Visi įtariamieji gimę po Nepriklausomybės, vadinasi, Laisvė neatnešė nieko gero“

Jūs matote kokią žinutę mums siunčia senoji KGB agentūra?

Esą, kad prie Lenino ir Markso buvo geriau – štai ką jie mums nori pasakyti šia žinute!

Norėtųsi detalios įvykių išklotinės, nes priešingu atveju Liną Pernavą patį galimai reikėtų perduoti baudžiamąjai atsakomybei dėl galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, ir labai sunkaus nusikaltimo slėpimo.

Visuomenė iki šiol nesulaukė detalios įvykių apžvalgos, penima istorijėlėmis, pasakojimais, mitologija, kaip versija, kad išvykusi 16:30 iš Plungės, 18:00 apgręžė automobilį.

18:40 paskutinis pokalbis su vaikinu. Kur jis buvo atliktas? Apie ką kalbėjosi?

Kur mašinos GPS prodymai?

Kodėl pirminis pranešimas teigia, jog mergina išvyko iš Plungės 21:00?

IEŠKOMA IŠ PLUNGĖS Į VILNIŲ VYKUSI IR DINGUSI MERGINA

2017-03-06 žemaitija.lt 0 Comment

Kovo 5 d. apie 21.00 val. iš Plungės į Vilnių išvažiavo Ieva Strazdauskaitė (gimusi 1991 m.), kuri, pravažiavusi Kauną, pasak pranešėjo, dingo – dingo ryšys, vėliau telefonas buvo išjungtas.

 

Apie 01.30 val. automobilis buvo rastas Jonavos r., netoli Žeimių mstl. esančiame miške. Jame merginos nebuvo. Pareigūnai toliau tęsė intensyvią paiešką tiek miške, tiek aplink esančiose apylinkėse. Į įvykio vietą buvo iškviestas kinologas, ekspertai. Dėl prastų oro sąlygų sraigtasparnis keliamas nebuvo. Ekspertams apžiūrėjus įvykio vietą, pirminiais duomenimis, grumtynių, kraujo pėdsakų nepastebėta. Pareigūnai toliau intensyviai ieško dingusios merginos.

 

Jaunos moters požymiai: 170 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, dėvėjo pilkos spalvos sportinį kostiumą, trumpą juodą striukę.

 

Asmenis, mačiusius merginą, žinančius galimą jos buvimo vietą ar turinčius tyrimui reikšmingos informacijos, prašome nedelsiant pranešti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams telefonu (8 37) 303 450 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

 

Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 146 str. 2 d. (dėl neteisėto laisvės atėmimo). Už šią nusikalstamą veiką gresia areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

 

Tyrimą kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai.

 

šaltinis: http://kaunas.policija.lt/ww/index.php/lt/6425-ieskoma-is-plunges-i-vilni-vykusi-ir-dingusi-mergina

 

http://www.zemaitija.lt/blog/2017/03/06/ieskoma-is-plunges-i-vilniu-vykusi-ir-dingusi-mergina/

 

Vakarų ekspresas praneša kitaip: kad pranešimas apie dingimą gautas 21:48, skambino tėvas.

 

Kodėl policija prabilo apie krovinį, o dabar mums pateikė romų tautybės piliečius, ir pamiršo krovinį, bei nurodė, jog žudyta dėl automobilio, kuris gražiai pastatytas, užrakintas, nepažeistas? Jeigu automobilis nepavogtas – tai nėra jo vagystės nusikaltimo sudėties, todėl tai negali būti bylos motyvu ir vada.

Kodėl atsisakoma visų versijų, kurios buvo keliamos?

Tai koks tas krovinys, arba kodėl nebebuvo krovinio paskutinę dieną, kai rastas lavonas?  (http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/policija-ieva-strazdauskaite-veze-tam-tikrus-daiktus-automobilis-buvo-apgadintas.htm)

Kiek žmonių vykdė nusikaltimą? Kada jis pradėtas ir kada baigtas?

Kurią dieną nužudyta mergina?

Kodėl policija taip operatyviai rado lavoną – iš kur sužinojo? Tikrai netikiu, kad Darbo biržos klientas ėmė ir pasipaskojo, ir dar prisipažino. 

Kodėl 26 metų merginai ieškoti sutelktos tokios pajėgos?

Įtariamieji „surasti“ tam, kad nereikėtų apmokėti vėjais paleistų milijonų išleistų šiai paieškai?

Kas sankcionavo šitokių lėšų švaistymą, jeigu mergina, neva, niekuo neišsikirianti iš aplinkos, kukli, niekuo neužsiėmė tokio, kad ją reikėtų grobti?

 

Kodėl Linas Pernavas pirma sakė, jog čia „neeilinis nusikaltimas“, o dabar jau nurašo ant romų tautybės jaunuolių, kurie jo žodžiais tariant, yra degradai – ir Linui Pernavui kaip ir laikas būtų atsistatydinti, jeigu emocijų nebevaldo, ir kišasi į ikiteisminius tyrimus, įžeidinėja bylos dalyvius, bando įtakoti teismų darbą – kad būtinai būtų jaunuoliai suimti, kad juos toliau dar labiau būtų galima palaužti, kad tik nesakytų, jog jie nieko nėra padarę. Nuteikinėti visuomenę, ir dar pabrėžiant įtariamųjų tautybę – yra ne policijos darbas, ir tai yra labai žema maniera, kaip tyrimas vykdomas. 

Kada baigsis Lietuvoje tyrimų vykdymas pagal prisipažinimus, ir prasidės įrodymų rinkimas?

Gyventojai skaitė visą savaitę, ir matė vienus neatitikimus. 

Jie buvo įbauginti, todėl žmonės ėmė dalintis informacija, analizuoti, atsirado ir tyčiniai melagingi liudytojai, taip pat gilzių rinkėjus kažkas papirko meluoti, jog girdėjo merginos klyksmą, nes reikėjo imituoti, jog ji iš viso kažkur važiavo – nors niekas jos nematė, o vaizdo medžiagoje Žeimiuose nesimato, kas vairuoja automobilį.

Kadangi Linas Pernavas savo tiesai įrodinėti naudoja sisteminę žiniasklaidą, Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis kviečiamas uždrausti generaliniam komisarui tai daryti, bei uždrausti jam persekioti žmones, jeigu jie kels savo versijas: nes dabartinė versija, jog kažkokiu būdu, išnaršė visus pagriovius, ir neradę nieko, per vieną dieną rado ir lavoną, ir net 4 įtariamuosius – nesueina su realybe, kai ištisas penkias dienas buvo vykdoma kelis milijonus davusi paieška, kuri nedavė jokio rezultato: nepaaiškėjo, nei kas pagrobė, nei kaip, nei dėl ko.

 Taip pat būtina pradėti ikiteisminį tyrimą dėl šio nusikaltimo slėpimo, įrodymų bylai pradėti prieš romų tautybės asmenis suklastojimo, nes kaip patys pranešė, nusikaltimo, grumtynių pėdsakų automobilyje iš viso nebuvo, automobilis buvo priparkuotas, ir užrakintas.

Šiuo metu tokių versijų iškėlimas turi požymius ir veikos LR BK 170 str. – nes kurstoma prieš romų tautybės asmenis, neva jie kalti dėl tamsių, neišaiškintų nusikaltimų, tokia siunčiama žinutė visuomenei, švenčiančiai Nepriklausomybę.

 

 

Peržiūros: 12399

Komentarai   

+100 # Vitalijus 2017-03-11 23:02
Pagarba autorei. Gal kiek stiprokai, bet labai jau arti tiesos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # jo 2017-03-11 23:16
Prašom.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-59 # Netau 2017-03-11 23:28
Autore visiska idiote, net ivykio laikuose nesigaudo, nesiklauso ir skleidzia erezijas. Absurdas skaityt. Nuo puse straipsnio lioviausi, nes logikos nulis. Tokia pati kaip ir tie brudai, uzmuse mergaite. Niekuo negeresne. Geda, kad tokia dar vdu mokytus galejo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+52 # jo 2017-03-12 00:29
Pati tu skleidi nesamones, Visa laika kaip uzsuktas linukas kartoja, kad 18 valanda elektrenuose buvo APGREZTAS automobilis. Net nesusiguglino, koks atstumas nuo Plunges. Geda, kur jis mokesi, kad matematikos matosi 2 turejo?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-46 # Atsilikusiai autorei 2017-03-11 23:28
Koks tavo reikalas kiek kas ikiso pinigu i paieska? Dingo zmogus, ypac jei jauna mergina visalaik iesko gausios pajegos. Atsimeni kiek ieskojo, kai tranzavo mergina klaipedoj ir iskrypelis isisodino? Kai sudegino mergina bagazinej kiek spaudoj buvo rasyta, kiek isvadu padaryta ir t.t. Visu antra jei cia bandai minti kist, kad ne romai ta padare o kamuoliniai ir juos pakiso, kaip, kad vokieciuose pasus pakisdavo, tai tu ir vel klysti, nes tas romas nuejo ir parode duobe kurioje uzkase. Toliau ir anksciau nelabai skaiciau, nes kur paziuriu ten vis nesamone kazkokia parasyta. Tau reiktu nueit pas psihiatra, jei pasakys, kad sveika, kuo as labai abejoju, siulyciau poto intelekto koeficienta pasitikrinti, jei, bent vos vos perzengsi minimalia riba galesi gryzt ir toliau rasinet savo bezdalus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+43 # jo 2017-03-12 00:26
Tai tu nueik, ir pasiziurek savo minimalia riba. Kūzės irgi paprašyk, kad su pragertom smegenim nueitų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-15 # Atsilikusiai autorei 2017-03-12 02:32
Uoj man dar 10 metu reiktu gert diena is dienos, o kas antra diena pigius narkotikus vartot, kad bent jau trecdaliu supanaseciau su tavim.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # jo 2017-03-14 14:37
Ramūnas STRAZDAUSKAS Klaipėdos kriminalinės žvalgybos valdybos pirmininkas ne giminė jai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-44 # Aš. 2017-03-11 23:58
Neįsivaizduoju kaip tokiu supuvusiom smegenim, dar yra ant šitos žemės? Kokios išgamos užaugina tokias degrades kaip šitą Kristė? Kasnors ją uztildys manau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # jo 2017-03-12 00:26
Ka tik prisidavei i policija, dar vienas. Tures daug darbo jie, matau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Siaubss 2017-03-12 09:56
Uztildys, manau, nebe daug laukt liko. Tik, panasu, kad bus pripazinta nepakaltinama, teisme jos neisvysime :-?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-45 # 2017-03-12 00:36
Kiek dar ta ale teisininkė -debilė-patvorinė nusišnekės?
Jai visad buvo svarbi tik padofilo Kedžio dukra tik ji vienintelė Lietuvoj svarbi.(nesuprantu kuom ji tokia nusipelniusi)ir visur kiša savo broli ir jo dukra.Ačiū Dievui jog ji ir neatsirado ,kad neatitektų šitai nevisprotei.matyt mergytės mama ne veltui ja išvežė nuo tokios debilės kuo toliau
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-20 # jo 2017-03-12 01:19
paula raminkis, eik migdyti savo 7 ar 11 vaiku. Jeigu dar prisimeni, kuris yra kuris. pikta, kad tau irgi neatiteko, o kaip laukei, kad dar vienas vaikas bus ivaikintas uzsienin, kaip jau kapsejo projektu pinigeliai, seiles kaip varvejo paulai, dievuleliau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-19 # Vladas 2017-03-12 00:37
Ačiū Jums už straipsnį. Užuojautos jums - kaip supratau iš straipsnio, turėjote labai sunkią vaikystę...https://visuomenedotcom.wordpress.com/2 015/01/02/kaip-virginija-apanaviciene-galimai-snip inejo-kazimira-danute-prunskiene-tikro-spionazo-is torija/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-41 # uzkalniz andrius 2017-03-12 00:43
Kokia zole vartojat, kad tokiu nesamoniu prisigalvojat? :) Ar cia nuo klupejimo patvoriniams sarabanai susisuka ir kliedeti pradeda? TUOJ TIKRIAUSIAI RASYT KAD NERINGA VENCKIENE AUTOMOBILIU VEZE IR GRYBAUSKAITE UZSAKE NUZUDYMA, NES JUK VISKAS TAIP AISKU :) Jei tokia genija autore, kazi kodel ne milijoniere? Nepanesa protelis ar kaip?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # vladas lukosevicius 2017-03-12 07:37
TAVO UŽKALNIO KOLDŪNUS vežė į Vilnių , norėjo KGB agentus Grybą ir Lansbergą nunuodyti kovo 11 seime .
Nuo jų išpradžių begalinė tryda , būtų visas LT seimas užtriestas , o paskui greitaeigis nėštumas ir mirtis begimdant tokio išgamos palikuonis .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+85 # vladas lukosevicius 2017-03-12 01:44
Na čia labai idomi istorija ir labai panašu jog su šiuo jaunos merginos nužudymu bandoma nuslėpti dar sunkesnį nusikaltimą .
Ir tai daroma su policijos pagalba .
Visur rašoma jog žudikai čigonai mėgavosi prabanga , bet nerašoma iš kur ta prabanga .
Ieva irgi nepanaši į stoties mergaite kuri važinėja su žiguliuku ir sunkiai užsidirba sau ant pragyvenimo .
Lauksime ,,,, gal bus paviešinta kuo jie užsiiminėjo , nes labai jau nepatikima versija jog Ievą nužudė dėl automobilio ......
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-30 # n 2017-03-12 10:14
juk rasom, kad ta prabanga is nusikalstamos veiklos. kas jums dar neaisku. O automobilis juk ne Ievos. maziau tikekit ta nevisprote
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-20 # Siaubss 2017-03-12 10:32
Kaip man patinka psichu solidarumas! Jega, taip ir turi buti, juk niekas kitas geriau vienas kito nesupras, kaip zmones su vienodom diagnozem :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Parnavai pasiaiškink 2017-03-13 12:43
Tikriausiai manai , kad čia pedofilai ne prie ko ?
O ar prekė nebuvo jiems skirta? Kokius du vaikus tabore radote, kalbėk. Europoje čigonai prekiauja svetimais vaikais, už tai turtingai ir gyvena.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # app 2017-03-12 01:54
http://manoteises.lt/straipsnis/mobiliajame-telefone-psichikos-sveikatai-skirta-programele/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # admin. 2017-03-12 15:31
ip sako, kad ta programėle pats ir naudojies ;-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Įdomu 2017-03-14 14:13
Jeigu IP autorei pasako kokias programas vartotojas naudoja, tai lygis. Tada ir apie IP toks pat išmanymas, kaip apie teisę ir žurnalistiką.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # deutsch 2017-03-12 09:36
Kiek "grubokai", bet adekvačiai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Siaubss 2017-03-12 09:54
Kiek isgerti reikia, kad Kedainiai ir Marijampole atsidurtu Panevezio kraste :D Pries kliededama bent i zemelapi pasiziurek, ligone :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # Įdomu 2017-03-12 12:53
Įdomu, tuos pasisakymų reitingus valdo pati Suleikienė iš "adminkės". :) Beveik visi komentarai, kad ponia "teisininkė" eilinį kartą nusirašė, bet kiek pliusų ant tų vienintelių kur ją giria. Atseit kažkas tiki.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # jo 2017-03-12 18:06
Yra skaiciukas 5500, net tokia galinga autore neturi garaze sitiek kompu. nekliedek
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # J.Radovičius 2017-03-13 17:47
Tikrai įdomu, nes po senesniu Silikienės straipsniu čia šia tema buvo visiškai priešingai - minusų daug daugiau nei pliusų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Įdomu 2017-03-14 11:46
Nieko čia sunkaus. Paprasčiausia tuos minusus-pliusus galima reguliuoti. Norės,- milijoną užsidės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # J.Radovičius 2017-03-14 12:13
Jeigu jau taip, tuomet reguliuoti minusus tegali Drižius. Tai kada jis nureguliavo, primą ar antrą kartą? Vargiai tai įmanoma, paprasčiausiai gal du Sulikienės straipsnius skaitė skirtingi žmonės ir skirtingai vertino.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Įdomu 2017-03-14 13:07
Nebūtinai. Straipsnio autorius gali koreguoti straipsnį ir VISKĄ kas po juo yra. Kaip taisyklė tokios nuostatos paliekamos kuriant saitą wordprese. Tad pati autorė reguliuoja tuos pliusus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # jo 2017-03-14 14:39
Ypač unikalių IP skaičiu kuris 10 000. Garaze laiko. Papildomu keletą desimciu tukstanciu. nejuokink
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Įdomu 2017-03-14 16:39
IP čia visai nieko dėtas. Neišmanai, prisipažintum, kad klastoji balsavimus, ir esi jau pagauta ir tylėtum nosį nukabinus. Bet, nebūtum sulikienė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Claribel 2017-03-12 15:04
St Patrick was captured as а уoung mɑn by Irish pirates and taken from
hiѕ dwelling in Britain to the north οf
Ireland exaϲtly wɦere he աas sold іnto slavery.Visit mу web pɑge ... st patricks dаy shirt diy (Rebecca: http://buff.ly/2mDYx6d)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Skaitytojas 2017-03-12 17:31
Paaiškink Kristina, kaip čia su tuo Panevėžiu? Gal šitie romai Panevėžiui priklauso? Su tuo LAIKU tikrai keisti dalykai, bet žiniasklaida gali iškraipyti ir rimtiems tyrimams šie dumenys nenaudojami.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # jo 2017-03-12 18:08
Kėdainiai yra Panevėžio kraštas :) Apskritis. Atsipeikėk tu. Kraštotyroje ne seniūnijos imamos, o dideli vienetai, kaip regionai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Siaubss. 2017-03-12 19:22
Oi negaliu :lol: :lol: :lol: Kedainiai Kauno apskrityje, ligone.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # jo 2017-03-13 10:26
O kult89riškai Kauno regionas neturi čigonų, tu ligonis. Čia yra Panevėžio krašto sėsliųjų čigonų kasta. Visiškas kvailys. Kultūriškai parašyta, o ne geografiškai. Kauno rajonas kažkada Žemaičių vyskupijai priklausė, tai istorikai irgi turi naudoti šiandeinos admin suskirstymą?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-9 # Mano 2017-03-12 20:19
asmenine nuomone,šiai motriškėlei reikia išvis užsičiaupti.Jos komentaras apie Ievos žutį,netelpa į jokius dorovės ir žmogiškumo rėmus.Tai mūsų visuomenės šiukšlė,be gėdos,be sąžinės ir užuojautos kito nelaimei.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Z 2017-03-12 20:54
Faktas tas, kad kažkas slepiama. Aišku, kad jokia moterėlė pagalbos šauksmo negirdėjo. šimtu procentų garantuoju, kad jauna mergina šauktų "Jėzau gelbėk!". Vien jau iš to galima spręsti, kad meluoja.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Atas 2017-03-12 23:15
Kažkas negerai su Kristina, kur beskaičiau, visur Ievos išvykimo laikas iš namų - 16.30, tai iš kur ji ištraukė tą 21.00 ? Galų gale tereikia susirišti su Ievos tėvais, ir jie duos garantuotą informaciją.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # vel 2017-03-13 09:53
pestynes-kaip del valdzios po Maidano ar dainuojanciuos revoliucijos-pasirinkti LKP,KGB kadrai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Pilietė SS 2017-03-13 12:33
Į propagandą įsijungė A.Sadeckas. Pasak jo, tokie nusikaltimai kaip tik ir daromi tikio žemo lygio plėšikėlių. Ar tai nieko Jums nesako? O man sako tai, kad šitas mafijos baronas labai suinteresuotas įvykių eiga, ir todėl prikišamai tvirtina versiją, kad čia tik paprastas plėšimas, kurio tikslas - automobilis, ir šį nusikaltimą padarė romai. Akivaizdu, kad tikro tyrimo nebus, akivaizdu, kad tikras tyrimas blokuojamas. Tad kas ta prekė, kurią galimai vežė Ieva?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-9 # pasalietis 2017-03-13 12:40
na tu pseudoi teisininke/destytoja ir siuksliu maisas...o jo joi..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Putino arba 2017-03-13 15:39
Venckienės darbas.Rusai puola.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Peras 2017-03-13 16:07
Dekui Jums labai, yra dar zhmoniu, kurie nesilaiko bandos principo, straipsnis patiko,
Achiu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # J.Radovičius 2017-03-13 18:11
Sulikienės straipsnyje tik vienas dalykas neabejotinas, - kad Gen. komisarui nereikia šnekėti spaudai. Ne tik jam, bet ir niekam, net ir pačiai Sulikienei. Kai korespondentai lenda prie pareigūnų su idiotiškais klausimais, anie negali tarsi papūgos karoti "No comment, no commentm, no comment..." Kažką pasakyti vis tiek tenka, ir pasako kažką netiklsliai, iš netikslių pavaldinių žodžių, arba kažkokią spėlionę ir t.t. Prie tarybų valdžios tokiais atvejais buvo pareigūnų visiška tyla, niekas net neklausinėjo nieko, nes tai visais požiūriais beprasmiška. Viskas paaiškėdavo tik teismo metu. Tačiau su "informacijos laisvės" priedanga mass media bosai kas pusdienį numeta publikai vis naujus trupinėlius karštiems svarstymams, ginčams, įtarimams. Ir Sulikienė tuo susigundė, net tiek, kad iš žuvusio žmogaus viešai išsityčiojo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Surskis 2017-03-13 20:22
Ei, kaip jautiesi, siuksle, niekuo deta mergina apsmeizusi? Teisininke save vadina, sudo gabalas, o po to pyksta, kad jos visi nekencia, is darbo ismeta ir isgama vadina.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # jo 2017-03-13 22:03
Klausyk galimaisudo gabale - tu nori pasakyti, kad jinai pati save ismete is darbo? Tu ligonis. "Save vadina teisininke". Bet ir sodra, ir VMi ja taip vadina. Kurioje galaktikoje t u gyveni?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Surskis 2017-03-14 18:53
As noriu pasakyti, kad tu esi taip sunkiai serganti, kad tave is visur atleidzia, ismeta, kaip meslo gabala.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # emi 2017-03-14 00:17
Topinis komentas buvo, kai rase, kad mergina pati issirinko sau likima, sesdama uz vairo tokio brangaus automobilio. Is kur tiek pavydo turtingesniems zmonems. Emigruok, dirbk ir uzsidirbk, brangioji, aisku, jei turi smegenu. Bet po paskutiniu ivykiu as labai tuo suabejojau. Dar skaiciau tavo rasinelius susijusius su Kedzio byla, nes iki siol gaila Kedziu seimos uz tokia neteisybe. Bet cia tai jau virs visko, tau aiskiai reikia psichiatro pagalbos. Taip tyciotis is zuvusios merginos. Tu man dabar uz Lavaste ir Kuzia slykstesne...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # jo 2017-03-14 15:09
http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/nusikaltimai-ir-nelaimes/kauno-kriminalistai-aptiko-ginklu-arsenala-ir-kokaino-uz-100-tukst-euru-801999 O jie toliau stumdys, kol lietuviai dirbs ir uzsidirbs? Is kurio tu rajono, kas negerai su maumeneliu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ggg 2017-03-14 08:36
Cia kazkoks paranojines sizofrenijos pasamones srautas, puikus duomenys psichiatrijos studentam. Rado neatitikimu matai 15min straipsniuose ir delfi komentaruose.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # jo 2017-03-14 15:10
http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/nusikaltimai-ir-nelaimes/kauno-kriminalistai-aptiko-ginklu-arsenala-ir-kokaino-uz-100-tukst-euru-801999 čia irgi yra fantazija. Is tikruju nusikalstamumo Lietuvoje nera.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Beta 2017-03-14 13:01
Labai teisingas Kristinos str. galybe nesutapimu, be policijos zinio sis mergaites dingimas ir staigus atradimas neimanomas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Surskis 2017-03-14 18:51
Ei smeizike, ziuriu tavo biografija vieni nesusipratimai-VDU paneige, kad buvai pas juos doktoranturoje, nors tu tai tvirtini, is kariuomenes ismete po 9 dienu, nors tu aiskini ten tarnavusi pora metu ir tariamai esanti rezerve, pasirodo, ir jokios individualios imones tu neturi ir joje nedirbi. Sunkus tas sizofreniku gyvenimas, kad ji net tenka kurti :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti