R. Karbauskis "lenda be muilo" : labiausiai imponuojanti moteris Lietuvos istorijoje D. Grybauskaitė

Peržiūros: 2309
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

R. Karbauskis: labiausiai imponuojanti moteris Lietuvos istorijoje – D. Grybauskaitė 

 

2017-02-24 / 19:00 — LRT TELEVIZIJOS laida „Istorijos detektyvai“, LRT.lt Spausdinti

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis, kalbėdamas apie Lietuvos istoriją, prisipažįsta, kad jam labiausiai imponuojanti moteris valstybės istorijoje yra prezidentė Dalia Grybauskaitė. Politikas taip pat atskleidžia, su kuriuo istoriniu Lietuvos veikėju jis norėtų mainytis vietomis ir kodėl jis nemėgsta Jogailos bei kvestionuoja jo sprendimus. 

BNS nuotr. 

BNS nuotr.

R. Karbauskio teigimu, D. Grybauskaitė jam imponuoja todėl, kad ji yra pirmoji moteris, tapusi Lietuvos valstybės vadove.

 

„Tai buvo labai svarbus įvykis valstybės raidoje. Iki tol jokia moteris niekada Lietuvos valstybės nevaldė. Aš manau, kad tai labai svarbu ir moterų suvokimui, kad Lietuvoje moterys turi visas galimybes, visas teises. Prezidentė D. Grybauskaitė daugeliui šalių gali būti pavydėtinas pavyzdys, kai tauta išsirenka moterį savo vadove“, – tikina pašnekovas.

 

Politiko manymu, D. Grybauskaitės prezidentavimo laikotarpis, nors jis dar nesibaigė, išliks šviesiu pavyzdžiu, nes vyrai politikai labai dažnai nesugeba elgtis taip, kaip gali elgtis moterys.

 

„Jos yra jautresnės, jos bando kitaip matyti pasaulį. Ne bando, o jų prigimtis tokia, kad jos kitaip mato pasaulį. Ir aš labai džiaugiuosi, kad šioje šalyje, kurios gyvenime – ir buityje, ir versle – visur dominuoja vyrai, vis dėlto turime prezidentę moterį“, – sako R. Karbauskis.

 

Visas pokalbis su R. Karbauskiu apie Lietuvos istoriją – laidos „Istorijos detektyvai“ įraše.

Komentarai   

0 # Dalia Marija 2017-02-27 17:32
Chmmm,,,,bet kaip taip pasakyti nieko, ne žodžio apie politiką?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti